Demon çağıracağım

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Demon çağıracağım fakat
Marbas/Barbas'ı çağıracağım
çağırmak için neler yapmayalım
çağırma tekniği nedir?

Ha bu arada müslüman değilim
burada akıl verecek veya uyarma , kınama tarzında yazı yazanlar olursa bir gram takmayacağımı belirteyim, sadece yardım edecek kişiler yazsın.

Bazı arkadaşlarda nefesini boşuna tüketmesin , klasik yazılanlar

"yazık günah-ahiret sonsuz dünya hayatı sınırlı "
vs. tarzında yazacaklar yine

bu yüzden sadece bilgisi olupta yardım edecek kişiler yazsın.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
her zaman durust ve saygili davranin. kotu yolda kullanma ve emir vermekten kacinin!
bir demon cagirmak icin dogru yontemler:
1- cagirmaya yeltendiginiz demonu taniyin. Butun demonlar insan yanlisidir.
2- neden cagirdiginizla ilgili kesin bir kaniya varin.
3- bir demondan yardim istedigimizde karşiliginda bir şey teklif etmek dogru olan şeydir. bu, hem sizin hem de demonun kabul edecegi bir $ey olmalidir. yaşli tanrilar icin degerli olan şey durustluk, cesaret ve dogruluktur. yapamayacaginiz bir şey icin soz vermeye kalkmayin! (ciddiyim yapmayin bunu)
4- demonla iletişime gececeginiz metodu iyi bilin.
tanimadiginiz bir demonu cagirmadaki en onemli adimlardan birisi de, şeytan'in araciligiyla cagirmaktir.
bu konu hakkindaki sebepler onemlidir. butun demonlar şeytan'in demonlari olmadiklari icin insancil degillerdir (diger taraftan olanlar). dişardan birisine sorun cikartan bir demonun, kabul edilmiş bir sataniste gayet arkadaşca yaklaştigini ogrenmiştim.
toplulugumuz icinde ogrendiklerimden daha fazlasini kendi tecrubelerimle ve denemelerimle ogrenmiştim. tecrube her zaman en iyi ogretmendir.
demonla iletişime gecmek icin bir kac seviye vardir.
1- demon bize duşunce yolumuzla konuşur (telepati). başlangicta fiziksel yeterliligi olmayan insanlar icin zor olabilir fakat guc meditasyonu ve tecrubeyle bu telepatiyle goruşmeler zaman icerisinde daha da kolay bir hale gelir
2- demonu gorur ve işitiriz. bu daha guclu ve iletişime acik insanlar icin gecerlidir.
3- demonun enerjisini cagiririz. bu cok daha guclu ve manyetik bir safhadir. guclu bir aura ile cevreleniriz. bu sirada demonun bizimle surekli konuştugunu duyar, ayrica demonu goruruz.
4- cagirma esnasinda demon bir ayna yansimasinda, tutsu dumani icerisinde veya başka bir koşulda (kristal kure de olabilir bu) konuşur ve gorunur. bu metod yeniler icin daha iyidir. eger hislerimiz yeterince kuvvetliyse ve demon istiyorsa bize dokunduklarini duyabiliriz.
5- hissedilebilir kontakt: odadaki eşyalar yerinden oynarlar. demonun fiziksel kaniti tamamiyle aciktir.
metodlar
cagirmak istediginiz demonun sigilini temiz bir kagida ister cizin ister ister kopyalayin isterseniz ciktisini alin. yalniz oldugunuzdan ve rahatsiz edilmeyeceginizden emin olmaniz onemlidir. gozlerinizi kapatin ve sigili mumkun oldugu kadar birebir olarak zihninizde canlandirin. zorlaniyorsaniz gozlerinizi acip en iyi sonucu alana dek sigile bakabilirsiniz. bu esnada surekli olarak demonun adini zikredin.
aşagidaki duayi yazin:
"efendi şeytan, lutfunla zihnimde oluşturdugumu gercekleştirmen ve arzumu yerine getirmen icin sana dua ediyorum. kudretli şeytan, tek olan ve sonsuza dek yaşayacak olan. sana _______ (demonun adi)'in benimle olmasi ve bu sayede sorduklarima dogru ve guvenilir cevaplar vermesi icin yalvariyorum. boylelikle arzuladigim sonuca ulaşabilirim. tum mutevaziligimle ve saygimla bunu bana bahşetmeni diliyorum efendi şeytan." demon farkli yollarla gorunebilir. (yukarida da anlatmiştik gerci)
- aynada yansiyarak
- tutsu dumani icinde
- direkt olarak (yeterli guce sahip olan bir inisiye olmak gerekir)
alaninizi hazirlayin. ilk cagirma ayinleriniz gece yapilmalidir. bunun nedeni, geceleri daha sessiz ve rahatsiz edilmeyeceginiz bir ortamda calişabileceginiz icindir. bir kere iletişime gectiginizde, daha sonrasinda surekli olarak bu ayini yapmaniza gerek yoktur. demon bize her an telepati yoluyla ulaşabilir ve zihinsel olarak goruşebiliriz.
ihtiyaciniz olanlar:
- rahatsiz edilmeyeceginiz sessiz bir ortam
- ucuz ve dandik olmayan bir tutsu (gidip de bir iki milyonluk tutsuler almayin). ayini rezil edecek kokular sacan sacma sapan tutsuler kullanmaktan kacinin.
- bir ya da daha fazla siyah veya mavi renkte mum. siyah tercih sebebidir ama bulamadiniginiz durumlarda mavi de olabilir (bunu aciklamiştik daha onceden). ayrica edinebiliyorsaniz demonun renginde bir mum da kullanabilirsiniz.
- demonun sigilinin cizili oldugu kagit.
sigil ile işiniz bittiginde onu kişisel defterinize veya kendi ayin kitabinizin icine koyabilirsiniz. sigile her zaman saygiyla yaklaşin ve asla yakmayin! sigil yeniden kullanilabilir.
dokuz tabanli daireler cizmeyin. demonlar dairelerden nefret ederler (yine suleyman). demonlara saygiyla yanaşin ve karşiligini aldiginizi goreceksiniz.
şeytan'a ricanizdan sonra pozitif enerji ile dolacaksiniz. bu iyiye işarettir ve devam etmenizde bir sakinca yoktur. eger herhangi bir nedenden oturu demon cevap vermiyorsa başka bir zaman deneyin. cogu zaman demon gorunur fakat yeni başlayanlar fiziksel olarak hazir olamadiklari icin bunu hissedemezler. cogu insan demonu gormek icin bu ayini birden cok kez yapmişlardir. genellikle demon cevaplar fakat cogu bunun farkina varmaz. anlatilanlari sirasina gore anlamaniz gerekmez. farkindalik en onemli şeydir burada.

Alıntıdır

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim verdiğiniz kaynakları şimdi incelemeye başlayacağım.

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
@cagan1014
9 tabanlı daire nasıl oluyor acaba açıklar mısın ilk kez sizden duydum nette bulamadım. Herhangi bir resim verebilirseniz sevinirim.

Ayrıca verdiğiniz link sayfası hata mesajı veriyor.

Link çalışıyormuş ama tıklayınca başka sayfa açılıyor nedense, adresi kopyalayıp yapıştırınca açılıyor.

@Ogrenci73 Dostum gerçekleştirdiğin zaman burada yada yeni konu açıp belirtirsen güzel olur, bilgi edinmiş oluruz.

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu gece deneyeceğim içiniz ferah olsun.

Beyaz mum kullansam olurmu renk çok önemlimi?

sir7634

Kayıtlı Üye
Ha bu arada müslüman değilim
burada akıl verecek veya uyarma , kınama tarzında yazı yazanlar olursa bir gram takmayacağımı belirteyim, sadece yardım edecek kişiler yazsın.

Bazı arkadaşlarda nefesini boşuna tüketmesin , klasik yazılanlar

"yazık günah-ahiret sonsuz dünya hayatı sınırlı "
vs. tarzında yazacaklar yine

bu yüzden sadece bilgisi olupta yardım edecek kişiler yazsın.

Sen evvel su yazdidigin yazidaki uslubuna dikkat et....Emir vaki sekilde....

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Sen evvel su yazdidigin yazidaki uslubuna dikkat et....Emir vaki sekilde....
Çünkü forumda çoğu yardım için açılan konuya

baya bi kendini bilmiş uyarıda bulunmuş.
Konumun milletin kendi duygularını tatmin etme çöplüğüne çevirmek istemiyorum.
100 lerce yapma etme nolur tarzında mesajlar okudum görmek istemiyorum artık.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Demon çağırmanızı tavsiye etmem.Lakin en düşün seviyede ki demon bile size istediği gibi zarar verir.Ayrıca ritüellerin hepsi yanlış.İnternette bulunanların.Boşuna denemeyin ki 5 yıldır hepsini araştırdım zaten.Bende de direkt bir varlıktan alınan ritüel var ki paylaşmayacağım onu denememle demon gelecek fakat demon zarar verebilir.O yüzden 5 yıldır direkt şeytanın kendisi Lucifer'ı getirebilmek için uğraşıyorum.

Ve son noktaya da geldim fakat çok şansızlık bir pürüz çıktı 1 hafta sonra düzelicek o pürüz.

Lucifer bana sorarsanız daha az tehlikeli.Çünkü Lucifer bir insana zarar verecek kadar aciz değildir.İnsana zarar vermek lucifer'a birşey katmaz yani uğraşmaz.Ama yapacağınız anlaşma yüksek olmalıdır ki benim ki de çok yüksek.

Saygılarımla...

Mandos

Kayıtlı Üye
Lucifer'in bir insan ile doğrudan temasa geçebileceğini düşünmen çok ütopik geliyor açıkçası ama başarılar diliyorum yine de.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Başta banada öyle geliyordu fakat bunu bizzat yaşayan yani tam anlamıyla geçemesede bir şekilde onu gören bir satanist rahip arkadaşımdan sonra ütopik gelmemeye başladı.Fakat ben yapmayacağım benim elde edeceğim şeyi astral seyahat de o kişilere ulaşabileceğimi öğrendim.Yani bana demon'un yadan Lucifer'ın vereceklerini o insanlar'da verebilir fakat onlara astral beden'den başka bir şekilde ulaşmam imkansız.

Bu ritüel'i benden çoğu kişi istiyor fakat bu ritüeli ancak astral seyahat konusunda uzman ve bana yardım edebılecek biriyle anlaşma yaparak vereceğim.

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Demon çağırmanızı tavsiye etmem.Lakin en düşün seviyede ki demon bile size istediği gibi zarar verir.Ayrıca ritüellerin hepsi yanlış.İnternette bulunanların.Boşuna denemeyin ki 5 yıldır hepsini araştırdım zaten.Bende de direkt bir varlıktan alınan ritüel var ki paylaşmayacağım onu denememle demon gelecek fakat demon zarar verebilir.O yüzden 5 yıldır direkt şeytanın kendisi Lucifer'ı getirebilmek için uğraşıyorum.

Ve son noktaya da geldim fakat çok şansızlık bir pürüz çıktı 1 hafta sonra düzelicek o pürüz.

Lucifer bana sorarsanız daha az tehlikeli.Çünkü Lucifer bir insana zarar verecek kadar aciz değildir.İnsana zarar vermek lucifer'a birşey katmaz yani uğraşmaz.Ama yapacağınız anlaşma yüksek olmalıdır ki benim ki de çok yüksek.

Saygılarımla...
E yani amacın ne ?
Bilirim ama paylaşmam ne yani bu şimdi ?

Biliyorsan paylaşmıyorsan içinde kalsın böyle yapıp meraklandırıyorsun.
Tüm sorumluluğu üstüme almaya hazırım özelden yollayabilirsin.

Mandos

Kayıtlı Üye
siz sorumluluğu alacağınızı söyleyebilirsiniz lakin bu işlerin garantisi yok. Belki illuminati senin sorumluluğunu vebalini almak istemiyor olabilir. Eğer amacınız demon çağırmak ise internetten kaynak araştırması yapabilirsiniz. Umarım yanlış anlamazsınız :)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
E yani amacın ne ?

Siz insanlara düzgün hitap etmezseniz kimse sizle bir şey paylaşmaz.
Ben size başka bir başlıkta bir şeyler önermiştim denediniz mi?

sir7634

Kayıtlı Üye
E yani amacın ne ?

Arkadasim daha oncede yazdim bak yavas yavas insanlarin dikkatini cekiyor sen daha gercek hayattaki insanlara karsi dusgun yazip iletisim kuramiyorsun kaldiki metafiziksel alemdeki varliklarla zor...Benden sana tavsiye otur bi sunu dusun nasil yazi yazayimda insanlar bana yardim etsin...ama dikkat et emir cumlesi kullanma...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Birkere size bu üslup ile hiç birsey paylasmam.Bı ritüeli paylasacagim kisi nin Astral seyahat de uzman olması lazım uzman olan biriyle anlasma yapıp k bana yardım edecek bende ritüeli verecegim.Olay bu.