Mabete Özel Tarot Eğitimi 1-2 Ekim 2011

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
32518.jpg

Tarot Eğitimi bundan sonra gizlimabet.com üyelerine özel olarak verilecektir. Eğitim bedeli 250 TL'dir. Ve 3 modüle birden katılacak kişiler ücretlerini peşin olarak verdiği taktirde % 10 iskonto uygulanacaktır. Gerekli katılım olduğu sürece eğitim verilmeye devam edecektir. Sadece te kbir tarot eğitimi verilmeyecek, evrensel sembol okuma ve sayı analizi yapma ile ilgili detaylı bir eğitim verilecektir. Böylece elinize hangi tarot destesini alırsanız alın rahatlıkla nasıl yorumlayacağınız da size bu eğitimlerde öğretilmiş olacaktır. Eğitime katılmak isteyen kişiler özel mesajla ve ya aşağıdaki iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirler.

Tarot oldukça derin, ciddi ve gizemli bir sanattır. Tarot sanatı sadece basit bir fal sistemi değil, bir yaşam biçimidir. Tarot çalışmalarına başlamadan önce, hem ruhsal hem de fiziksel bedenin içinde bulunduğu durum ve temizlikleri çok büyük önem taşır. Meditasyon daima gününün bir bölümünü oluşturur. Tarot Sanatı kişinin beyninde, ruhunda, Astroloji, Kabbalah ve Gizemci Felsefe ve diğer Sanatlarla kol kola beraber ilerlemelidir ki bu sıkı çalışma anlamına gelir, güçlü bir gelişim gösterebilsin. Tarot destesi bugünkü haliyle 22 Büyük Arkana, 16 Saray Kartı ve 40 Küçük Arkana, toplam 78 karttan oluşmaktadır

Kaderimizin gizemini açığa çıkarmada Tarot en etkin sistemlerden biridir. Kendi varlığımızdan ve yeteneğimizden etkilenerek büyük açılımlar yaşanabilir. Sembollerin, renklerin, sayıların, elementlerin, yıldızların, ve ezoterik tarihin bilgisiyle yorum yapılabilir. Tarot uygulayıcısın başarıya ulaşması için örgün bir eğitimle zaten kendisinde de yaratımı ile birlikte var olan yetisini kullanması gerekir. Tarot uygulayıcı eğitimi ile birlikte var olan yetinizi ortaya çıkaracak yöntemleri ve Tarot’un tüm bilgeliğine sahip olacaksınız.

Tarot Uygulayıcı Eğitim İçeriği
  • Enerji çalışmaları ve uyumlamaları
  • Tarot temel bilgileri
  • Tarot açılım sistemleri
  • Tarot ve dört element bilgisi
  • Tarot sembol, sayı ve renk sistemleri
  • Çeşitli tarot kartları üzerine bilgilendirme ve açılım çalışmaları (çingene tarotu, peri tarotu, vs...)
Eğitim süresi
Eğitim süremiz toplam 36 saattir. 3 seviyeden oluşur. Her seviye 12 saattir.Bu eğitim; 6 gün 10.30 – 16.30 arasıdır. 3 Modül olarak eğitim verilecektir. Her modül iki gündür. Eğitim tarihleri 1. Modül, 2. Modül, 3. Modül olarak duyurulacaktır. 1. Modüle katılmayanlar 2. ve 3. modüle katılamayacaktır. Birbirini takip eden aşamalı bir eğitim programıdır.

Eğitim Bedeli: 1.Modül: 250 TL

Eğitimin Yapılacağı Yer

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P Çankaya ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

Charmed

Kayıtlı Üye
bu eğitime katina deste de dahil mi? tarot degil ama öğenmek isteyecek olan kişiler var.

yule

Yönetici
İş
Katina destesi peri tarotu gibi bazı 5 6 tane klasik tarottan farklı olan ve yapanın kendi sistemini oluşturduğu kart sistemleri var biliyorsunuz. Bu 5 6 taneyi geçmeyen destelerle ilgili eğitim verilmeyecek ama derseniz ki hiç mi faydası olmaz. Tabi ki % 100 olur. Ama dediğim gibi bahsi geçen desteler klasik tarottan farklı sisteme sahip, evrensel sembolleri içermeyen farklı çeşitlerdir. Bunların dışında kalan 3000 e yakın tarot destesini rahatlıkla bu eğitimden sonra yorumlayabilecek noktaya geliyorsunuz.

yule

Yönetici
İş
Başvurular devam ediyor.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Kara bahtım kör talihim kesin iş yerinde görevli olacağım da yine de ben sorayım 3 modül peşin, yani nakit-çeksiz-kartsız-vadesiz toplam ücret neye tekabül ediyor?
(3X400)%90=1080 TL. doğru mu?

Pazarlık gibi oldu ya. :)

yule

Yönetici
İş
Evet hesabınız doğrudur. 3 modülün hepsini birden ödeyenlere fiyat 1080 TL'dir.

içimdekises

Kayıtlı Üye
başvuru ve kampanya ne zamana kadar acaba? şehir dışı katılım için plan yapmamız gerekiyor

yule

Yönetici
İş
Son başvuru tarihi 25 Eylül 2011 tarihindedir. Katılımcı sınırlıdır. Biran önce kaydınızı yaptırmanız gerkemektedir.

yule

Yönetici
İş
Kayıtlarımız devam ediyor. Katılmak isteyenler çekinmesinler. Hepimiz ortak bir platformda buluşmak istiyoruz. Bir profesyonel gibi bakım yapabilmek için bu eğitim sizin birçok sorunuzu ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

yule

Yönetici
İş
İlan aktiftir.