arkadaşımın başına gelenler :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazom

Kayıtlı Üye
üst katımda oturan,benimle aynı yaşta bayan arkadaşım var.Kendisi evli.Bir gece eşi salondayken bilgisayar odasına gitmiş,uzanmak için ve yatağa uzanmış.Birden kapı kapanmış.odanın içerisinde bir kalabalık belirmiş.Bağırmaya,odadan çıkmaya çalışmış ama yerinden kalkamamış.Yüzünü göremediği bir varlık üzerinde duruyormuş.Odnın ortasındaki kalabalık ise sanki düğündeymiş gibi eğleniyor,dönüyorlarmış.Onların ise yüzünün yarısı karanlık diğer yarısı insan yüzüne benziyormuş.Ben rüya görmüş olabileceğini söylediğimde gözlerinin açık ve herşeyi net gördüğünü söyledi.Bu sırada üzerindeki varlık elbisesini yırtmaya başlamış.Dualar okumuş, (ayrıca kendisi arapça yazıp okuyabiliyor) besmele çekmiş ama gitmiyorlarmış.Sonra kaybolmuş odadaki varlıklar.Kapıyı açıp hemen eşinin yanına gitmiş.Bu arada eşine anlaymamış;çünkü eşi asla bu tarz şeylere inanmaz.Hala anlatırken ağlıyor ve çok bitkin hissediyor kendini.A sosyal biri,dışarıyla ilgisi yok ve sürekli bunalımlı bir hali var.Geçen gece de (eşi gececi olduğu için yalnız kalıyor belli zamanlarda)mutfak kapısı kapalıyken sallanmaya başlamış.Dua okuyup yatmış ve rüyasında uzun beyaz elbiseli , genç denicek yaşlarda birinin 'seni seviyorum' dediğini görmüş.Yaşadıklarıyla ne kadar bağlantılı bilemiyorum.Kendim için bilgisayardan çıktısını aldığım 'Cin mektubu'ndan bir kopyada ona verdim.Umarım yalnış yapmamışımdır.ALLAH'IN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
allah yardımcısı olsun daha fazla musallat olmadan

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim bu bir ''Cin Düğünü'' olabilir.Yanlış olmasın fakat onların bu tarz törenlerinde dönerek eğlendiklerini duymuştum ne kadar doğru bilemem.Fakat bazı kaynaklar'da cinler'in evlerimizde yaşadıklarını söylerler.Bununla bir bağlantısı olabilir.Ama neden arkadaşınıza özellikle gözüktüler bilemiyorum.

Esenlikler...

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Benim bildiğim bu bir ''Cin Düğünü'' olabilir.Yanlış olmasın fakat onların bu tarz törenlerinde dönerek eğlendiklerini duymuştum ne kadar doğru bilemem.Fakat bazı kaynaklar'da cinler'in evlerimizde yaşadıklarını söylerler.Bununla bir bağlantısı olabilir.Ama neden arkadaşınıza özellikle gözüktüler bilemiyorum.

Esenlikler...

GüzeL Tespit Fakat Pek Zannetmiyorum Daha Doğrusu Olabilirde Ama Çok Kararsız Kaldım OnunLa Korkutmak İçin Dalga Geçmişler Diyecektim ama Bu Rüya İşin İçine Girince Çok Kararsız Kaldım Ama Son Tahminim Düğün Olabilir ...

Daha Peşini Bırakmaz Anca Kendi İsteğiyle BU Varlığın Vazgeçirilmesi Lazım Yada Yakılması Başka Çare Yok ...

nazom

Kayıtlı Üye

Esenlikler...
İnanın ruh sağlığı bozulmuş durumda.Çocuk yaşlarda bir tarikata verilmiş ve orda çok katı şartlar da 6 ay geçirmiş.Babası zor bela almış oradan.Hiç de bilmez cin,ruh vs...Bu şeylerle uğraşmaz da , varsa yoksa evi ve çocukları.Bana da düğün gibiydi demişti ama bilemiyorum.Ayna olan oda da uyuyamıyor,karanlıkta kalamıyor.Neden?diyorum,cevabı biri beni izliyor sanki diyor.

nazom

Kayıtlı Üye
GüzeL Tespit Fakat Pek Zannetmiyorum Daha Doğrusu Olabilirde Ama Çok Kararsız Kaldım OnunLa Korkutmak İçin Dalga Geçmişler Diyecektim ama Bu Rüya İşin İçine Girince Çok Kararsız Kaldım Ama Son Tahminim Düğün Olabilir ...

Daha Peşini Bırakmaz Anca Kendi İsteğiyle BU Varlığın Vazgeçirilmesi Lazım Yada Yakılması Başka Çare Yok ...
Konuda da yazdığım gibi 'Cin Mektubu'nu verdim.Yalnış mı? yaptım.Bu daha çok kızdırır mı varlığı?

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
İnanın ruh sağlığı bozulmuş durumda.Çocuk yaşlarda bir tarikata verilmiş ve orda çok katı şartlar da 6 ay geçirmiş.Babası zor bela almış oradan.Hiç de bilmez cin,ruh vs...Bu şeylerle uğraşmaz da , varsa yoksa evi ve çocukları.Bana da düğün gibiydi demişti ama bilemiyorum.Ayna olan oda da uyuyamıyor,karanlıkta kalamıyor.Neden?diyorum,cevabı biri beni izliyor sanki diyor.

Bu gibi şeyler çoğu zaman insanın başına haberi olmadan ve istemeden geliyor.Herkes hoca falan önerir ben asla hocaya gitmemenizi tavsiye ederim.Çünkü dün medyum'un biri bana yarın 5.20 de öleceksin para gönder kurtarayım dedi.Hala yaşıyorum:)Kendiniz bilgi toplayıp birşeyler yapmaya çalışın tabi.(Tabiki her hoca aynı değildir ama fikir vermek istedim)

nazom

Kayıtlı Üye
Bu gibi şeyler çoğu zaman insanın başına haberi olmadan ve istemeden geliyor.Herkes hoca falan önerir ben asla hocaya gitmemenizi tavsiye ederim.Çünkü dün medyum'un biri bana yarın 5.20 de öleceksin para gönder kurtarayım dedi.Hala yaşıyorum:)Kendiniz bilgi toplayıp birşeyler yapmaya çalışın tabi.(Tabiki her hoca aynı değildir ama fikir vermek istedim)
Kusuruma bakmayın ne olur ama çok güldüm hocanın söylediklerine.Neyse yaşamanıza sevindim :) Unutmuşum yazmayı birde Ayet_el Kürsi'yi okuyamıyor,sürekli yarıda unutup başa dönüyor.Ben birgün balkon da otururken okumasını söyledim ve yanında ki panjurun ipinin çekildiği kısmı var ya yerinden öyle bir fırladı ki eğer yüzüne gelseydi parçalardı.Ne yapacağımı şaşırdım :(

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Bu konuda uzman olmadığım için arkadaşınıza musallat mı ne olduğunu bilemiyorum,sadece gördüklerini yorumladım.(Ve ayrıca bende hocanın söylediklerine çok güldüm:) ) Herneyse.Psikolojik olabileceğini düşünüyorum çünkü uzun zaman zorla tarikat ortamlarında bulunan kişilerde yani tarikat larda olan kişilerde ruhsal problemler çıkabiliyormuş.Birde arkadaşınızın orada zorla bulunduğunu göz önüne alırsak olması muhtemel birşey.

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Konuda da yazdığım gibi 'Cin Mektubu'nu verdim.Yalnış mı? yaptım.Bu daha çok kızdırır mı varlığı?

Şimdi Bu Mektup Hakkında Farklı Görüşler Var Kimi Çok Faydalı Kimi ise Hurafe Demektedir Ama Şunu Söyleyeyim Yanlış Yapmadın Farklı Görüşlerde Olsa Sonuçta Bu Bir Dua O yüzden Korkma ...

Yalnız Şöyle Birşey Var Varlık Müslümansa Mektup Hiç Fayda Etmez ...
Bu Konuda Bİlgin Bir Hocanın Varlıkla Konuşup Dinini Öğrenmesi Lazım Yalnız Her Hocaya Gitmeyin ...

Bu Arada Kendinizide Koruma Altına Alın Mektup Fayda Ederse Size SaldırırLar ama şunu sakın ve sakın unutmayın Siz Onlardan Üstünsünüz !

nazom

Kayıtlı Üye
Şimdi Bu Mektup Hakkında Farklı Görüşler Var Kimi Çok Faydalı Kimi ise Hurafe Demektedir Ama Şunu Söyleyeyim Yanlış Yapmadın Farklı Görüşlerde Olsa Sonuçta Bu Bir Dua O yüzden Korkma ...

Bu Konuda Bİlgin Bir Hocanın Varlıkla Konuşup Dinini Öğrenmesi Lazım Yalnız Her Hocaya Gitmeyin ...

Bu Arada Kendinizide Koruma Altına Alın Mektup Fayda Ederse Size SaldırırLar ama şunu sakın ve sakın unutmayın Siz Onlardan Üstünsünüz !
Haklısınız beni de rahatsız etmedi değil ama korkmanız hoşlarına gidiyor sanki,ben artık bunu yapmıyorum zaten evim dua ile doldu :p ama olsun

nazom

Kayıtlı Üye
Bu konuda uzman olmadığım için arkadaşınıza musallat mı ne olduğunu bilemiyorum,sadece gördüklerini yorumladım.(Ve ayrıca bende hocanın söylediklerine çok güldüm:) ) Herneyse.Psikolojik olabileceğini düşünüyorum çünkü uzun zaman zorla tarikat ortamlarında bulunan kişilerde yani tarikat larda olan kişilerde ruhsal problemler çıkabiliyormuş.Birde arkadaşınızın orada zorla bulunduğunu göz önüne alırsak olması muhtemel birşey.
yorumunuza teşekkür ediyorum öncelikle (yardımcı olmaya çalışan ve şifa dileyen herkese de tabii )Psikolojik olabilirdi ama bu varlık kendini arkadaşım dışındaki insanlara da göstermeye başladı.Msn de bir arkadaşıyla konuşuyordu biraz önce bende yandaki yatakta onu izliyordum.Kamera da açıktı.Karşıdaki,evde tek misin? diye sordu.Hayır, dedi ve benim olduğumu söyleyip kamerayı bana çevirdi.Bayan da benden başkası olup olmadığını tekrar sordu.Hayır, yok dedik.Ama kamerada arkadaşımın arkasında birinin durduğunu,yüzünü görmediğini söyleyip,ben kapatıyorum dedi. Bu bayanın bu konularla ilgili bilgisi de yok. Sadece ben biliyorum.Şimdi kesin bir varlık var diyebiliyorum.Kormadım mı? Deli gibi korktum tabii..Ama ona belli etmemeye çalışıyorum çünkü arkadaşım da benden güç alıyor.

AJA

Elit Üye
Ürkütücü, eğer sizler korkarsanız o sizinle oyunlar oynar unutmayın.Ayrıca herkese kendini gösteriyor ve çekinmiyorsa biraz sarmış derim. En azından sizi kışkırtıyor.Allah yardımcınız olsun umuyorum kötü sonuçlar olmaz.Arkadaşınız kendini dua ile korudugu sürece bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Yazdıklarınızı çok iyi okudum ve bu durumun yaşanmasının altındaki sebepleri kendiniz yazmışsınız.Asosyal bunalımlı dışarıdaki hayatla ilgisi olmayan vs. Bunların hepsi insanı yalnızlığa sıkıntıya bunalıma iter.Bunların tetiklemesiyle ve yarı uyku halindeyken birde dinin vermiş olduğu alt yapıdan kaynaklı bu tür halisinasyonlar görmesi olası.Buraya kadar tamam ama şimdi asıl yorumumu yazıcam kimse birşey diyemez buraya böyle bir konu açılabiliyorsa bende kendi fikrimi yazacağım.İnsanlar bu kadar körü körüne inanmışlarki sorgulamadan yaşadıkları uyku ile uyanıklık arasında bile akıllarına ilk gelen şey cin olmuş kendilerine düşman edinmişler hepsi birer akıl oyunu takıntılı insanlar ve aşırı dine sadakat besleyenlerin bu tür halisinasyonlar görmesi bazı bilinç durumlarında çok normal özl. uyku ve uyanıklık arası dediğim gibi bunlar benim yorumum sevsenizde sevmesenizde.Acilen bi beyin mr çektirmesi gerekiyor anlattıklarınıza göre geçmiş olsun...

nazom

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızı çok iyi okudum ve bu durumun yaşanmasının altındaki sebepleri kendiniz yazmışsınız.Asosyal bunalımlı dışarıdaki hayatla ilgisi olmayan vs. Bunların hepsi insanı yalnızlığa sıkıntıya bunalıma iter.Bunların tetiklemesiyle ve yarı uyku halindeyken birde dinin vermiş olduğu alt yapıdan kaynaklı bu tür halisinasyonlar görmesi olası.Buraya kadar tamam ama şimdi asıl yorumumu yazıcam kimse birşey diyemez buraya böyle bir konu açılabiliyorsa bende kendi fikrimi yazacağım.İnsanlar bu kadar körü körüne inanmışlarki sorgulamadan yaşadıkları uyku ile uyanıklık arasında bile akıllarına ilk gelen şey cin olmuş kendilerine düşman edinmişler hepsi birer akıl oyunu takıntılı insanlar ve aşırı dine sadakat besleyenlerin bu tür halisinasyonlar görmesi bazı bilinç durumlarında çok normal özl. uyku ve uyanıklık arası dediğim gibi bunlar benim yorumum sevsenizde sevmesenizde.Acilen bi beyin mr çektirmesi gerekiyor anlattıklarınıza göre geçmiş olsun...
Sevgili BeLiaL arkadaşım böyle değildi,ben onu tanıdığımda.Gayet neşeli,şen şakrak biriydi.Yaşadığı olayın üzerine sünger çekmişti.Bana anlatmasının sebebi de tekrar korkutulmaya başlanmış,bu yüzden benimle paylaştı.Kontrollerini asla ihmal etmez,sürekli tahlillerini yineler.İşin garip olan yanı benim de buraya taşındıktan sonra yaşadıklarımın artması.Uzun süredir rahatken, tekrar evimin içinde birşey dolaşmaya başladı.Üstelik eşim de görmeye başlamıştı ki ben duaları bütün kapılara astım.2 gündür birşey yok.Ayrıca elbette ki yorumunuzu yazıcaksınız,saygı duyarım aksi haddime değil.Hem kötü birşey yazmamışsınız ki gayet mantıklı.Beyin mr çektirdi mi bilmiyorum hemen ileticem kendisine.SAYGILARIMLA

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Eğer söz konusu gerçekten enerjisel bi varlık tarafından rahatsız ediliyorsa bi reiki uzmanıylada görüşmesi onun için iyi olur bakalım reiki camiası ne diyecek bu duruma...

gizli_gizler

Kayıtlı Üye

Müslüman bir cin bir insanla evlenirmi sizce.
Cin mektubunu onları öldürücek kadar tutmamanız lazım cin mektubu tartışmasız tabiiki işe yarıyor.fakat öldürmemeniz lazım bir süre sonra zaten ölmemek adına rahat bırakıcaklardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...