cevap verirseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azdaka

Kayıtlı Üye
merak ettiğim bir şey var biz cinleri göremesekte onlar bizi rahatça görebiliyor mu yada bizim özel alanlarımıza girebiliyorlar mı doğrusu bunları çok meraK ediyorum cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler:)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Evet buda uzaylıların hep teknolojik olarak bizden daha üstün olması gibi düşüncelerimizi okuması gibi sinir bozucu bişe sanırım :D İnsan olmak zor :D :D :D Onlar bizi görüyolar diye biliyorum ben. En garanti cevabı az sonra verirler :D

azdaka

Kayıtlı Üye
:DEvet buda uzaylıların hep teknolojik olarak bizden daha üstün olması gibi düşüncelerimizi okuması gibi sinir bozucu bişe sanırım :D İnsan olmak zor :D :D :D Onlar bizi görüyolar diye biliyorum ben. En garanti cevabı az sonra verirler :D

evet insan olmak gerçekten çok zor:D

Warlord

Kayıtlı Üye
Evet onlar bizi görebilirler. Hela veya özel işlerle meşgul iken besleme çekersen girdiğin odaya cinler giremiyorlar buda bir önlem saygılar.

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Dostum görse ne olacak karşı komşuna söyleyecek değil ya :)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Onlar bizi bizim onları göremediğimiz yerden görür.. :)

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Her zaman iç içeyiz biz onları göremesek de onlar bizi görüyor. Besmeleyle gideceklerini sanmam.

azdaka

Kayıtlı Üye
ama islamda mahrem var ve benim bildiğime göre onlarla bizim aramızda bir perde var yani bunun anlamı ne olabilir ki?

volvo

Banlı Kullanıcı
herzaman her yerde goruyorlar her an etrafinizdalar sizin enerjinize ihtiyaclari var sizin duygularinizdan etkileniyorlar,ofkenizden, sevincinizden,ama cogunlugu insana rahatsizlik vermez gorunmez,hatta hayvanlara da gozukeni vardir.bu konulari cok dusunen onlar icin miknatisdir,

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Görmek ile kalmayıp damarlarımıza kadar gire biliyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...