Cin Daveti İle İlgili Sorularım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda pek çok cin daveti olan konu var .
Fakat benim sorum özel
öncelikle
tecrübesi olan veya başka birinden işe yarayan formül bilen arkadaşlar bana buraya yazabilir mi?

Veya bilipte denemeye cesaret edememiş arkadaşlar bildikleri davet tekniklerini yazabilirlerse sevinirim.

golgeler

Banlı Kullanıcı
cin davet etmeyi neden istiyorsunuz bilmiyorum ama hiç korkmuyormusunuz insanlar göndermek için dua ediyor siz çağırıyorsunuz bence tehlikeli

Cem

Kayıtlı Üye
Surelerin riyazetini yap mubarek geldiğinde anlaşma yap ama isteyeceği şartları karşılayabilirmisin önemli nokta o en basiti hayvansal gida almayacaksın ne yapmayı düşünüyorsun ben 1 ay oldu aşağı yukarı hayvansal almıyorum 1. haftada dişlerim sizlamaya başladı bol ceviz yedim geçti gelen mubarekten alacakların ve senden anlaşma karşılığında isteyeceği seyleri iyi değerlendir anlaşmayı yaparsın sonra sorun yaşarsın hoş olmaz

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Sevgili cem bu koluy değil :) öle herkeze gelmezler namazında olman lazım haram yeyemen lazım anlatabildim sanırım. Selametle

bluefanclub

Kayıtlı Üye
Arkadaşların çoğu bunu oyun sanıyor monopoyl tabu tavla gibi bişi galiba - özellikle kanı kaynayan liseli kesimi- arkadaşlar cin çağırmakdan bahsediyoruz. Gece uyku felci geçiripde bana karabasan bastı diye dünlerce kendine gelemeyenler var. boşver gel daha güze lşeylerle uğraş sen. bir gelir pir gelir. aman dikkat pire deve olmasın. selametle

smttoman

Kayıtlı Üye
Cinler böyle davetleri çok seviyor ve Gayr-i Müslüm cinlerde gelebiliyor bu davetleri..
Biz Kur-an Kursunda yatılı olarak kaldığımızda arkadaşlar çağırmıştı.
Hocalar 3 gün 3 gece kur-an okutuyordu çünkü gelen cin müslüman değildi.Bu arada hocamızın dediği kadarıyla eğer çağırmaya çok meraklı olan arkadaş varsa bunun geri dönüşü olmayabilir.Birde Cin Davetlerinde Kur-an bulundurursanız Allah'ın izniyle Gayr-i Müslüm cinler gelmeyecektir..

İyi Forumlar.

Mouse

Kayıtlı Üye
hadım sınıfı cagır

hadım sınıfını öneririm diğerleriyle başa cıkman biraz zor olur dostum

kendi arşivimden.....

ayetel kürsi hadimini davet etmek için :
7 hafta boyunca riyazat yapılır.hayvan ve hayvandan çıkan gıdalardan perhiz edilir.okurken öd, cavi, mesteki gibi buhurlar yakılır.
okuma 1 ayet*1 azimet çarpı 314 şeklinde yapılır.davetiyede vefk kullanılmalıdır.kullanılacak vefk 4lü vefktir.14371 sayısına göre yapacaksınız.azimet şudur..
bismillahirrahmanirrahıym,aksemte aleyye eyyühesseyyidil kendiyas'e ecibni ente ve hadimeke ve inuni ficemii umuri bi hakkı ma tatekidunehu innel azameti vel kibriyayi ve bi hakkı hazihil ayettil azimeti ve bi syyidina muhammedin aleyhis selatü vesselam.
gelecek hadim MELİK KENDİYAS HZ.leridir.:oops:

Saprohil

Kayıtlı Üye
Her davetin doğruluk payı var kardeşim.Sen daveti yapmasını bil ve sabretmesini bil yeterli.Cin hemen gelecek diye bir kaide yok.Bazılarına 4 kere denemede gelir bazılarına 10 larca kez denemede gelir.

şumul

Kayıtlı Üye
hadım sınıfı cagır

Ben ce davete gerek yok.
öncelikle onları görebilecek ve iletişim kurabilecek bir seviyeye gel. yani istiğdatlarını ve hislerini geliştirmek için çalış.
insanda her türlü varlıkla iletişim kurabilecek istiğdatlar vardır.
önemli olan onları kullanılır duruma getirmek.
ondan sonra zaten her yerde var olan bu varlıklar seni bulacak.
sen istemesende onlar sana gelecek
bu kabiliyetlerini geliştirmedikçe istediğin kadar davet yap ve her yaptığın davete icabet olsun, onlarla meşveret kuramadığın için hadim veya diğer gelenler çekip gidecekler.
belki bizi çağırdın neden konuşmuyorsun , madem iletişim kuramayacaktında bizi neden rahatsız ettin diye sana sıkıntı verecekler.
unutmamak gerek ki davet yapan , bir çok arkadaşın davetine icabet olur. ama gelenleri sezinleyemediklerinden veya iletişin kuramadıklarından , gelmedi sanarlar.

hüddam

Banlı Kullanıcı
bir çok çeşit cin ve cin taifeleri vardır. bunların davetleride ayrıdır. süfli ( kötü) ulvi (iyi) cin ve cin taifleri var. cinlerle görmek için farklı formüller,kontrol edebilmek için formüller vardır. davet eden kişinin cesur ve ruh halide güçlü olmalıdır. bunun için hangi daveti yapacaksın bunu karar vermelisin. bu konuda bilgi sahibi değilsen ben derimki padişahlardan cin hocalarından ,askerlerden hüddam bu davetlerden uzak dur. illaki cin görmek istiyorum dersen 21 gün oruç tutman gerekir. 5 vakit namaz her vakitten sonra okuman gerkenler var. ayrıca gece nafile namaz kılıp okuman gerekenler var. böle bir davette sadece cinlri görebilirsin. onlara komut veremessin. bence böle işe kalkışmak istiyorsan başında bir üstat olmalı. neler okuman gerekenleri buraya yazamam. bilinçsiz yapılan işler başına çok işler açar. daveti buraya yazarsam bir çok kişinin vebalini almış olurum.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Vefk kullanılmadan,buhur yakılmadan hadim daveti olur mu?

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Hadim Sınıfımı saçmalayın ya o kadar kolay bir şey değil kafir cinlerden dahi zordur hadim şeriat kurallarına tam olarak uyman lazım hadim çağırabilmek için !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...