Bana yardımcı olun lütfen..

şeniz123

Kayıtlı Üye
Merhaba sizden yardım istiyorum. Çok zor günler, hatta yıllar geçiriyorum. Daha çok gencim ama kendimi yaşadıklarım yüzünden olgun, bitkin ve ölmüş gibi hissediyorum. Kendimi tamamen odama kapattım. Aşk acısı çekiyorum. Eski sevgilimi geri döndürmek için dua istiyorum. Ayetel Kursi okuyorum bunun yanında, "Ya Vedüd ile El Vedüd" dualarını okuyorum. Ya Vedüd duasını günde 100 kereden fazla okuyamıyorum. Ağırlık çöküyor, dayanılmaz bir uyku isteği oluyor. Şuana kadar yanıt almadım inançlı olarak okumama rağmen.. Çok zor durumdayım. Yıllardır birlikte olduğum sevgilimden ayrıldım, ona çok emek verdim, çok hakkım geçti ve o bunun kıymetini bilmedi. Beni en başında severken çok şey yaşadık. Bunun için herşeyimi verdim emeğimle beraber. Ama o beni aldattı ve şuan aylardır başkasıyla beraber. Kız çok haffif bir kız. O kız bana zarar veriyor, dayanma gücümü kırıyor. Benim sevdiğim, yıllardır aşkını kalbimde bir çiçek gibi büyüttüğüm, hep onunla mutlu olma hayalini kurduğum insanla yaşadığı ten, tene en özel anlarına bana gelip anlatıyor, nasıl bir kalbi var inanın bilmiyorum. Bana acı çektiriyor. Ve kız onu sevse, içinde insanlık olsa bana bunları yapmaz. Benim ona bu kadar emek vermeme rağmen herşeyi bi anda silip attı. Emeğimin karşılığında birazcık sevgi göstermedi ayrıldıktan sonra. Çok acı çekiyorum.. Ben sevdiğim insanı çok özlüyorum. Aylardır, yüzüne, gülüşüne, kokusuna hasret yaşıyorum. Uykusuzluk çekiyorum, yemeden içmeden kesildim mutsuzluğum yüzünden. Allahıma inancım sonsuz ona sürekli yalvarıyorum. Sevdiğim kötü olmasın diye sürekli bana dönmesinden başka birşey istemiyorum. Beddua yerine o kızdan kurtulması için dua ediyorum. Ama kız resmen kadınlığını kullanarak onu kendine bağlamış durumda gözü hiçbirşey görmüyor. Çok üzülüyorum canıma kıymaktan korkuyorum. Ama canıma kıyarsam o kızın seviniceği çok açık. Benim gözümden sakındığım insanın öyle bir kızla olmasını istemiyorum. Bunun için dualar ettim, hocalara, medyumlara giderek servet harcadım. Sadece duygularım, umutlarım sömürüldü daha kötü oldu herşey.. Ben artık insanların elinde oyuncak olmak istemiyorum aşkım, sevgim yüzünden. Bana yardımcı olun lütfen. Ben onsuz nefes bile alamıyorum. Dayanılmaz bir hal aldı bu olay. Az önce kızın yine çirkin hakaretlerine maruz kaldım.

İstediğim tek şey: Onu bana geri getiricek, hataları ile kusurları ile. Çünkü yaşı daha küçük. Onu kabul ediyorum. Bana aşık olmasını istiyorum. Bana gelmesini, o kızdan tamamen kopmasını istiyorum. Bunun için herşeyi yapmaya razıyım yoksa artık canıma kıyacağım. Ben çok şeyimi verdim ona. Helali hoş olsun ama mutlu olmak istiyorum onunla. Çok özledim ben sevdiğimi. Bana bir yol sunun. Bana bir yol gösterin. Yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen.. Ömür boyu duacınız olurum inanın...

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Kardeşim bak bensana birsey söyleyim; 2 buçuk sene beraberliğimiz vardi.2sene önce aynen brakti gitti.ona herseyimi verdim.senin durumunla aynen öle oldu.inan 2sene kendmi yedim bitirdim hasta oldum.seninde dedgn gbi nasil bir kalbi var.kendne buldu brni o hemen.bense perisan.erkek oldgm halde kmsenn yuzune bakmadm onu bekledm istedm agladm 2sene boyunca perisan ettm kendmi.ve su an yne kmseyle beraber deglm.ama inan cok pismanim kendmi üzdugume.sana birsey söyleym bak üzme kendini.yemin edyorum bosa uzuyosun kendni.sana değmez.affetme sende gerk yok ben senden kat kat fazlasni yasadm.neler cektm.lutfen bak buna değmez.gercekten...

neybe

Kayıtlı Üye
o kız seni bilmiyormuydu biliyorsa senin onunla muhatap olmanda çok saçma sonuçta o kızdan uzaklaşmalısın en azından bukadar acı çekmezsin unutursun ilerdede bu üzüldüğün günler içinde keşke üzülmeseydim dersin insan ne acılar yaşıyorda unutuyor

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Allah sana mutlu olacagn ksmet nasip etsn insallah uzme kendini hic Rabbim bilyorya bosver degmez yani

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
kanlı anlaşma ile ruhunu verebilirsin o senin olur ama bedelini ödersin sitede var isteğini alabilirsin ama sonuçları ağır olur Satan a ruhunu sat ve oda sana istediğini versin saplantı olmuş sende bu kişi okadar intehar etmekden korkuyorsan yap buda intehardan farksız ama kendini avutursun bir sure isteğim oldu deyip. Aşk sevgi bunlar doğa ustu güçlerle kazanılmaz kazandığını sanırsın sadece okadar büyü bir su gibi akar gider sen yolunu değiştirirsin ama o sonsuza kadar bir yolda akacaktır yaptığının başka bir yerde başka bir etkiside olur ve sen anlamadan daha derin bir girdaba çekilirsin dunyevi hayatın kısalığında insanın bu saplantılara teslim olması ne acı Aşk a olan inancını yitiren bir insanım ben ve sana tavsiyem seni gerçekden sevmeyen biri için kendini incitmemen olur hayat devam ederken tadını çıkartmaya bak 4 yol çıkar karsına ya peşinden gideceksin acı çekeceksin ya unutucaksın unutana kadar acı çekeceksin yada unutmayıp olduğun yerde kendini bitireceksin veya yeni bir hayata kapı açacaksın seçim senin ...!

charmingeyed

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Canbar büyüsü yapabilirsin. Tabi bunu yapman için önce meditasyon yapman lazım düzenli olarak. Meditasyonu da kafan boşken yapmalısın. O yüzden takmamaya bak bence. Sakinleştikten sonra hala onu istiyorsan meditasyonlara başlar büyüyü yaparsın.

angell22

Kayıtlı Üye
inan ki bende aynı durumdayım.dilerım Allah yardımcı olur bize:(

Tecelligah

Kayıtlı Üye
memlekette aşık olmayan kalmammış heralde herkesin gönlünde bi yara var :)

geçmiş olsun

şeniz123

Kayıtlı Üye
Medyumlardan sonra bu tarz şeylere kalkışmak istemiyorum kendi başıma. Yorumlarda okuduğum genel olarak eksik verildiği işlemlerin, bedensiz varlıkla irtibata geçildiği (bu işlem sayesinde davet edilmesi vb.) bunlar beni aşıyor. Tecrübem yok. Yalnış birşey yaparsam, enerjim kötü olursa ters tepebilir. Şuan çok çaresizim. Kızdan dün akşam yine taciz aldım. Kendisi olmasa arkadaşları geliyor. Ama bunu durdurabilicek tek kişi sevdiğim kişi. Kız tamamen esir etmiş kendine kadınlığıyla. Sesi çıkmıyor. Çaresizim. Kime danışsam bilemedim. Aranızda çok bilgili kişiler var.. Bana yardımcı olur musunuz lütfen :(

şeniz123

Kayıtlı Üye
Bir arkadaş ruhumu satmamı söylemiş ama çok güldüm. Arkadaşlar büyü yaptım diye ruhumu satmadım. Hala allaha inanıyorum, hala dua ediyorum. Çaresiz bir insan herşeyi yapabilir, yine olsa yine yaparım pişman değilim. Çünkü yaşadığım şeyleri allah görüyor benim. Lütfen saçma önerilerde bulunmayın.

Destek amaçlı yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum yanımda oldukları için. Lütfen bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin benden..
Napabilirim bu durumda? Nasıl bir dua.. Nasıl bir büyü yapmalıyım. Kim yardımcı olabilir profesyonel olarak. Adminden yardım istedim herşeyden önce, en bilir kişi olduğu için. Ondanda yanıt bekliyorum şuan.

şeniz123

Kayıtlı Üye
İnternette iki kişi buldum fakat iç sesim o kişilerin bana yardımı olamıyacağını söylüyor sizce napmalıyım? İsim söylemek yasak olabilir söylemiyorum. "B" ile başlıyor birinin ismi. Çok reklamı var ne diyorsunuz?

Nursade

Kayıtlı Üye
Allah c.c. senin gibi sevenlerin Askindan bizi korusun insaallah!!!

şeniz123

Kayıtlı Üye
Üç ünlem koymuş bide allah aşkına ya :) Arkadaşım iyi güzel eleştiriyosun ama gelip burda ahkam kesicek durumda değilsin. Benim gibi seveni sen istesende bulamazsın. Hayat kadını mıyım ben onu anlamadım? Karşımdakini mutlu etmek, hafif bi kızdan kurtarmak için uğraşıyorum. Madem ki din, Allah ile kulu arasında. Ben sana vermem bunun hesabını zaten.

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
çevirgel duası okuyabilirsin, hayırlıysa döner.

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
Yıllar önce kuzenim için okumuştum, erkek arkadaşından ayrılmıştı, şimdi evliler.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
İnternette iki kişi buldum fakat iç sesim o kişilerin bana yardımı olamıyacağını söylüyor sizce napmalıyım? İsim söylemek yasak olabilir söylemiyorum. "B" ile başlıyor birinin ismi. Çok reklamı var ne diyorsunuz?

Arkadaşım bak yazını okurken inan kendimi zor tuttum ağlamamak için çünkü bana benim yaşadılarımı hatırlattı benimkide daha çok taze seni çok iyi anlıyorum. Bende bu siteye ilk bu amaçla üye oldum birşeyler yapabilmek için yazılarımı okursan nekadar çaresidim gör. (halada çaresizim aslında) ama şunu anladım bu büyü işi bizim yapabileceğimiz bir iş değil. Medyum banada en doğru yol gibi göründü. Ben ikitane sağlam medyum buldum. Evet isim söylemek yasak ama zaten biliniyordur biri bahsettiğin medyum ''B'' ona daha önce bir arkadaşımın annesi komşusu eşi ile dostunu ayırmak için yaptırmıştı etkili olmuştu. Diğeride medyum ''N'' onunda çok iyi dalında çok yetenekli bir üstad olduğunu duydum ama okadar reklamı vs yok bilmiyorum. Medyum ''Z'' var sahte değil birde medyum ''E'' oda sahte değil. Gerisini bilmiyorum. Bütün medyumlara mail yazdım gelen cvplara göre bu dördünden birine yaptırmayı düşünüyorum. Kimi medyum %100 garanti diyo varmı böyle bişe ya inanmıyorum ben sende inanma derim. Zaten yazısını okurken kim dürüst kim değil hissedersin. İnşallah derdine çare bulursun.

mişa

Kayıtlı Üye
çevirgel duası okuyabilirsin, hayırlıysa döner.

Bu duayı ben de duydum. Etkili olduğu söyleniyor.

Eski eşimin teyzesi, evi bir başka kadın için terkeden eşine yapmıştı. Eşi geri döndü.. Ölene kadar da birlikteydiler.