Reklam ve Değerlendirme Kutusu

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Şikayet ediyorum efendim. Şimdi ben bazen iyi tarafımdan kalkmış oluyorum ve bazı mesajları değerlendirmek istiyorum. Değerlendirme yapacağım yazı konunun ilk mesajı değilse her şey yolunda gidiyor. Ama ilk mesajsa, teraziye basınca yorum kutusu reklam bölmesinin altında kalıyor. Bu belki de sadece bende oluyordur. Yazdığımı okuyamıyorum, bir de "değerlendir" butonunu tıklamaya çalışırken reklama tıklıyorum bol bol. Tabi reklam iyi bir şey. Neyse yani işte öyle oluyor. İlgili makama arz ederim.

blasphemous

Kayıtlı Üye
benim şikayetim bu konuda değil ama benim bir şikayetim var siteye uygun reklam alınmasını istiyorum siteyi çok bozmayacak şimdide kötü değil ama biraz daha farklı koyu renkli reklamlar bu temaya yakışmıyor bu reklamlar birde geçen gün sitede imvu reklamı gördüm öyle reklamlarda alınmasa

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sitemize reklam almıyoruz. Reklamı görünen adreste bizim kendi işimiz ile ilgilidir. Yani kendi işimizin reklamını da bırakın da yapalım değil mi :) Diğer arkadaşın söylediği konu ise tecrübe puanı sisteminden kaynaklanan bir problemdir. Bende de zaman zaman öyle oluyor. Ama net olarak o sorunu çözüp çözemeyeceğimi bilmiyorum. Bu yüzden birşey söyleyemiyorum. Sevgi ve Işıkla...

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Sayın Yule, zaman zaman da olsa sizinle aynı sorunu yaşamak beni onurlandırdı. :D
Sayın Adarr, explorer 8 kullanıyorum.

Teşekkür ederim.

gümüş

Kayıtlı Üye
Degerlendirmek icin terazi tıkladığınızda degerlendir yazısı comments 'in yani reklam bandının hemen altında cıkıyor üzeri tıkladığınızda yani değerlendir'in üzeri tıkladığınızda sprun yok. Artı-eksi degerlendirme ve hatta yorumicin bile yeterli bosluk var görünüyor aslında ama belki uzuuuun bir degerlendirme yazısı icin boş kalan alanm kafi olmayabilir. Denemek icin ben simdi size uzuuuun bir degerlendirme yazısı göndereceğim sevgili seyr-i alem, iade-i ziyaretini en kısa zamanda beklerim :)

Adarr

Kayıtlı Üye
Firefox kurup ad-block eklentisi ile reklami kaldirabilirsiniz ama sitenin de sonucta reklama ihtiyaci var ;) Explorer 9 ve firefox 5'te bu hata mevcut degil. Firefox'ta ben yasamiyorum. Eger explorer 8 kullanmak isterseniz; mevcut flash playeri program ekle kaldir'dan kaldirip son surumu yuklemeyi deneyebilirsiniz...