Sizce Yaşadığım Şey Neydi

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Birgün eve çok yorgun bir şekilde geldim ve evde kimse yoktu bizimkiler şehir dışındaydı
bende odamın ışığını açıp kendimi olduğu gibi yatağa attım aradan bir dk geçmedi ki gözlerimi açıp tekrar kalktım ama ben dalgalanıyordum

arkadama döndüm kendimi yatakta gördüm, odadan çıktım ilk önce banyonun ışığını sonrada salonun ışığını yaktım sonra tekrar kendi odama döndüm tekrar yatakta yatan bedenime bir süre baktım
ve birden normal şekilde uyandım hemen odam dan çıktım banyonun ve salonun ışığı gerçekten de yanıyordu

astral diye bir şeyin varlığından haberim yoktu o zaman dolayısı ile öyle bir girişimde bulunmadım, onun dışında başka bir girişimde de bulunmadım sadece kendimi yatağa attım ve olan lar gerçekleştı

sizce bu hal neydi ?

AJA

Elit Üye
Bu istem dışı yaşadıgınız bir astraI seyehat deneyimi :)

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bu istem dışı yaşadıgınız bir astraI seyehat deneyimi :)

daha sonra astral seyahati duyduğumda bende öyle düşündüm evet
ama aklıma takılan bir konu

astral seyahatte maddeye hükmedile biliyormu, yani odaların ışıkları aça bilmek gibi

AJA

Elit Üye
daha sonra astral seyahati duyduğumda bende öyle düşündüm evet
ama aklıma takılan bir konu

astral seyahatte maddeye hükmedile biliyormu, yani odaların ışıkları aça bilmek gibi

Bunu tam biImiyorum ama sanmıyorum.Sanırım siz gerçekten uyandınız ve ışıkları yaktınız sonra tekrar uyudugunuzda astraIe geçtiniz.Eger astraI seyehat sırasında maddeye hareket vermek mümkün oIsaydı feci şeyIer oIabiIirdi :D
Astral seyahatı denemedim fakat biIgiye sahibim biraz yine de uyguIamıs oIan arkadaşIar dana net cevap verecektir size.
İyi forumIar sevgiIi teceIIigah.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim AJA bencede feci şeyler olurdu :)
ama uyanıpta kendim yakmadığımdan da eminim doğal bi insan konumuna geçtiğimde zaten ilk işim odadan çıkıp ışıkları yanık görmem oldu ve bunun üstüne evden kaçmıştım dışarıda sabahladım korkudan yani :)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Astral seyahat gibi ama dediğiniz gibi astralde ışıkları nasıl yakacaksınız. :)
Uyur gezerlik yaşamış olabilirsiniz. :) Hem rüyanızda ışıkları yakıyorsunuz, hem gerçekten de yanıyor ve rüyanızda astral seyahatteki gibi kendi bedeninizi yatakta görüyorsunuz şeklinde de düşünebiliriz. :) Bunu ben yaşasaydım evden çıkamazdım zaten direk kalp krizi. :D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Astral de maddeye etki edemeyiz diye biliyorum.

Bence siz uyurgezersiniz :D(şaka)

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Astralde madde hareket ettirilir fakat çok zordur yapan insanlar sayılıdır.Bunu yapabilicenizi sanmıyorum bence mümkün değil.aslında istek dışı yaptığınızda ve ilk olduğunu düşünürsek dışarı çıkıp gelicek kadar bir süre geçmesi bile şaşırtıcı korkup geri dönmeniz lazımdı :D o anki rahatlıkla ışığı yakmış olabilirsiniz dicem ama emin değilim bunu araştırıcam.bir daha deneyip paylaşırsanız sevinirim.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Astralde madde hareket ettirilir fakat çok zordur yapan insanlar sayılıdır.Bunu yapabilicenizi sanmıyorum bence mümkün değil.aslında istek dışı yaptığınızda ve ilk olduğunu düşünürsek dışarı çıkıp gelicek kadar bir süre geçmesi bile şaşırtıcı korkup geri dönmeniz lazımdı :D o anki rahatlıkla ışığı yakmış olabilirsiniz dicem ama emin değilim bunu araştırıcam.bir daha deneyip paylaşırsanız sevinirim.

evet gerçekten çok rahattım o anda ama normal uyandıktan sonra rahatlığım bozuldu kaçtım işte :)

deneyecem inş. astral i umarım başarırım, sizde araştırır birşey bulursanız sevinirim

bu arada imzanız da çok anlamlı ve etkileyici

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Ben yapıyorum zaten fakat çok ilginç ışıkları yakmanız.bir daha ışıkları yakmayı veya bi obje oynatmayı bilinçli denerseniz sevinirim.nette birçok bilgi var bununla ilgili.imza için teşekkürler :)

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Ben yapıyorum zaten fakat çok ilginç ışıkları yakmanız.bir daha ışıkları yakmayı veya bi obje oynatmayı bilinçli denerseniz sevinirim.nette birçok bilgi var bununla ilgili.imza için teşekkürler :)

astral seyahati bu olaydan sonra bir kere denemiş ve başka şeylerle karşılaşmıştım

ama tekrar deneyip madde işleri ilede uraşacam başarırsam :)
çok fena olur, gelene geçene terlik fırlatırım :)

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum yaparsanız haber verin ama.çünkü çok zordur süper bir olay bence.yapabiliyorsanız denemenizi istediğim başka birşey daha var :D