buyumu yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merdan44

Kayıtlı Üye
Arkadaslar direk konuya girecegim bizim eve kim gelse agirlik var diyor basi agrimaya ve rahatsiz olmaya basliyor bas agrisi var surekli bir halsizlik 24 yasindayim ve 5 6 yil oldu arasira ve nedensiz bas agrilari geliyor surekli bir halsizlik , isteksizlik ve huzursuzluk var evdeki herkezdede bu durum
5 yil kadar once herseyi kaybetmemis olsak bile isyerini birden kaybettik piyasadan 500 000 in uzerinde suan dada alacagimiz olmasina ragmen toplayamiyoruz butun baglantilar degisti aniden ve borca girdik suandada borcumuz nerdeyse yok dene bilecek kadar ama is yapmak istiyoruz sanki engeller onumuze diziliyor karar vereemiyoruz 4 tane arabam vardi hepsini sattik vsvs eskisine gore cok duzeldik ama evde var olan tuhafliklar uzerine annem ile 2 gun once konurken soyledikleri dikkatimi cekti; suan oturdugumuz eve ilk tasinmamiz 14 yil kadar oldu bu eve geldigimizde eve alisamamislar duramamislar ve eski eve tekrar donmek istendi eski eve donuldu ve catida buyuk bir deri hali gibi birsey evin catisinda gizlenmis ve yerde serili olarak bulunmus onu annem yok etmis ardindan bu eve alisabilmisler .
suanki evde de yasanan olay benzer bir durum tahmini 5 6 yil kadar once annem yapmis yapmis oldugu tursulari vidonlarla catiya koymus ve komsumuz gelmis anneme sormus bunlari sizmi yemek icin yaptiniz diye annemde evet demis ertesi gun catidaki vidonlardan birini almis ve eve inmis o tursudan yemekte yedikten sonra evde kiyametler koptu resmen annemde ertesi gun tursulari dokmus bir duzeldi ortalik ama ben eve suphe ile bakiyorum normalde aile olarak surekli atilgan surekli calismak isteyen ticaret ile ugrasan bir aileyiz ama durumun ne oldugunu cozemiyorum ve buyuden supheleniyorum veya bir tur varliktan ne oldugu konusunda bana tavsiyesi olan ve nasil korunmali
yazimda imla bozukluklari olabilir tlfdan yaziyorum mod. Vs vs kusura bakmayin

düzey

Kayıtlı Üye
Allah yardımcınız olsun.iyi bir hoca bulup bakım yaptırın bu anlattıklarınız büyüyü işaret ediyor.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Benim birçok fikrim var bu konuda.bir hoca bulmanız lazım bunu kendiniz çözemezsiniz gibi.çözmek için büyüyse nasıl bir büyü olduğunu öğrenmelisiniz bu evinizde annenizde sizde veya başkasında olup etkiliyor olabilir.veya ailenize topluca bir olay olabilir.size ne olduğunu söylicek bir hoca lazım.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
daha iki hafta önce iftara bir şeyhi davet ettik bizde mübarek gelir gelmez esnemeye başladı o bile ne bu ya dedi kuranı kerim istedi bayağı bi okudu muhtelif sürelerden

sona da inşallah gitti dedi :)

evet güzel bi hoca bulursanız iyi olur bencede

merdan44

Kayıtlı Üye
arkadaslar guzel guvenilir ilmini iyi bilen hocayi nasil bulacagim suan sormak istesem derlerki su iyi ama nasil bilecegim cogu sadece para tuzagi ilmini bilen bilgili alim birisini

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Kesinlikle para için yapmayan birini bulmanız lazım.bayramdan sonra ben bakıp size yardımcı olmaya çalışırım.bayramda bu işleri yapmıyorlarmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...