Unutamadığım anım

öylesine10

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ben bir kaç yıl önce başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.Şu anda 18 yaşındayım bu siteye takıldığımdan beri korkularımda azaldı. Öğrendikçe alışıyor korkmuyor herhalde insan. Bir kaç yıl önce çok korkardım belli bir sebebi olmamasına rağmen tek yatmak istemezdim. Elimde aynayla dolaşıp dururdum. Bir tane aynam vardı kırılmıştı ve üçgen şeklini almıştı kırılınca. Bende yatarken elime almış bakınıyorum uyuya kalmışım öyle. Kendi yatağıma yatmıştım o gece. Gece yarısı uyandım yarı uykulu gözle aynayı fark ettim. Yatağım duvara dayalıydı aynada duvarda dik duruyordu. İyi öyle durmuş bir yerim kesilmemiş Allahtan diye geçirdim içimden. Göz ucuyla aynaya baktım arkada bir adam vardı. Tam odanın içini gösteriyordu ayna. Beyaz uzun bir elbisesi vardı hacı kıyafetine benzer bir şey. Başında da namaz kılarken erkeklerin taktığı o takkeden vardı. Öyle nurlar içinde falan değildi ama açık seçik odadaydı yani belli belirsiz bir silüet değildi. Ben kapattım gözlerimi içimden rüya olması için dua ettim gözümü araladım baktım orada duruyor ve çok yavaş yaklaşıyordu. Ben gözlerimi gerçekten çok sıktım rüya olsun diye yalvarıyorum iyice yaklaştığını hissedince gözlerimi açamaz oldum korkudan. Sağ tarafıma yatıyordum ve sol koluma dokunduğunu hissettim çok hafif dokundu sıkmadı ama içimde fırtınalar kopuyor saniyeler içinde aklımdan onlarca şey geçiyor. Bağırsam sesim çıkmaz diye korktum ama dokunduğunu hissettiğim anda kendimi tutamayıp sıçradım ve kaçmadım odadan. Işığı yakıp sabaha kadar odada oturdum odadan çıkmaya da korktum salondan geçerken görürüm diye. Korkudan ağlaya ağlaya sabahladım.Rüya değildi çünkü ben sıçradığımda da ayna orada duruyordu.Kırılmış olduğu için bazı köşesi bazı köşesi kısaydı ve aynı gördüğüm halde duruyordu.Hep kim olduğunu ne yapmaya çalıştığını düşünüyorum orada ses çıkarmasaydım acaba ne olacaktı merak ediyorum. Tabi bidaha olsa bunu deniyecek cesaretim olurmu bilmiyorum :)

Warlord

Kayıtlı Üye
Forumdaki bir yorumda aynalar boyutların geçiş yollarıymış. Ben öyle okumuştum sanırım bununla bağlantılı olabilir. Tabi ne kadar doğrudur bilinmez uzman kişiler cevaplayacaktır sevgiler.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Bu olayı yaşamadan önce hiç astral seyahat deneyimin oldu mu peki ?

vermud

Kayıtlı Üye
Bende lise de teyzemlerin evinde öğle vakti aynaya bakarken arka taraftan iki oda duvarları arasından geçen, kısa boylu zayıf hatta ince yapılı iki siyah gölge gördüm kanepenin üzerinden sehpa üzerine kolayca atlayarak eğleniyorlardı.İzledim onları bir 10 15 sn ye eğleniyorlardı. Sonra bahçedeki teyzemlere koştum evde birileri var diye evi odaları aramışlardı o zaman.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Bende lise de teyzemlerin evinde öğle vakti aynaya bakarken arka taraftan iki oda duvarları arasından geçen, kısa boylu zayıf hatta ince yapılı iki siyah gölge gördüm kanepenin üzerinden sehpa üzerine kolayca atlayarak eğleniyorlardı.İzledim onları bir 10 15 sn ye eğleniyorlardı. Sonra bahçedeki teyzemlere koştum evde birileri var diye evi odaları aramışlardı o zaman.

Bi dakika bi dakika , duvardan geçen , kısa boylu , siyah bi gölge..
Ama emin ol rengine , ilk baktığında siyah gibi gözükebilir belki ama
sadece siyah bir gölge mi gördün ?