Gerçekmi

bitmis

Banlı Kullanıcı
Dün sitenizde bir konuda walt disneyin videosunu izledikten sonra daylimotion sitesinde tuhaf videolara ordanda uyandırma projesi diye bi siteye girdim şaşırdım kaldım lütfen sizde bir bakın deccalın geldiği söyleniyor anneme anlattım uğraşma böyle şeylerle diyep geçiyor youtube de deccalın hatta mehti as geldiği istanbulda olduğu yazıyor korkuyorum ben uyuyamıyorum

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Merhaba Videoyu Ben Koymuştum :D

Deccalin ve Özellikle Hz. Mehdinin Geldiği Yönünde Alametler var Ama Kesin Olarakta Geldi Diyemeyiz !

Deccalın Uşakları Zaten Hayatımızın Her Yerinde İzlediğiniz O Videoda Bunun Açık Bir Belgesi ...

Uyandırma Projesi Deccalın Oyunlarına Karşı Yani Bir Nevi Illuminati ye Karşı Yapılan Bir Harekattır !

Sen Korkma Allah Müminlerin Yanındadır !

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Dün sitenizde bir konuda walt disneyin videosunu izledikten sonra daylimotion sitesinde tuhaf videolara ordanda uyandırma projesi diye bi siteye girdim şaşırdım kaldım lütfen sizde bir bakın deccalın geldiği söyleniyor anneme anlattım uğraşma böyle şeylerle diyep geçiyor youtube de deccalın hatta mehti as geldiği istanbulda olduğu yazıyor korkuyorum ben uyuyamıyorum
Korkma bende sana güveniyorum sen korkarsan beni kim koruycak :(

bitmis

Banlı Kullanıcı
Korkmamaya çalışacağım arkadaşlar mesela bir videoda herkesin kullandığı sigarada onların kraliyet mührü gibi simgesi varmış onlara yarar sağlıyorsunuz bilmeden diyorlardı hemen annemin sigarasına baktım LM de var anne dedim bak bilmeden yarar sağlıyorsun aman uğraşma dedi yine bende vazgeçtim artık annemi uyarmaktan o uyumaya devam etsin sadece bana deli gözüyle bakmicak ve söylediklerimi dikkate alıcak arkadaşlarımla iletişime geçiyorum bu videoları izlemelerini söylüyorum belki küçükte olsa bir yararım dokunur geleceğe kadir gecesinde hepimiz için dua ettim evde benle uğraşan cine bile doğru yolu bulsun diye dua okudum gerizekalı diyebilirsiniz ama napim elimden sadece bu kadarı geliyor walt disney videosunu koyarak uyanmama sağlayan arkadaşa teşekkür ederim sizde izleyin arkadaşlarınızı annenizi babanızı uyandırmaya çalışın belki sizinkiler uyanır

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Korkmamaya çalışacağım arkadaşlar mesela bir videoda herkesin kullandığı sigarada onların kraliyet mührü gibi simgesi varmış onlara yarar sağlıyorsunuz bilmeden diyorlardı hemen annemin sigarasına baktım LM de var anne dedim bak bilmeden yarar sağlıyorsun aman uğraşma dedi yine bende vazgeçtim artık annemi uyarmaktan o uyumaya devam etsin sadece bana deli gözüyle bakmicak ve söylediklerimi dikkate alıcak arkadaşlarımla iletişime geçiyorum bu videoları izlemelerini söylüyorum belki küçükte olsa bir yararım dokunur geleceğe kadir gecesinde hepimiz için dua ettim evde benle uğraşan cine bile doğru yolu bulsun diye dua okudum gerizekalı diyebilirsiniz ama napim elimden sadece bu kadarı geliyor walt disney videosunu koyarak uyanmama sağlayan arkadaşa teşekkür ederim sizde izleyin arkadaşlarınızı annenizi babanızı uyandırmaya çalışın belki sizinkiler uyanır
Çok iyi niyetliymişsin sen yaaa :devil2:

bitmis

Banlı Kullanıcı
son attığım sigarayla ilgili olan çıkmadıda 2 video aynı yerde

tevhid61

Banlı Kullanıcı
bence geceyi her zaman dolabın icinde gecir mehdi yada deccal gelip seni öldürebilir...

turco

Kayıtlı Üye
Ya belial yanlışmı nickini yazıyorum bilmiyorum ama neden bu sitede oldugunu söylermisin bana ? sitede neden yararlanıyorsun ne öğrenmeye çalışıyorsun? Ya da bi amacın varmı yoksa sadece inanan insanların konularının altına SACMA SAPAN inancına dayanarak konu kirliliğimi yaratmaya çalışıyorsun? Derdini söyle derman olalım? Sen inanmak zorunda değilsin izlemek paylaşmak öğrenmek zorundada değilsin ama insanları caydırmaya çalışma rica ediyorum.

mksubzero

Banlı Kullanıcı
İnançlara saygılı olun lütfen! "Saçma sapan" diyerek sadece onu değil, beni de karşına alıyorsun turco dostum, bunlara inanan ve sayısı gün geçtikçe artan insanları! Şahıslara karşı bir probleminiz varsa özel mesajı kullanın lütfen.
Ve lütfen bir insana saldıracağınız zaman inançları kullanmayın, çünkü diğer inananlara da vuruyorsunuz!

Sevgi ve ışık üstünüzde olsun.

turco

Kayıtlı Üye
Benim kimseyi karşıma almak gibi bi niyetim yok haddimede değil benim istediğim zaten senin istediğinle aynı inanca saygı! Sizin inancınızda bilmediğiniz konular hakkında alaycı tavırla konusmak insanların inanclarıyla dalga gecmek varsa mesaj o zaman senin inancınıda kapsar hayır benim inancımda yok böyle birşey diyorsan o zaman problem zaten yok umarım anlatabilmişimdir...

mksubzero

Banlı Kullanıcı
Şahısları uyarmak için inançlarını "saçma" diye nitelendirmek şart değil, söylemek istediğim bu.

Bu yaptığınla yalnızca tartışmaya daha fazla insan katarsın dostum, ve sonu hoş olmayan bazı konuşmalara gider.

Sonu herkesi rahatsız eden konuşmalara gider. Herkes birbirine laf atarsa bu nereye kadar gider? Bazen susman gereken sen olursun, susmak her zaman haksız olduğunu göstermez. Sus, saygından sus. İnançlara saldırma, mensup olduğun inanç da sana bunu söylüyor bence. Benim inandıklarım da bana bunu söylüyor.

Sevgi ve ışık üstünüzde olsun.

turco

Kayıtlı Üye
Benim mensup oldugum inanca göre başka inanc yok o yuzden şimdi susuyorum =) umarım bunuda anlamıssındır Allahın selameti üstüne olsun

mksubzero

Banlı Kullanıcı
Son söylediğin şey ile beni gerçekten şaşırttın. Keşke baştan söyleseydin de "hoşgörü umurumda değil, tek doğru benim" diye, boş yere hoşgörü ortamı yaratmaya çalışmasaydım. Beni susturmayı başardın, ama yanlış cümleyi seçtin. Neyse, sağıcakla kal. Birbirinizi iyi yemeler.

bitmis

Banlı Kullanıcı
Dalga geçmeye gerek yok korkuyor olabilirim ama dolabın içinde yatıcak kadar korkmuyorum beni korkutan herşeyin bu kadar yakın oluşu hep torunlarıyla oynayan bir büyükanne olmak istemiştim bu konular beni biraz sarstı ayrıca belial isimli kullanıcının yazdıklarında tuhaf birşey görmüyorum neyin tartışmasındasınız arkadaşlar ben bunu videoları birlikte anlayalım uyanalım diye koydum lütfen tartışmayın iyi geçinelim yada konu neyse açıkça söyleyin problemi bende anlayayım kimin haklı olduğunu bileyim

turco

Kayıtlı Üye
Konu bunların konusulması hoşlarına gitmemesi.Oysa hersey ne kadar acık...