cinlerle iletişim kurdum lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isa

Banlı Kullanıcı
merhaba site yetkilileri ve tecrübeli arkadaşlar kaç gecedir yatarken kafamda bi sürü sesler falan vardı içimde sıkıntı vardı geceleri yatamıyor rahatsız oluyordum ve sabahları çok bitkin bir şekilde uyanıyordum dün gece rüyada ama gerçek gibi yarı uyanık vaziyette köydeki samanlığımızdaydım ve bi anda karşıma beyaz kıyafetli biri geldi cindi yani bunu biliyorum direk konuştuk burda çok cin var dimi dedim ben burdan küçükken beri korkuyordum ve cinlerin burda çok olduğunu düşünüyordum dedim tahmin edemeyeceğin kadar çok dedi celp ve vefk hakkında bi kaç soru sordum ama cevap vermedi bana sustu sonra bana ismini söyledi beni çağıracağın zaman bu ismi söylemen yeterli dedi ismini veremem ama sonra bi an kayboldu ve ismini söyledim tekrar geldi falan bir gün sonra tektim tv izliyordum ayrıca tek yaşıyorum zaten geldiğini hissettim nasıl demeyin insan anlıyor inanın garip bi duygu tv yi kapattım hoşgeldin falan dedim sonra kopukluk yaşadık bi arkadaşım var o cinlerle görüşmeler yapıyor sürekli ona söyledi durumu ve ismini verdim ona çağırdı benle alakalı falan uzun bi konuşma yapmışlar benim henüz tam anlamıyla hazır olmadığımı söylemiş falan ama arkadaşım çağırınca geliyor hemen birde bana ismi azam duasını sürekli okumamı söyledi anlamıyorum garip bir duygu arkadaşıma da söylemiş ismi azam duasını devamlı okusun demiş bu varlıkla daha yogun irtibatı nasıl kurabilirim benim başımda kalabalık oldugunu ve onların ona engel oldugunu söylemiş arkadaşıma o yüzden kopukluk yaşıyormuşuz bu konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Adarr

Kayıtlı Üye
Hosgeldin.
Israrla bir ogretmen olmadan bu islere girmeyin diyenleri yakinda anlarsin sanirim...

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
İletişimi güçlendirme yönünde kitaplardan veya internetten bilgi edinebilirsiniz fakat kanalları kapatmanız gereken durumlar olacaktır. Bu durumda yazılı kaynaklar ne derece yeterli olur bilemiyorum.

mandalin

Banlı Kullanıcı
sana kendisi de soylemiş henuz ruhen hazır değilsine sana kendini eğit hazır olduğunda çağır demiş ...adını baskasına vermen yanlış olmuş benim dusuncem

umarım kendini yeterince eğitebilir ve iletişimin sağlıklı olur

AJA

Elit Üye
Her ne oIursa oIsun öncelikle kendini korumayı bilmelisin yoksa aksi bir durumda başına ruh halini etkileyecek durumlar yaşarsın.Ayrıca sana gelen varlıgın negatif mi yoksa rehber mi oldugunu da önce ögren ondan sonra iletişime geç derim.Benim uzun zamandır sadece sarkaç yöntemiyle baglantı kurabiIdigim bir varlık var adını da söyledi bana sordugum sorulara cevap ta veriyor fakat ben emin olmadıgım için ısrar etmiyorum.Mesela bana söylenen ismi eski osmannlıca ama bu da bir dogruluga onay degil çünki onlar genelde yalan söylerler dikkat et derim

Huzurla kalın.

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Neden Ism-i âzâm duasını okumasını istemiş anlayabilen var mı?

Ben bu duayla ilgili bişeyler okudum ve daha çok Yüce Allah'a dualarımızın kabul olmasıyla ilgili daha çok. Ama neden bir cin bunu ister anlamadım.

Anlayan biri varsa beni de aydınlatsın lütfen.

AJA

Elit Üye
Neden Ism-i âzâm duasını okumasını istemiş anlayabilen var mı?

Ben bu duayla ilgili bişeyler okudum ve daha çok Yüce Allah'a dualarımızın kabul olmasıyla ilgili daha çok. Ama neden bir cin bunu ister anlamadım.

Anlayan biri varsa beni de aydınlatsın lütfen.

Bende aynı sşeyi araştırdım şimdi diIeklerimizin kabulu için diye geçiyor bu dua.Benim de kafam karıştı eger bunu istediyse iyi niyetli demektir,aksi taktirde bu duayı okuması gerektigini söyleyecegini hiç sanmıyorum beni çagır derdi sadece.Arkadaşım sayın muay thai bu biIgiIer sana özeIdir bunu da unutma fazla detayı herkesle paylaşmanı tavsiye etmiyorum.Yavaş ve sakince emin adımIar herşeyi ögrenebiIecegine eminim,ayrıca sitemizde sana yardımcı olacak yüce bilgilere sahip modlarımız var.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
İyi niyetlidir beyaz kıyafetliyse.zaten sizi olabildiğince ürkütmemeye çalışmış.iyi niyetli cinler genelde ibadete çağırırlar.fakat başka bir sebebide olabilir.arkadaşınızdan yardım isteyin sebebini öğrenin daha sonra iletişime geçmek istemediğinizi korktuğunuzu söyleyin.kötü bir niyeti yoktur.

mandalin

Banlı Kullanıcı
musluman ise senden dua etmeni , yada mezar ziyaretleri etmeni ve onlara dua etmeni karşılığında bilgi vereceğini yada yardım edeceğini belirtebilir

AJA

Elit Üye
İnşallah öyledir öyleyse şanslısınız demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...