Bakir levha isitma

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben sevgilimden ayrı olduğumdan bir hoca ile tanıştırdı ve bana farklı bir uygulama söyledi.detaylı bilmediğimden sizden yardım isteyecepğim

Bakır bir levha üzerine arapca birşeyler yazdı ve her imsak vakti 1 saat bunu ısıtmamı söyledi.Gerçi 1 haftadır ısıtıyorum ama bana başka bir uygulama dua falan söylemedi ve bakır kararmaya başladı bu bir sorun yaratırmı ve ben ilk defa böyle bir uygulama duydum aslı temeli nedir bunu teşekkürler​

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Muhabbet uygulaması için vermişlerdir.. bakırı ısıtma sebebi aranızı ısıtmak için yapılan bir uygulama .. büyücülerin çok kullandığı bir muhabbet uygulaması çeşididir vefk bakır levhaya yazılır ve 1 ay boyunca günde 1 saat bazen sabah bazen gece yarısı bazen seher vakti yaktırılır... kararması gayet doğal bir sakıncası yok yakmaya devam etmeniz gerek ... bu tarz işlemleri yaparken aklınızı başka işlere vermeyiniz.. enerjinizi ve konstantrenizi o işe yoğunlaştırınız...

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim verdiğiniz cevap için bazı zamanlar direkt odaklanabiliyorum bazende cok özlüyorum hüzün cöküyor içime ağlıyorum... :(((

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
işin kötü tarafı dün babam gördü napıyorsun delirdinmi ruh hastasımısın dedi annem yok başımıza iş accan diye kavga etti onların haberi yok gece gizli yapıyorum mutfakta ocağın üzerinde...

hasan06

Kayıtlı Üye
evet bende katılıyorum muhabbet içindir

Alametifarika

Kayıtlı Üye
işin kötü tarafı dün babam gördü napıyorsun delirdinmi ruh hastasımısın dedi annem yok başımıza iş accan diye kavga etti onların haberi yok gece gizli yapıyorum mutfakta ocağın üzerinde...

kızartmıyorsun inşallah
kısık ateşte olacak en düşük ısıda bu tarz uygulamalarda şu durum var sen birisini bağlamaya çalışıyorsun ya bakmışssın sen bağlanmışssın...
hüzün ve melankoli yapar... çok iyi odaklan...

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
yok kızarmadı sadece karardı kısık ateşte yapıyorum sadece üzeri karardı yazılar siyahda olsa okunuyor

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
orada cıkan sıcaklık bazen o kadar tatlı geliyorki sanki onun teninin sıcaklığını hissediyorum :(( 8 ay oldu görmeyeli :(

kayabey

Kayıtlı Üye
yanlış anlama ama tersine teperse beter olursun diyecem ama yazdıklarına bakılırsa beter bi durumdasın. bence kendini kurtarabileceğin bişeyler denemelisin . bağlılık derecene dikkat et çünkü bu kadar bağlanma zamanla senide bitirebilir bunlar şakada değil dalgada geçmiyorum .beyninde öyle bir sevgi oluşurki o kişi bile senin hayalindeki seviyeyi bulmayabilir ve büyük hüsran olur sana.

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
herşey daha kötüye bindi....hatun gitmiş faceime bakmış eski fotğraflarımızı görmüş ve kuzenine haber vermiş...eleman aradı beni tehdit etti bende sert cıktım ... bana diyorki her gece önünü kesip duruyormuşum mahallesinde..artık sevmiyormuş ve bir sürü tehdit savurdu bana.daha sonra bir daha konuştuk..dedim ben sadece onu bir kere görmeye gittim daha gelme görmek istemiyorum dedi gitmedim...face deki foto cok eski ve ben faceimi kullanmıyorum bile dedim..peki neden bana geceleri önümü kesiyor dedi bilmiyorum dedim...doğrusuda bu ben bayağdır gitmiyorum görmeye...bu sitedeki yad şeddidel batşiyi uyguladım ve bir hafta sonra oldu bu olay acaba onunla bir alakası olabilirmi acaba...benimle konuşmak istemeyen insan ne diye benim facebook profilimi kurcalayıp resimleri gördüğünde cıldırsın ve gece 11-12 lerde önümü kesiyor desinki...ben o saatte evde pc başında oturuyorum....

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
öncüstteki mesajı farklı bir konuya yazacaktım silinebilir 2 defa aynı mesajdan oldu