gümüş kordon

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Merhaba,

Foruma yeni üye oldum. Bir süreden beri yazılanları takip ediyorum. Bazı sorulara yanıt arıyordum. Bundan iki yıl kadar önce biriyle görüşmeye başladım. Ve henüz ilişkimizin ilk aşamalarında yanyana otururken anlık bir biçimde benim göbeğimle onun göbeği arasında uzanan bir kordon gördrm. Uykuda değildim bilincim açık ve dış fünyaya koopereydim. Bu kordon parlak etrafında mavimsi duman gibi bir tabakası olan bir kordondu.Bu konuda bu kordonun ne olduğunu bilen birileri varsa ve yardımcı olursa çok ama çok sevinirim.

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Merhabalar :

Gümüş Kordon Sadece Astral Seyahat Halinde Görülebilir Diye Biliyorum Siz İse Uyanık Halde Gördüm Diyorsunuz Sitedeki Astral Seyahat Uzmanı Kişilerden Bilgi Alırsanız Daha Nitelikli Bir Cevap Alabilirsiniz ...

charmingeyed

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Gümüş kordun siz ve bir başkası arasındaki bağ değildir. Gümüş kordon sizin ruhunuz ve bedeniniz arasındaki bağdır. Gördüğünüz bağ aranızdaki duygusal bağın bir yansıması olabilir.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Loveislam ve Charmingeyed yanıtlarınız için teşekkürler. Ben de yaptığım bir çok araştırmada gümüş kordonun astral bedenle fiziki beden arasındaki kordon olduğunu okumuştum. Ama bu iki farklı beden arasındaki bir bağdı. Astral seyahat uzmanlarına sormak hiç aklıma gelmemişti. Teşekkürler.

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Uzman Derken Yani Uzun Zamandır Bu İşle Uğraşan Yıllardır Astral Seyahat Yapan Uzmanlar Var Forumda :D