Demon daveti için İnsan ile anlaşmak.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Arkadaslar kısaca konuya girmek istiyorum.Her seferinde dile getirdiğim gibi 5 yıldır sağlam bir demon daveti arıyordum fakat hiç bulamamistim.Bir arkadaşım vasıtası ile bir Satanist Rahip ile tanıştım bu rahip kendi iletişimde olduğu bir doğa üstü varlik'dan benim icin demon ritüeli aldı.Evet suanda istesem demon u getirebilirim fakat benim yapacagım anlaşmayı ve bana vereceklerini bir insan verebilir fakat o kişi de Amerika da yaşıyor ve ona ulaşmam imkansız.Bu durum da forum da da yaptıgım araştırmalara gore o kisiye Astral beden üzerinden ulaşıp,rüyasına girebilirim ve beni fark etmesini sağlayabilirim.Fakat ben Astral Seyahat gerceklestiremiyorum.Forumda bu daveti arayan fakat sağlam bir kaynaktan ulaşamamış çok arkadasımız var ki bende ki davet bizzat varlik'dan alındı. "Şimdi asıl konuya gelirsem ben bu daveti bir insan ile anlasma yapmak kaydı ile birine vermek istiyorum fakat bu anlasma yapacagım kisinin Astral Seyahat e çıkma konusunda uzman ve sürekli Astral e çıkabilen biri olması gerek." (Telefondan girdiğim icin yazım hatalarım olabilir özür dilerim) Eğer bu şartlarda anlasma yapmak istiyorsanız buradan veya mesaj atarak ulaşın şartları konuşabiliriz.Saygılar.

La-edri

Kayıtlı Üye
Astral de uzman oldugunu idda edenler olacak muhakkak nasil ayird edebileceksiniz ?

Ben rituel den ziyade bir insanin baska bir insana bu yol ile yardimini merak ettim bu konuda bizi aydinlatabilirmisiniz ?

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sevgili La-edri yorumunuz için teşekkürler.Öncelikle astral idda edenler'den 1 kaç şey isteyeceğim anlaşma yapmadan önce ve bu isteyeceklerim onun astral yapıp yapmadığını anlamama yeterli olacaktır.

2.Olarak sorunuz benim için özel bir durum sitede açıklamak istemiyorum umarım kızmazsınız bana.Ama şu kadarını söyliyeyim elbet'te demon'un vereceklerini tam anlamıyla veremez ama tatmin olacağım kadarı ile o bana yardımcı olabilir eminim bundan.

janet

Kayıtlı Üye
doğru mu anlamışım:
amerikada yaşayan birisiyle irtibata geçmek istiyorsunuz, kendiniz yapamadığınız için yerinize bunu yapabilecek kobay arıyorsunuz. bunu sizin için yapacak kişiye de karşılığında sağlam bir demon daveti vereceksiniz?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Evet benimde merak ettiğim şey ''bana vereceklerini bir insan verebilir fakat o kişi de Amerika da yaşıyor ve ona ulaşmam imkansız'' demişsiniz. Yani anlaşma neticesinde ne vereceksiniz ve bu kişinin bundan habri varmı? Varsa ona ulaşmanızda mümkün olmalı. Aklım karıştı biraz üzgünüm :)

AJA

Elit Üye
doğru mu anlamışım:
amerikada yaşayan birisiyle irtibata geçmek istiyorsunuz, kendiniz yapamadığınız için yerinize bunu yapabilecek kobay arıyorsunuz. bunu sizin için yapacak kişiye de karşılığında sağlam bir demon daveti vereceksiniz?
Aynen öyIe anIadım bende...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
doğru mu anlamışım:

Kısmen doğru anlamışsınız.Astral'de uzman olan biri ve astral yapan biri astral beden'de belki benim astral'e çıkmama yardımcı olabilir diye düşünmüştüm.Kobay diyince;eğer benim için onunla görüşmesini istesem'de herhangi bir zararı olmayacak yani kobay kelimesi pek uygun değil bence ki zaten bunu yapan biri de bende ki demon daveti için yapacak benim için yapmayacak ya?Ve evet benim astral'e çıkmamı sağlarsa veya yine başaramazsam o kişi ile iletişime geçerse daveti vereceğim.Tabi şartlar konuşulacaktır elbette.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Evet benimde merak ettiğim şey ''bana vereceklerini bir insan verebilir fakat o kişi de Amerika da yaşıyor ve ona ulaşmam imkansız'' demişsiniz. Yani anlaşma neticesinde ne vereceksiniz ve bu kişinin bundan habri varmı? Varsa ona ulaşmanızda mümkün olmalı. Aklım karıştı biraz üzgünüm :)

Bu kişinin bundan haberi yok.İşin zor kısmıda bu fakat bunun benzerlerini daha önce gördüm.Ki şöyle ona rahatsızlık vermeyeceğim tehdit falan etmeyeceğim.Belki zoraki ve zorbaca bir düşünce fakat sadece beni farketmesini sağlayacağım.

Ne isteyeceğim konuusunda o bana kalmış birşey insan sağlar veya sağlayamaz benim fikrim bu.

janet

Kayıtlı Üye
mektup email telefon falan deneseniz daha mantıklı geliyor bana :)
hem davetiniz de size kalır
çünki davet konusunda isteyen kişide de mutlaka şüpheler olacaktır ve size inanmayabilir, kanıt isteyebilir sizin istediğiniz gibi.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bu kişinin bundan haberi yok.İşin zor kısmıda bu fakat bunun benzerlerini daha önce gördüm.Ki şöyle ona rahatsızlık vermeyeceğim tehdit falan etmeyeceğim.Belki zoraki ve zorbaca bir düşünce fakat sadece beni farketmesini sağlayacağım.

Ne isteyeceğim konuusunda o bana kalmış birşey insan sağlar veya sağlayamaz benim fikrim bu.

Astral konusunda yardımcı olamadım ama sonuna kadar destekçinim arkadaşım. Umarım başladığın işte iyi bir sonuç alırsın. Bizide bilgilendir ama :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
mektup email telefon falan deneseniz daha mantıklı geliyor bana :)
hem davetiniz de size kalır
çünki davet konusunda isteyen kişide de mutlaka şüpheler olacaktır ve size inanmayabilir, kanıt isteyebilir sizin istediğiniz gibi.

Şartları konuşacağız derken yani bende ona bir kanıt göstereceğim hemde sağlam bir kanıt.Yapabilseydim 5 yılda başarırdım zaten mektup falan:) Fakat şuanda en sağlam yöntem astral.Bu anlaşma olursa şayet biri ile bana sorarsanız 2 mizde karlı çıkarız.

öylesine10

Kayıtlı Üye
5 yıldır demon daveti arıyormuşsun fakat senin istediklerini demon veremezmiş sana. 5 yılı demon daveti yerine o insanı arıyarak geçirseydin ulaşırdın belkide yada astral için çalışsaydın 1 yıl içinde iyi bi şekilde astral yapıyor olabilirdin bence. Tabi ben hem demonu hem o kişiyi istiyorum dersen ayrı :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
5 yıldır demon daveti arıyormuşsun fakat senin istediklerini demon veremezmiş sana. 5 yılı demon daveti yerine o insanı arıyarak geçirseydin ulaşırdın belkide yada astral için çalışsaydın 1 yıl içinde iyi bi şekilde astral yapıyor olabilirdin bence. Tabi ben hem demonu hem o kişiyi istiyorum dersen ayrı :)

Yorumunuz için teşekkürler:)Ve çok doğru bir konuya değindiniz.Bu ritüeli ararken öyle güçlü insanlarla tanıştım ki bu 5 yıl içinde bu fikir aklıma gelseydi çoktan hallederdim ama daha yeni aklıma geldi ve çok başımı taşlara vurdum:) Demon'u istemiyorum ama istediğim bir kişi de yok.Yani o kişi sadece yardım edecek.Başlıkta bahsettiğim gibi bir anlaşma yaparsam Demon kalsın,istemiyorum.

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Umarım birini bulursunuz ama biraz zor görünüyor. Astral'de uzman olan bir kişinin, demon davetine ihtiyacı olacağını sanmıyorum. Çünkü onu yapan adam zaten birçok şeyi aşmıştır artık. Yinede belli olmaz tabii.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Umarım birini bulursunuz ama biraz zor görünüyor. Astral'de uzman olan bir kişinin, demon davetine ihtiyacı olacağını sanmıyorum. Çünkü onu yapan adam zaten birçok şeyi aşmıştır artık. Yinede belli olmaz tabii.

Bir bakıma haklısınız.Fakat uzman derken yani astral'e çıkmayı bilen biri olsa yeterlidir.Uzman derken mübalağa ettim sanırım.Zor ama ulaşmaya çalışıyorum bakalım zaman ne gösterecek.

spnatural

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
Önünüz açık olsun bu yolda demek düşüyor bize umarım başarırsınız. 5 yıl emek harcamışsınız boşa çıkmaması dileğiyle :)