Vefk Yaptırdım Tutmadı

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
Bir kimse, mesela bir erkek, oturup, bir kadının aşkını kazanmak için vefk yapıyor. Uyguladığı çalışmada gördüğü örnek üçlü vefk. Hâlbuki yine biliniyor ki, üçlü vefk Satürn (Zuhal) vefk’i dir ve Satürn aşk ya da cinsellikle ilgili değil, aksine bu konularda kısıtlayıcıdır. Bundan sonra da o uygulamayı yaptıran kişi, "Vefk yaptırıyorum, yaptırıyorum başarılı olamıyorum." şeklinde şikâyet ediyor.

Şimdi şöyle düşünebiliriz. Her vefk, her işte kullanılabilirse, neden vefkler değişik yıldızlara ithaf edilmişler? Madem yapılacak işle uyumlu vefk seçmeye dikkat edilmiyor, o zaman neden yıldız saatlerine uymaya ve belli bir işi, belli bir gün ve saatte yapmaya dikkat ediliyor? Anlaşıldığı gibi bu konuda büyük bir tutarsızlık vardır ve yapılacak işe göre vefk seçmeye de dikkat etmek gerekir.

Buraya kadar görüldüğü gibi bir vefk’i eksik ve çalışamaz hale getirebilecek olan birçok şey vardır ve vefk yapımı çok dikkat isteyen bir iştir.

Sayılan bu belirgin hataların dışında, konunun başında anlatılan Güneş ve Ay arasındaki açılara göre yapılan hesaplama ve yazım tarzları ile Erkek ve Dişi vefklerin hiç dikkate alınmadığını da hesaba katarsak, hemen hemen herkesin, yaptıkları vefklerin çalışmamalarının sebepleri de ortaya çıkar. Bazı kişiler de ellerine geçirdikleri bir kitaba bakıp, mesela Venüs’le uyumlu vefkleri ele alıp, Cuma günü Venüs saatlerini bekleyip, bir oturuşta bir sürü vefk yazıp, sonra da bu kâğıt tomarını üzerlerinde taşıyarak bir şeyler elde edeceklerini zannederler.

Hiç bir şey bu kadar kolay değildir. Belli bir amaçla yapılacak bir vefk’in yapılmasına en uygun zamanın gelmesi, istenen birçok faktörün bir araya toplanabilmesi için bazı durumlarda iki ay beklemek bile gerekebilir. Hangisi olursa olsun, bir vefk çok özel bir çalışmadır. Bu yüzden de onlara karşı ciddi ve özel davranışlar içinde olmak gerekir.

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
bende geçen yıl vefk gibi birşeyler yaptırmıştım kadın bunları suya at 61gün bitiminde bu suyla yıkan, bu suyuda onun oturacağı yere daire şeklinde serp demişti. yaptım hepsini ama baktım geri döndüğü yok 50.gün filan hepsini kavanozuyla birlikte çöpe attım... dolayısıyla tutmadı belki süreyi beklemediğimden belkide sizin yazdığınız sebeplerden dolayı.

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
Her Hacı hoca dediyimizede vefk yaptırmamak lazım.Çünkü vefk yapacam der ama vefk şeklinde papaz büyüsü veya bir büyü hazırlar ve kullanırsın farkında olmadan ve bir bakmışsın hayatını mafetmiştir. Bu gibi konularda dikkatlide olmak lazım artık günümüzde.

Sevgiyle.

angellucy

Kayıtlı Üye
bende vefk yaptırmaya karar verdim şu an araştırma içerisindeyim ne dolandırılmak istiyorum ne de başıma iş açmak istiyorum maalesef günümüzde bu işi hakkıyla yapanı bulmak çok zor bende ne yapıcam hiç bilemiyorum :(

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben iki yıldır bulamadım :D :D İki yılda uğraşsaydım kendim hoca olurdum belki :D

medcez

Kayıtlı Üye
Konuyu açan arkadaş Bülent Kısa nın kitabından alıntı yaptığını da belirtseymiş keşke

hippolyte

Kayıtlı Üye
merak ettiğim bende de vefk var ama ne oldugunu bilmiyordum cahilce yaptırmıstım kadın koruma vefki dmişti bana oyle aldım 5 yıldır cuzdanımda ama hayatım oyle çekilmez olduki zaten oyleydi ama hiçbiişe giremiyrum dunyalık hep dua hep din dünya işlerine giremez oldum acaip hayaller kurmaya basladım acaba vefkin mi etkisi diyorum..mesela iş teklifi geldi kabul etmedim oysa iki yıldır işsizim gibi...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bende vefklerle uğraşıyorum ama dinen caiz olanlarla olmayanları ayırmak lazım.Ben bu yüzden titiz davranıyorum

damned

Kayıtlı Üye
merhaba bende bundan iki yıl önce cahillik yapıp internetten bulduğum bir hocaya vefk yaptırmıştım..3 vefk yollamıştı bana birini denize at birini yak ve odanı tütsüle birinide ağacın altına göm kesin sonuç demişti ancak herşeyi harfiyen uygulamama rağmen bir sonuç alamadım ne yazık ki 400 liramdan olduğumla kaldım..gerçektende bu uygulamayı yapabilicek insan sayısı çok az

neveda

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım,sanırım seninle aynı hocanın tuzağına düştük.Bana da aynılarını yaptırdı,14 gün sonra kesin sonuç dedi ama 6 ay oldu,aksine daha dauzaklaştı benden.Ben de 400 liramdan oldum.Yaptırana kadar hear mail ime anında cevap veren adam,danışmak kızmak hatta sorgulamak için yazdığım hiçbir mail e cevap alamadım...Ama hala utanmadan internet te,sosyal paylaşım sitelerinde övünerek reklamını yapıyor.İşin ilginç yanı,ben çözerim diye övünen başka bir resmi ruhsatlı medyum da aynı dolandırıcılığı yaptı bana...bu sebeple,hiç birine güvenmeyein,asla......

cadı1kasım

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşlarım internette ben medyumum diyenlere yüzde yüz diyenlere vs. inanmam .Tabi bundan evvel bende inandım.Bana göre mahallelerde hocalık yapanlar bunlardan bin kat daha iyidir.Paraya tamah etmeyenler aman ha dikkat bide sende büyü var vs. laflarına kanmayın.İnternetten yapacaksanız da iki ayrı kişi olarak arayın emin olunki ikinizede aynı şeyleri söyleyeceklerdir.Ben onlara modern soyguncular diyorum.En son vefk yaptırdığım hocaya paramı geri vermeyince beddua ettim.Git o para en sevdiğinin kefen parası olsun dedim.Halada aklıma geldikçe beddua ediyorum

furkan40

Banlı Kullanıcı
Bence vefki isteyen kişi kendi vefkini kendi yapmalı.Bu işleri araştırıp öğrenin nasıl yapılır mutlaka neler olmalıdır olmazsa olmazı nelerdir vs.Eğer bilmeden bir şey yaparsa olacakları ne siz sorun nede ben söyleyeyim.Bu tür işler gizli yapılmalıdır.Her şeyi iyice öğrenip yapmanız gerekir ve yazdığınız şeyin kesin tutacağına inanmalı sadece Allahtan istemelisiniz.Vefklerle Allahın izni ile bir çok şey başarabilirsiniz.Herkese kolay gelsin sevgi ve ışıkla. :)

Osiris

Kayıtlı Üye
İnternette olan herhangi bir ''medyumum'',''büyücüyüm'' diyene atlamamak lazım.Hele ''Garantili aşk büyüsü'' gibi bir söz varsa hemen uzaklaşın.Her üstat bilir ki hiç bir büyü garanti değildir,olamaz.İsterse merlin olsun =)

furkan40

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar büyü islam dinince müthiş bir günahı vardır bunun yerine Allaha yalvarıp ondan yardım isteyin.Büyücülerin ve büyü yaptıranların ahiret nasibi yoktur.Büyü yapanlar ve yaptıranlar cennetin kapısını dahi göremiceklermiş.Her şeyi bilinçsizce yapmayın.Selametle. :)

origanum

Yönetici
Büyü sitesine giren neyin ne olduğunun bilinci ile giriyordur.
Bu sitede günah sorgulaması yapılması, fetva verilmesi, herkesin sizinle aynı inancı paylaştığının sanılması, kendi inancınızı yaymanız ve inancınızın usullerini vs belirtmeniz yasaktır.
Kurallarımıza uyun.

damned

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım,sanırım seninle aynı hocanın tuzağına düştük.Bana da aynılarını yaptırdı,14 gün sonra kesin sonuç dedi ama 6 ay oldu,aksine daha dauzaklaştı benden.Ben de 400 liramdan oldum.Yaptırana kadar hear mail ime anında cevap veren adam,danışmak kızmak hatta sorgulamak için yazdığım hiçbir mail e cevap alamadım...Ama hala utanmadan internet te,sosyal paylaşım sitelerinde övünerek reklamını yapıyor.İşin ilginç yanı,ben çözerim diye övünen başka bir resmi ruhsatlı medyum da aynı dolandırıcılığı yaptı bana...bu sebeple,hiç birine güvenmeyein,asla......

Arkadaşlar zaten sevgili origanum un dediği gibi yüzde yüz garantili aşk büyüsü ibaresini görür görmez uzaklaşmalıydık oradan ama henüz 18 yaşındaydım ve bu konularda bilgim yoktu. Mabetle tanışmak benim için büyük şans oldu artık inanmıyorum böyle dolandırıcılara. Resmi merciilere ihbar etmek istiyorum ama ne söyleyebilirimki? Zaten bu soyguncularda utanıp polise gitmeyeceğimizi bildiklerinden bu kadar rahatlar