Nasa'nın çekimlerindeki uzaylılar

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Resimler Nasa'nın apollo adlı uydusundan çekilmiş ve üzerinde herhangi bir değiştirme yapılmamıştır.
Sadece ters-düz renk değişimi yapılınca bazı fotoğraflarda daha önce görülmemiş detaylarla karşılaşılmıştır.

Not: Gerçekliğinden şüphe duyanlar Nasa'nın sitesinden resimleri karşılaştırabilirler.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=jUW7_8e-pM8&feature=player_embedded

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
:D bunlar sadece o gezegendeki cukurlar milleti avutmak için ilgi çekmek için herşeyi onlarda yeni ögreniyor gibi yapmak için çekilmiş konulmuş ama paylaşım için teşekkürler :)

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
düşüncenize saygı duyarım.
keşke daha dikkatli baksaydınız o zaman çukurlardan ibaret olmadığını görebilirdiniz
ben teşekkür ederim ;)

darkangels

Banlı Kullanıcı
Uzaylıların varlığına kesinlikle inanıyorum ama ..bu videodaki bana da gezendeki çukurlar gibi geldi açıkçası

spnatural

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
düşüncenize saygı duyarım.
keşke daha dikkatli baksaydınız o zaman çukurlardan ibaret olmadığını görebilirdiniz
ben teşekkür ederim ;)

yalnız bana da öyle geldi acaba ne olduğunu söyleyebilir misin?

dreamy

Kayıtlı Üye
kesin bir yorum yapılamayacak kadar belirsiz fotolar..

Tecelligah

Kayıtlı Üye
:D bunlar sadece o gezegendeki cukurlar milleti avutmak için ilgi çekmek için herşeyi onlarda yeni ögreniyor gibi yapmak için çekilmiş konulmuş ama paylaşım için teşekkürler :)

katılıyorum
gösterilen yerlerin etrafında aynı görüntüye benzer onlarca şekil var o video yu alsam uzaylı sayısını çoğalta bilirim :D

AJA

Elit Üye
Amerika uzaylıların ta kendisi..

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
çukur ya gezegene carpan küçük göktaşlarının açtıgı çukurlar tekrar tekrer izledim uzaylıların varlıgı gerçek hatta türleride var amerikanın uçak teknolojisini nerden buluguda anlaşılıyor. amerikanın gizli tutdugu bir bölge ve 72.bölgemi ne tam hatırlamıyorum yalan olmasın orayla ilgili resmi rapaorlar var oraya tanımlanamayan bir cisim düştügü belirtiliyor bilmem kaçıncı yılda ve o yıldan sonra amerikanın teknolojisi durdurak bilmedi araştırırsanız bulabilirsini bilgim eksik eski bi konuydu kusuruma bakmayın :)