Uzaylılar hakkında TABULARI YIKIN...

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Şahsen uzaylılara inanıyorum.yanlız olmadığımızı düşünüyorum.
Ufo,uso ve uzaylı yaşam formlarını birebir görmüş olan çok sayıda insan ve rapor var. Yine bir kesimde inanmamayı farklı görüşlere bağlamayı tercih ediyor.Tüm bunların sebeplerini burda konuşabilirsiniz.
Lütfen bu başlık altında tereddütlerinizi, bilgilerinizi, sormak istediklerinizi sorun. Bu şekilde neyin ne olduğunu daha sağlıklı anlayabiliriz.
Bana sorarsanız hiç kimse anlayamadığı tanımlayamadığı veya kendisinden daha güçlü, zeki olan birşeyi görmek istemez.

İyi Forumlar

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben isterim açıkcası kendimden daha güçlü daha zeki ne kapabilirsem ondan kaparım ne ögerete bilirse bana uzaylılar konusuna gelince varlıgı dogru bence ve ırklara ayrılıyorlar 1.si bizim kendi tabirimiz koca kafalı koca gözlü yaratıgımsı 2.si antik uygarlıkların tabletlere yazdıgı gökten inen uzun boylu sarı saçlı mavi gözlü tanrılar lahitte yazan bu tanrı demişler bilgili güçlü oldukları için 3üncü bi ırk daha vardı sanırım ou hatırlayamadım kesinlikle varlar ve cok gelişmişler neden herkezle irtibata ge.miyolar derseniz herseyin bi zamanı vardır demekki zamanı gelmemiş konu güzel konu :)

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
ben isterim açıkcası kendimden daha güçlü daha zeki ne kapabilirsem ondan kaparım ne ögerete bilirse bana uzaylılar konusuna gelince varlıgı dogru bence ve ırklara ayrılıyorlar 1.si bizim kendi tabirimiz koca kafalı koca gözlü yaratıgımsı 2.si antik uygarlıkların tabletlere yazdıgı gökten inen uzun boylu sarı saçlı mavi gözlü tanrılar lahitte yazan bu tanrı demişler bilgili güçlü oldukları için 3üncü bi ırk daha vardı sanırım ou hatırlayamadım kesinlikle varlar ve cok gelişmişler neden herkezle irtibata ge.miyolar derseniz herseyin bi zamanı vardır demekki zamanı gelmemiş konu güzel konu :)

özellikle merak ettiğimde şu illuminati ve ufolar arasında sıkı bir bağın olduğunu söylüyorlar bu yüzden araştırmalarımda illuminatiyede geniş yer verdim. neyse buna göre illuminatinin oyunu herşey ufolarda dahil.bunun hakkında birşey düşünüyormusun?

blasphemous

Kayıtlı Üye
bende uzaylılara inanıyorum şahsen çünkü 3 tane galaksi var bu galaksilerin içinde trilyonlarca yıldız milyarlarca gezegen var daha bir sürü şey ve biz insanlar ufacık bir dünyanın içine sığabiliyoruz bunca şey sadece bizim için yaratılmış olamaz hava konusundada benim fikrim sonuçta bizim aldığımız hafa iki yakıcı maddeden oluşuyor ve bunlar birbirini nötr hale getirmiyorlar birleşince örnek vericek olursak ateşi düşünelim ateş ile havanın bağlantısını kestiğimizde ateş söner ama ateşe üflediğimizde ateş daha çok yanar çünkü hava yakıcıdır bizim akciğerlerimiz dünyanın havasına göre yaratılmış o yüzden nefes alırken ciğerimiz yanmıyor uzayda bütün gezegenlere zehirli gaz dolu diyorlar orada yaşayanların ciğerleride o havaya uygundur bence

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
İşin İçine Illuminati Girdikten Sonra Ufolarda Hep Şüpheci Olmuşumdur !

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
güzel bir konu.Bence de varlar ve bizimle temasa geçmemelerinin nedeni daha zamanın gelmemiş olmasıdır.zaten önümüzdeki bu on yıl içerisinde artık kendilerini gizlemeyip bizlerle açık açık temasa geçecekleri söyleniyor,umarım doğru olur.

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bana kalırsa baglantıları var ama bizim dedigimiz gibi yok iletişimdeler ama öle onların oyunu olcagını zannetmıyorum tabi benim fikrim bu bana kalırsa bizden iyi biliyolar ve tanıyolar sadece o

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
güzel bir konu.Bence de varlar ve bizimle temasa geçmemelerinin nedeni daha zamanın gelmemiş olmasıdır.zaten önümüzdeki bu on yıl içerisinde artık kendilerini gizlemeyip bizlerle açık açık temasa geçecekleri söyleniyor,umarım doğru olur.
10 yıla dunya kalırsa gelirler :D zaten dunya kaosa surukleniyor arkadaşlar dikkat edelim :)

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
ben de bi ara inanıyodum hatta öyle şeyler gördüm ki bunları görenler uzaylıların varlığına yemin edrlerdi maleesef ki hiç artık hiç inanmıyorum onların ilumunati olduğunu düşünüyorum. bu evrende yaşam formu olasılığı yüksek görünsede yok ne mars ne venüs öyle ısıya öyle kasırgaya sahip ki canlı oluşumu yok başka galaksiler diyosanız atmosfer gerekli oksijen azot en önemlisi karbon ve protein gerekli.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
ben de bi ara inanıyodum hatta öyle şeyler gördüm ki bunları görenler uzaylıların varlığına yemin edrlerdi maleesef ki hiç artık hiç inanmıyorum onların ilumunati olduğunu düşünüyorum. bu evrende yaşam formu olasılığı yüksek görünsede yok ne mars ne venüs öyle ısıya öyle kasırgaya sahip ki canlı oluşumu yok başka galaksiler diyosanız atmosfer gerekli oksijen azot en önemlisi karbon ve protein gerekli.

ya bende bu olayların ardında illuminati olduğunu düşünüyorum.
ama yinede uzaylıların olması yüksek.hem şöyle düşünün neden dünya dışı bir varlık oksijen solusun? bu hidrojen bile olabilir. neden güneş ışığına belli bir sıcaklığa ihtiyacı olsun. şu an yaşadığımız gezegende yer kabuğunun onlarca metre altında 0 oksijen 0 ışık koşullarında yaşamayı başaran son derece dayanıklı canlı formları var. bunlar ki bizim dünyamızda bu sadece bir örnek.
yani eğer uzaylı canlılar varsa oluştukları ortama uygun yaradılıştadırlar diye düşünüyorum.ve benimde birçok arkadaşımın başından uzaylı macerası geçmiş hatta tanıdıklarının bile. herşey illuminatide değil ama çoğu durum soru işaretleriyle dolu

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu bilimsel bir yaklaşım olmamış. Biz karbon temelli varlıklarız ve temeli farklı olan varlıklar da olabilirler. Bu arada artık uzaylıları dışarıda aramaya gerek yok. Şuan Dünya'da yaşayan bazı canlılar bildiğimiz standart yaşam koşulları dışında yaşıyorlar. Bu da yeni teorilerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Ayrıca bilimsel olarak konuşacaksak uzayda bizim dışımızda canlı ''olmama'' durumu asıl imkansız hale geliyor.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bende bu koskoca evrende yalnız olmadığımız düşüncesindeyim ama tuhafıma giden şu; neden uzaylılar bizden teknolojik olarak daha üstünler? Neden hep ABD de gözüküyolar. Bu birzamanlar Amerika film sektörünün yine bir uydurması gibi geliyordu. Ama ben evrendeki diğer canlıların henüz dünyaya uğramadıkları düşüncesindeyim.

musashi

Banlı Kullanıcı
bencede evrende yanlız değiliz. hani baska gezegenlerde yasayan varlıklarda olabilir. onlara görede biz uzaylıyız.
onlarda bizden belki korkuyorlardır . madem gelişmiş bir medeniyet oldukları konusunda hemfikiriz, uzaylılar insanları tanıyınca aman bunlara bulaşmayın, her halt beklenir bu yaratıklardan diyorlardır. belkide bu yüzden bizle irtibata geçmiyolardır :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Hahahahahahhaha çok güldüm haklısın, abi bunlar insanoğlu hiiiç bulaşmaya gelmez, bunların içinde neler neler kimler var bizi yerimizden yurdumuzdan ederler :D :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bende bu koskoca evrende yalnız olmadığımız düşüncesindeyim ama tuhafıma giden şu; neden uzaylılar bizden teknolojik olarak daha üstünler? Neden hep ABD de gözüküyolar. Bu birzamanlar Amerika film sektörünün yine bir uydurması gibi geliyordu. Ama ben evrendeki diğer canlıların henüz dünyaya uğramadıkları düşüncesindeyim.
Sabit fikirlerle soruyorsunuz sorularınızı bence. Örneğin uzaylılar derken hepsi mi bizden teknolojik olarak üstün olup olmadığını bilemeyiz ki. Uzaylı yaşam tek hücreli organizma da olabilir, zeki yaşam formu da olabilir. Zeki yaşam formları da hepsi üst düzey teknolojiye sahip olacak diye bir şey yok. Olan da geziyordur biz de görüyoruzdur işte. :)
Sonra sadece ABD'de göründükleri de yanlış bir bilgi. Sadece ABD bunu kullanmayı iyi biliyor. Mesela nereden biliyorsunuz Türk Silahlı Kuvvetlerinde ilginç bilgiler ve tanımlamalar olmadığını? ;)

musashi

Banlı Kullanıcı
zehirli gazlara elverişli canlılardır muhtemelen. onlara görede dünya zehirli gazlarla dolu bir gezegendir :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sabit fikirlerle soruyorsunuz sorularınızı bence. Örneğin uzaylılar derken hepsi mi bizden teknolojik olarak üstün olup olmadığını bilemeyiz ki. Uzaylı yaşam tek hücreli organizma da olabilir, zeki yaşam formu da olabilir. Zeki yaşam formları da hepsi üst düzey teknolojiye sahip olacak diye bir şey yok. Olan da geziyordur biz de görüyoruzdur işte. :)
Sonra sadece ABD'de göründükleri de yanlış bir bilgi. Sadece ABD bunu kullanmayı iyi biliyor. Mesela nereden biliyorsunuz Türk Silahlı Kuvvetlerinde ilginç bilgiler ve tanımlamalar olmadığını? ;)

:) Ya ben mesele olarak insanların beynine bu şekilde yerleştirilmesinden bahsettim :D Yoksa ilkel uzaylılar olabileceğini bende düşünüyorum :D

Rosenna

Kayıtlı Üye
Bundan üc sene evvel 6 tane Ufo gördüm. Fakat bunlar kücüktüler. Sahitlerim var. Amerikan devletinden gönderilmis olamazlarmi diye düsünüyorum?

Ori

Kayıtlı Üye
Uzaylılar var ama daha dünyanın var olduğunu bile bilmiyorlardır. Tıpkı bizim onların dünyasını bilmediğimiz gibi. Bu dünyada görünüp kaçan gemiler felan hepsi uydurmaca bence. Belli bir amaç doğrultusunda insanları tetikliyorlar.