fekacin mehmet daveti

volvo

Banlı Kullanıcı
ba ara gundumde olan fekacin mehmet davetini eski bunalimli gunlerimde uygulamizdim,kesinlikle geliyorlar,

daveti burada paylasmiyorum ,bunun vebaline girmem isteyen internetden rahatlikla bulabilir,eger illaki okumak isteyen varsa allah im senin rizan ile hayir icin okuyacam diye niyet etsin ,niyet eterken kotuluk dusunen icin hic iyi olmaz,faydali niyetle okuyan belki onlardan iyi arkadas edinebilir,tekrar soyluyorum bu daveti yapmayin yaparsanizda allah yardimciniz olsun.ve dogru metni bulun ufak hatali metni dahi okumayin dogru metni bulun.

mandalin

Banlı Kullanıcı
burası bir büyü okulu daveti buldum yayınlıyorum vebal konusuna girmiyorum bile herkese akıl verilmiş sonuçlarını bilmese bile kabul ederek okur yada okumaz bu beni hiçbir şekilde ilgilendirmez

Fekacin Mahmet'in Daveti

celbi muhabbet ve tesiri kulüpte başka hiç bir benzeri olmayacak kadar mühim ve tesirli bir celbiyedir. her kimin celp ve tesiri matlup ise bu daveti gece yarısından sonra 41 kere okur ve buna 3 veya 7 gece devam ederse aklın alamayacağı kadar tesir görür.bu duayı hergün 7 veya 19 defa okumayı vird edinen kimseyi her gören sever, ona hizmet eder.herkesten yardım görür, herkes onun her istediğini severek yapar taife-i cin de dahil olduğu halde bu duayı vird edinen kimseye hersey musahhar olur

fekacin mahmetin davet duası: bismillahirrahmannirrahim*ya ilahi es'elüke bi hakkı fekacin mahmetin bi mehmehübin mehmehübin zi lutfin hafiyyin ya allah ya allah ya allah bi sa'saın sa'saın zin nuri vel behai ya allah ya allah ya allah bi sehsehübin sehsehübin ellezi lehul ızzü şamıh ven nurit tam ya allah ya allah ya allah bi tahtahübin tahtahübin ellezi lehül kemalü vel cemalü vel cemal ya allah ya allah ya allah kehübin kehübin ellezi bi nurihi yünevveru külli nurin ya nuran nur ya allah ya allah ya allah en tüsahhır li cemiıl kulubi inneke mükallibel kulub ve allamel ğuyüb*eclebtüküm ya ruhaniyyetel kulub eclib ruhı fülani bi hafiyyi lutfillah bi letıyfi sun'ullah bi cemili sitrillah dehaltü fi kenfillah va'tesımtü bi esmaillah ve teşeffa'tü bi rasulillahi sallellahü teala aleyhi ve selleme muhammedebni abdüllah*allahü ekber allahü ekber allahü ekber esteantü bi kitabillahi ala celbil kulubi ve telinet tabayiı ve kahrin nüfusi ve ıdmadi şüruriha ve serayanil mehabbeti fiha akbilü ya meaşiral avalimil ulviyyeti ves süfliyyeti akbilü ıkbalen hasenen ven'atıfü in'ıtafen külliyyen bil ismil ma'hud ves sirril mevcüdüllezi yettesılü bihil evliya'*ic'al li nuran emşi bihi fin nasi vel bisni ya mevlaye ismen min esmaike libasen hasenen bi hurmeti cebraile ve israfile ve mikaile ve azraile ve bi hakkı kavlühül hakkı ve lehül mülkü ve bi hakkı fekacin mehmetin ya ilahi ya ilahi ya ilahi irhamni bi rahmatike ya erhamer rahımin*vel hamdü lillahi rabbil alemin*ve sallellahü ala seyyidina ve nebiyyina ve mevlana ve şefiy'ına ve hamina ve kurrate uyunina ve nuri ebsarina muhammedin aleyhis salatü ves selam*ve selamün ala alihi ve ashabihi ve ala cemiy'ıl enbiyai vel mürselin.

volvo

Banlı Kullanıcı
ben ikazimi yaptim beni hic ilgilendirmez.daveti yapacaklara ,bilgi olsun.,gelecekleri zaman vucudunuzda bir terleme olur basinizda sicaklik ve agirlik hissetersiniz,bunun pesindende gelmeleri uzun surmez ,daveti yapacaklarin allah yardimcisi olsun,

ben saymadan okumsdum 2 inci gunde tanismizdim.zor gunlerdi ,defteri buluncaya kadar cok zor yillarim olmusttu.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Ben yaptım kesinlikle geliyor demişsiniz zaten yapın geliyor anlamına gelir bu teşvik eden insanların aklına sokan siz oldunuz şuan hani paylaşsanızda olurdu.ayrıca burası bir büyü okulu değil mandalin.büyü dışındada bir çok konu var burada insanların ilgilendiği.sanki büyüden başka birşey yokmuş gibi her gelen büyüye geliyor anlamı çıkarmayalım.

mandalin

Banlı Kullanıcı
yok ben o anlamda demek istemedim ama bir konu acıklanıp tarifi verilmemiş ara bul denmiş ondan ötürü oyle bir acıklamada bulundum ve ben sahsi olarak davetler ve buyuler ile ilgilendiğim için ve o alanda yok buyu yazık gunah yapma gibi uyarılar olduğu için oyle bir savunmada bulundum ....

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Bende kesinlikle büyüyle ilgilenmiyorum günahın yanında insanlık dışı buluyorum o yüzden söyledim.

volvo

Banlı Kullanıcı
internetde bu konulara merakli her kesin er gec karsisina cikacak bir davet ve diger sitelerde tesvik ediyorlar ben bu site mensublarini uyardim hatami etdim,tekrar ediyorum diger bir cok sitede tavsiye bile ediyorlar ben denemeyin diye tavsiye ediyorum,yanlismi yapdim,bende aman yapin cok faydali deyip yaniltamazmiydim,uyardim hata mi etdim.

buyunun her turlusu kotu ,allah rizasi icin yapilan her turlu dua guzel,dua edin buyuden uzak durun dedik,uyardik tepki aldik,uari yaptigim icinmi bu tepki

ben gencligimde cahilligimde yaptim bu daveti pisman oldum,bunun icindi uyarim,allaha emanet olun.

benim hayatim buldugum bir defterden sonra cok degistti allaha daha cok inandim daha cok mutlu oldum,ilgilenirseniz havas da muhtesem sir li okuyun benim tavsiyem benim hayatimi degistiren neymis gorun.

mandalin

Banlı Kullanıcı
@gizli_gizler

görüşünüze saygı duyuyorum ama benim gibi bu alanda ilgilenen kendilerini geliştirmek isteyen bir çok kişi var

@volvo

size karşı şahsi bir tavrım yok sadece davetlerin verildiği konularda , büyü tariflerinde ve bölümlerinde bu tarz açıklamaları şahsen abes buluyorum çünkü bu alanla ilgilenen yada öyle ya da böyle bu yola girmiş kişiler giriyor zaten bu bölümlere alakası olmayan / ilgilenmeyen kişilerin girip bu tarz acıklamalar yapmaları bana konuyu baltama amacı güdülüyor gibi geliyor

sevgi ve saygıyla...

volvo

Banlı Kullanıcı
amacim tartismak degil ehil insanlarin elinde kaplan kedi olur,ehil olmiyan insanlarin elinde kedi kaplan olur,herkesin bunu bilmesi iyicene bilgi sahibi olmadan yarim bilgiyle yola cikmamasi,ben tecrubelerimden baska bir sey paylasiyorum hayatda allahi ve yaratilan herseyi sevmeyi elimden geldigince yaratilani korumaya calisiyorum.allaha emanet olun.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Allahtan başka kimseden yardım hiçbirşey istenmez bu en büyük günah Allaha şirk koşmaktır hiç tavsiye etmem.Allahın gönlüne güç gider

volvo

Banlı Kullanıcı
benim uyarimda buyuden uzak durun,allahin helal kildigi niyet ve duaya yonelin,ben burada okuduklarimi degil yasadiklarimi paylasmaya calisiyorum.demondan akil sagliginizi bozmak disinda fayda goremessiniz lakin demon da size kotu bir arkadasinizin verdigi kadar zarar vermez bu dunyada, ama aheret icin cok zarar gorursunuz,.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
benim uyarimda buyuden uzak durun,allahin helal kildigi niyet ve duaya yonelin,ben burada okuduklarimi degil yasadiklarimi paylasmaya calisiyorum.demondan akil sagliginizi bozmak disinda fayda goremessiniz lakin demon da size kotu bir arkadasinizin verdigi kadar zarar vermez bu dunyada, ama aheret icin cok zarar gorursunuz,.

tecrübelerini paylaşmanı bekliyor olucam :)

hasan06

Kayıtlı Üye
mandalin arkadaşın vird denen şey cin midir

mandalin

Banlı Kullanıcı
hayır vird edinme alışkanlık haline getirme ya da devamlı okunmalı anlamında kullanılan bir sözcüktür sevgili hasan06

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Bunu yapınca ne işimize yarıyor tam olarak celp nedir vs.

Kısa yoldan şöyle diyim bu ne işe yarar?Dil biraz ağır kendimce anladığım cinler bize yardım edecek gibisinden.

AJA

Elit Üye
Bunu yapınca ne işimize yarıyor tam olarak celp nedir vs.

Kısa yoldan şöyle diyim bu ne işe yarar?Dil biraz ağır kendimce anladığım cinler bize yardım edecek gibisinden.

Sevgili ögrenci73 sordugunuz sözcükler celb vs. önce bunIarı araştırıp sonra davet konusunu incelerseniz iyi oIur.
İyi forumIar sevgiyIe :)

volvo

Banlı Kullanıcı
sevgili arkadaslar buyu ve kumar uzak dururmasi gereken iki olaydir ikisindede baslangicdaki kucuk kazanimlar karsiliginda herseyinizi kaybedersiniz,allahtan dogru bilincli dua edip istedigini alamayan yoktur.yeterki buyu ye harcadiginiz zamani allah rizasi icin dua etmeye ayirin,kendiniz insanlar icin iyi bir seyler yapmanin huzurunu ve mutlulugunu ahretde ve dunyada yasayin ,kalici gercek basariyi bulun,allaha emanet olun.

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Sevgili ögrenci73 sordugunuz sözcükler celb vs. önce bunIarı araştırıp sonra davet konusunu incelerseniz iyi oIur.
İyi forumIar sevgiyIe :)
Arapça bir sözcük bilmemem haliyle doğal.
Benim tek istediğim doğu üstü bir tecrübe edinmek.
Davet olur demon olur. vs.
sadece yaşamak istiyorum .

Geceleri ayna karşısına geçip ne kadar cin varsa ana avrat düz gidiyorum ama gelen yok.
Ne kadar istediğimi anlamışsınızdır umarım.