sizede yardımcı olacak formül ve fikirlerinizi bekliyorum

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
birkaçgün önce giden sevgilimi getirmek için kuru üzüm büyüsü yaptım haftalarca tek kelime etmemiştik bana cok kızgındı büyünün ikinci günü mesaj attı ama kesin sonuç alamadık sonra şahmeran duasını buldum ve okudum daha ilk okumamda hiç hesapta yokken görüştük gayet iyi davrandı hatta sevdiğini ama mantıgının bu duyguyu bastırdığını söyledi yani tekrar birleşmek istemedi beni sevdiğini biliyorum artık peki tekrar beraber olmamız için şahmeranı okumaya devam mı etmeliyim

7362

Kayıtlı Üye
ne güzel demişsin sevdiğini biliyorum ama birleşmek istemiyor. ve ne kötü bir durum . önerileri bekliyoruz tabi , ama benim önerim zamana bırak.. birde kuru üzüm büyüsünü nasıl yaptğını yazarsan sevinirim :)

ruh+

Kayıtlı Üye
"sevdiğini biliyorum ama birleşmek istemiyor." aynısını yaşıyorum. seviyor ama başkasıyla beraber. ama tuhaf bi şekilde buna alıştım sanırım ve üzmek yerine mutlu ediyor, beni sevdiğini bildiğimden :D hatta bi araya gelmemiz bana sevgisini öldürür diye istemiyorum bazen :D önemli olanın sevmek-sevilmek olduğunda karar kıldım.

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
ne güzel demişsin sevdiğini biliyorum ama birleşmek istemiyor. ve ne kötü bir durum . önerileri bekliyoruz tabi , ama benim önerim zamana bırak.. birde kuru üzüm büyüsünü nasıl yaptğını yazarsan sevinirim :)

21 tane kuru üzümün üzerine her birine birer tane olmak üzere toplamda 21 tane yasin okuyorsun sonra bunları bir tavada yavaş yavaş kavururken biryandanda bir tane kara dut dalı ve bir tane beyaz dut dalı ile karıştırıyorsun ve falanca oglu/kızı da benim aşkımdan ak dut gibi sararsın kara dut gibi kararsın yemesin içmesin uyku uyumasın beni düşünsün bana geri dönsün vs vs dilegini söylüyorsun ve üzümleri iyice karıştırıyorsun ben denedim bunlar oldu umarım sende de işe yarar

7362

Kayıtlı Üye
21 tane kuru üzümün üzerine her birine birer tane olmak üzere toplamda 21 tane yasin okuyorsun sonra bunları bir tavada yavaş yavaş kavururken biryandanda bir tane kara dut dalı ve bir tane beyaz dut dalı ile karıştırıyorsun ve falanca oglu/kızı da benim aşkımdan ak dut gibi sararsın kara dut gibi kararsın yemesin içmesin uyku uyumasın beni düşünsün bana geri dönsün vs vs dilegini söylüyorsun ve üzümleri iyice karıştırıyorsun ben denedim bunlar oldu umarım sende de işe yarar
tesekkür ederim .. denerim inşallah..