kesik harf ?

moskov

Kayıtlı Üye
Öncelikle konuyu nereye açmam gerektiğini bilemediğim için şimdiden özür diliyorum.
Esmaül hüsna yı incelerken ER-Rahman isminde sevdiğin kişinin sevgisini elde etmek istiyorsan ismini tek tek kesik harflerle bir kağıda yaz sonra aynı şekilde Rahman ismini yaz ve harfleri birbirine karıştr yazıyordu. ben bunu nasıl yapacağımı anlayamadım..Yardımcı olurmusunuz lütfen ?

Adarr

Kayıtlı Üye
Hurufu mukattaa mı denilmek istenmiş acaba? Yani ayrı ayrı harflerle. Mesela arap alfabesinde harfler başta, ortada ve sonda ayrı yazılır. Kesik harf olarak yazın deniliyorsa harfin orijinali ile yazılması gerektiği belirtilmiş olabilir.

Adarr

Kayıtlı Üye
RI-elif-he-mim-elif-nun harflerini ayri ayri yazacaksiniz. Ama vefkin arap harfleri ile yazilmasi gerekebilir bu haseble sevilen kisinin ismi de arap harflerinin hurufu mukattasi ile olmali. Biraz daha bekleyelim konu ile ilgili uzman arkadaslar mesaj yazarsa ogreniriz :)

Adarr

Kayıtlı Üye
Karistirma meselesi de su olabilir. Rahman ve sevilen kisinin ismindeki harfler bir kagida karisik olarak yazilmali. mesela ayse=elif,şin rahman=rı,elif,he,mim,elif,nun

Raahymşaen gibi. Rahman ve ayse isimlerini karistirarak. Ama arap harfleri ile kesik (hurufu mukatta) olarak.

Yine de araya sıkıştırayim; siz yazmasaniz da arap harfleri ve bu tur konularda bilgisi olan biri yazsa daha iyi olur sanki. Cunku bu isin ilk kurali itikad'dir. Siz ise yazarken surekli acaba oldu mu olacak mi diye dusuneceginizden dolayi (bilinc alti savasi) inanis pek saglanamayacak ve vefk tutmayacaktir.

moskov

Kayıtlı Üye
Mantıklı evet :) ama dediğin gibi bu konuyu tam anlamıyla bilen birilerini bekleyelim bakalım ne diycekler :)

albeda

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Havas çalışmalarında safran mürekkebi kullanıldığında daha etkili oluyormuş bildiğim kadarıyla tabi. uygulamayı kim yapacaksa harflerin onun yazması gerekiyor ki zaten bu tür uygulamalar yapıldıktan sonra sır olarak saklanması bana daha mantıklı geliyor. ışıkla ve sevgiyle....

Adarr

Kayıtlı Üye
Safran murekkebi kullanimi uygulamadan uygulamaya degisiyor. Kimisinde gul suyunda ezilmis safran ve misk ile kimisinde ise klasik kalem ile yapilmakta.

Sayin moskov; konuyu arastirdim evet soyledigim gibi. Sevgisini kazanmak istediginiz kisinin ismini buraya yazin arap alabesi ile ikisinin nasil karistirilacagini size yazayim. Yalniz aşk majisi degil bu onu da belirteyim.

Adarr

Kayıtlı Üye
Konu dogu maji uygulamalari basligina acilmali idi. Sanirim moderator arkadaslar duzeltir. Hazir forumda boyle bir konu yok hurufu mukatta ile ilgili dokuman yazayim :)

moskov

Kayıtlı Üye
Safran murekkebi kullanimi uygulamadan uygulamaya degisiyor. Kimisinde gul suyunda ezilmis safran ve misk ile kimisinde ise klasik kalem ile yapilmakta.

Sayin moskov; konuyu arastirdim evet soyledigim gibi. Sevgisini kazanmak istediginiz kisinin ismini buraya yazin arap alabesi ile ikisinin nasil karistirilacagini size yazayim. Yalniz aşk majisi degil bu onu da belirteyim.

Coook teşekkür ederim :) 2 ismi var ikisinidemi yazayım peki ?

Adarr

Kayıtlı Üye
Baska bilgi paylasmadan sadece en sık kullanilan ismini yazarsaniz olur. Yalniz tekrar soyleyeyim ask majisi degil bu :)

moskov

Kayıtlı Üye
Adı Ömer :)

Yani aşk majisi değil ve yapmayın mı demek istiyorsunuz.

Adarr

Kayıtlı Üye
adı ömer :)

yani aşk majisi değil ve yapmayın mı demek istiyorsunuz.

Yok onu kastetmedim, yani iki gün sonra size annesi gibi davranırsa şaşırmayın diyorum :) Celbi kalp teferruatlı bir mevzu.

En güzel aşk majisi bence hoşlandığınızı "senden hoşlandığımın farkında mısın" şeklinde kısa mesaj göndermek. Hem aptal gibi oluyorlar hem de o dakikadan sonra kontrol sizde oluyor :)

Aşağıda kesik harfler kısmına karıştırılmış halini yazdım, siz de aynı şekilde bir kağıda yazıp uygulamayı yapabilirsiniz. Yapmadan önce 1 hafta boyunca "maji tutarsa hayatımda nasıl bir değişiklik olur diyaloglarımız neler olur, neler konuşuruz, bana tavırları nasıl olur" şeklinde sürekli düşünün. Bu şekilde bilinçaltındaki "maji tutar tutmaz mı" savaşını yenmiş olursunuz. İtikad sağlanır.

3684.jpg

moskov

Kayıtlı Üye
Yok onu kastetmedim, yani iki gün sonra size annesi gibi davranırsa şaşırmayın diyorum :) Celbi kalp teferruatlı bir mevzu.

En güzel aşk majisi bence hoşlandığınızı "senden hoşlandığımın farkında mısın" şeklinde kısa mesaj göndermek. Hem aptal gibi oluyorlar hem de o dakikadan sonra kontrol sizde oluyor :)

Aşağıda kesik harfler kısmına karıştırılmış halini yazdım, siz de aynı şekilde bir kağıda yazıp uygulamayı yapabilirsiniz. Yapmadan önce 1 hafta boyunca "maji tutarsa hayatımda nasıl bir değişiklik olur diyaloglarımız neler olur, neler konuşuruz, bana tavırları nasıl olur" şeklinde sürekli düşünün. Bu şekilde bilinçaltındaki "maji tutar tutmaz mı" savaşını yenmiş olursunuz. İtikad sağlanır.

3684.jpg

Annesi gibimi ? Bana oyle davranirsa olurum kahrimdan yaa yapmayayim o zaman. Cok tesekkur ederim bu arada benim icin ugrasmissiniz. :)

AJA

Elit Üye
Korkunç.
Tam biIinmeden yapıIan majiIer insanIarı istemedikeri durumlara sokabiIiyor.Sayın ADAR size söylememiş oIsaydı uyguIayacaktınız ve sevgili aşkı nasıl anne şevkatine döner görücektiniz :D tövbe yarabbim .Sayın moskov huzurunuz eksik olmasın.
İyi forumlar.

Adarr

Kayıtlı Üye
Sn. Aja aslında bilmeden uygulanan majiler için hiç ses çıkarmamak lazım, bir müsibet bin nasihattan iyidir :)

Sn. Moskov; sözlerin ve şefkat'in majiden daha değerli, etkili olduğunu unutmamanız dileğiyle :)

Saygılar.

moskov

Kayıtlı Üye
Bunu bir kittapta gordum ben sevdiginiz size gelsin istiyorsaniz uygulayin diyordu allahin isimlerinin faziletlerinin anlatildigi bir kitapti. Vallahi durduk yere basimiza is accakmisiz :)

AJA

Elit Üye
Bunu bir kittapta gordum ben sevdiginiz size gelsin istiyorsaniz uygulayin diyordu allahin isimlerinin faziletlerinin anlatildigi bir kitapti. Vallahi durduk yere basimiza is accakmisiz :)
Elimde öyle iyi kitap ve uyguIamaIar var ki :) Şuna inanıyorum insiye oImadan büyü yapmak yanış bana göre.Sayın Adar'ın dedigi gibi sözIer ve düşünceIer daha etkili.Yani düşünüyorum da büyü iIe birinin beni kendine aşık ettirdigini de :D Aman Tanrım :D Zaten aşk anIaşıImaz yeterince, aşık bir beyin tuhaf işIiyor birde kaImış büyü iIe yaşansın ? Sanırım tehlikeli olurdu :D Aşktan korkmanın adı neydi bu arada? ben çok korkarım da :D

moskov

Kayıtlı Üye
Elimde öyle iyi kitap ve uyguIamaIar var ki :) Şuna inanıyorum insiye oImadan büyü yapmak yanış bana göre.Sayın Adar'ın dedigi gibi sözIer ve düşünceIer daha etkili.Yani düşünüyorum da büyü iIe birinin beni kendine aşık ettirdigini de :D Aman Tanrım :D Zaten aşk anIaşıImaz yeterince, aşık bir beyin tuhaf işIiyor birde kaImış büyü iIe yaşansın ? Sanırım tehlikeli olurdu :D Aşktan korkmanın adı neydi bu arada? ben çok korkarım da :D

:D vallahi son anda yırttık durumu öle anne şefkati gösterebileceğim biri değil ki höyt dedimi ayaklarım titriyor benim o bana baba şefkati österir anca :D bu arada aşktan korkulurmu sevgili aja daha güzel bişi varmı ? (şuan fena aşığım ya daha güzeli yok gibi geliyor :) )

AJA

Elit Üye
:D Yapmayı düşündügünüz şeyi 10 defa inceIeyin emin oIunca yapın sayın moskov.Tanrım aşkı bize vermiş o halde en güzel aşklara inşaIIah diyorum :)