Ne olduğunu hala bilmiyorum..

AJA

Elit Üye
Aslında bu konuyu dogru düzün kimseye anlatmadım ve burda sizinle paylaşmak istiyorum;
Sene 94 ve yeni evliyim,eltimin oğlunun sünnet düğünü vardı Selimpaşada ve oraya misafir gitmiştik.
Ev çok kalabalık,her oda misafirle dolu , bizde yeni evli oldugumuz için bize kendi yatak odalarını verdiler.Gece saat 3 sırasıydı sanırım.Eşimle oturuyorduk aramızda küçük bir tartışma cıktı aramızda ,ben yerde yatagın öünde sırtım ona dönük oturuyordum o da yatakta uzanmıştı,ve sesi kesildi sustu bir ara ve bende şaşırdım bu durumda nasıl rahat arahat uyuyorsun dedim ve ona dogru oturdum gözlerini kapatmış gerçekten uyuyor diye düşündüm,bir anda eşimin kendini yatagın bir ucundan bir ucuna attıgını görünce şoka girdim boyu en az 185 oIan bir adamı sanki oyuncak bebek gibi biri yatagın üzerinde bir oraya sarsıIdıdıgını gördüm bir an baktım başı yatagın diger ucunda o kadar hızlı gelişiyordu ki o anda ben dondum ve eşimin adını bagırarak uyan diye bacaklarının üzerine oturdum ve dua okumaya uyan diye sarsmaya başladım onu , yüzü korkudan tuhaf bir ifade almıştı. gözlerini açtı ve bi süre konuşamadan sadece etrafına bakıp burdalar diyordu, ben daha çok dehşete düştüm ne burda kim burda ben birşey görmüyorum diyordum .Işıkları aç deyip duruyordu her ışıgı aç vs. nefes nefese bana anlatmaya başladı. 1 adam vardı sihay giyinmişti ve beni komidinin altındakı pufun konuIdugu yere sokmaya çalışıyordu seni öldürecegiz eşini alacagız diyorIardı dedi.Tabi ben iyice panige kapıldım o zaman hiç aklıma gelmemiş büyüklerimize anlatmak.Sabaha kadar uyumadan elimde kolonya onu sakinleştirmeye çalışarak oturduk.Hala düşündügümde gözümün önüne gelir koskoca adamın yatagın üzerinde ordan oraya savruldugu.Bu insan gücü gibi asIa degiIdi görünmeyen bir güç ona saldırmıştı ve sebebini hala aklıma geldikçe düşünürüm.YıIIar öncesinde kaldı bunlar.Allah hepimizi bu varlıkların şerrinden korusun.Şunu da demeden geçmeyecegim bu tür oIayIar yanIız olanların başına gelir derler ama buyrun bunIar benim eşim yanımdayken oldu.Şimdi yanlız yaşıyorum uzun yıllardır ve bu tür durumIa karşıIaşmadım aslada yaşamak istemem.Ki ozaman parapsikolojiye iIgim dahi yoktu.
Evet.. bu da benim yaşamış oldugum bir oIay.

İyi forumlar huzurla kalın.

Dex

Banlı Kullanıcı
Ben olsam anlatmazdım . Ne güzel olay unutlmuş . Şimdi bize anlatarak o varlığı kızdırmayasın :eek:fftopic:

AJA

Elit Üye
Yok olurmu öyle şey :D Herkesin işi gücü var :D 16 sene evvel mutlaka ki bir şey yaşanmıştı durup dururken bizimle ugraşacaklarını sanmıyorum, belkide eşim bilmeden onlara zarar vermiş olabilir bilmiyorum. Ayrıca şuanda kendimi koruyacak güçteyim,Allah yazmasın :D

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Bir varlık olabilir ama, kabus görmüş ve rem uykusuna geçemediği için uyur gezerlik yaşamış yani rüyada olanları bedenine yansıtmışta olabilir.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bir varlık olabilir ama, kabus görmüş ve rem uykusuna geçemediği için uyur gezerlik yaşamış yani rüyada olanları bedenine yansıtmışta olabilir.

ama AJA da onun savrulduunu görüyor tek kişilik gelişen bir olay değil
farklı şeyler yaşanmış kesinlikle, korku filmden alıntı gibi :)

Tecelligah

Kayıtlı Üye
bizim bi akraba da gece yeni doğan kundaktaki bebeklerinin ağlama sesiyle uyanıyolar
karalıkta ellini beşiğe uzatıyo beşik boş
hemen ışığı açıyo bebeği komidinin altında buluyorlar

bunu duydum da çok korkmuştum :)

AJA

Elit Üye
ama AJA da onun savrulduunu görüyor tek kişilik gelişen bir olay değil
farklı şeyler yaşanmış kesinlikle, korku filmden alıntı gibi :)
Aynen tecelligah.185 boyunda 80 kg bir adam kendini yatagın öbür ucuna atamaz kendini o şekilde, trambolinin üzerinde gibiydi adam töbe yarrabbim :D

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Aynen tecelligah.185 boyunda 80 kg bir adam kendini yatagın öbür ucuna atamaz kendini o şekilde, trambolinin üzerinde gibiydi adam töbe yarrabbim :D

yaa şeytan filmden nasıl oldunu tahmin ede biliyorum
gerçekten fena bişe :)