Yardim istiyorum!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

es.elmas

Kayıtlı Üye
Eski sevgilimle 2 yıl once ayrıldık ama o bunu kabullenemıyor.Buyuzden heryerde karsıma cıkıp tehdıt edıyor
2 yıldır ugrasıyorum iyi konusuyorum olmuyor kotu konusuyorum olmuyor sureklı huzursuzluk verıyor ve artık son noktaya geldım
Suanda ciddi bir ilişkim var ve evlenmeyi düşünüyoruz,eski sevgilimde biliyor bunu ama buna ragmen benı hala arıyor ve hersekılde
rahatsız edecegını belırtıyor artık ne yapacagımı sasırdım caresız durumdayım yardım istiyorum.Hakkında Sıkayet te de bulunamıyorum cunku ailem cok katı ve anlayısla karsılamaz
beni bırakmasını ve beni hiçbir sekilde aramamasını istiyorum

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bana kalırsa git polise söyle kurtul büyü falan bunlar son iştir önce bi gerekeni yap derim sora oda olmadıysa site yöneticilerine danış derim ben zorda kalana yardım eli uzatırlar

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ugrasmıcan bırakcan allahından bulsun :) ha uslanmıyosa yapılacak seyler bellidir ;)

mally

Kayıtlı Üye
Sn. Es. Elmas,

3 ayrı yere Yardım İstiyorum diye başlık atıp aynı konuyu kopyala yapıştır yapmanızın pek bir faydasını göremezsiniz aynı zamanda da forum kurallarına aykırı bir davranış.

Umduğunuz gibi bir yerde olduğunuzu sanmıyorum. Anlıyoruz durumunuz acil, aranızın soğuması için bir uygulama ise hedefiniz maji bölümlerini inceleyin, sürüyle bilgi mevcut.

Konu kapatılmıştır.

Sevgi ve ışıkla kalınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...