Bu Sorunun Cevabını Bilmek Hepimize Bir Gün Lazım Olacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

clubberxx

Kayıtlı Üye
bir hafta önce babamı kaybettim. O büyük acı yerini inanılmaz bir güce bırakmaya başladı. Bu hic oldukça tuhaf. Yaşamayan bilemez. Ancak koruma duası, başar meleklerden yardımı ve en önemlisi babam için yapabilceklerim hakkında bilgide bulunursanız sevinirim. Birde onunla irtibata gecebilir miyim bunu merak ediyorum.

enzo

Kayıtlı Üye
Allah rahmet eylesin baban için yapabilceğin en iyi şeyin bol bol dua etmen olduğunu düşünüyorum baban adına kuran okutabilirsin. Nasıl iletişime geççeğin hakkında fikrim yok : )
saygılarımla.

janet

Kayıtlı Üye
ruh bedenden ayrıldıktan sonra ilk başlarda hemen dünyadan kopmaz. astral boyutta asılı kalır. astral boyut bizim yaşadığımız boyut ve ruhların toplandığı boyut arasında görüşme odası gibidir. ruh astral boyuttan sıyrılıp geçtiğinde moleküler titreşimi hızlanır ve dünya zamanı geçtikçe astral boyuta gelebilmesi için kendi titreşimimi azaltmak zorunda. bu ruhu hantallaştırır ve bağlantı kurmak için bile olsa pek gönüllü olmaz, yani mecbur kalmadıkça bağlantıya geçmez.
ölen bir insanın ruhu ilk başlarda sık sık astral boyutta yakınlarına görünür. anlattığım sebeplerden dolayı da bu görünmeler azalır ve ruh tekrar bedenlenmeye hazır olana kadar bir daha görünmez.
o yüzden biz rüyalarımızda eskiden ölenleri asla görmeyiz, sadece yakın zamanda olanları.
babanızın ruhu sizinle iletişime geçecektir..

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Başınız sagolsun . Benim fikrimi soruyorsanız ; Hayat kısa , ölenle ölünmüyor, gecmisi bırakmak lazım , siz öldüğünüzde sizin cocuklarinzin da sürekli olarak sizi hatırlatarak hayatı kendine zindan etmesini ister miydiniz? Bence istemezdiniz. O yüzden bu olanları unutmanızı ve hayata bunları düşünmeden devam etmenizi öneriyorum .Bu benim tavsiyem

janet

Kayıtlı Üye
Başınız sağ olsun Allah sabır versin
bir üst mesajımda yazmayı unutmuşum..

clubberxx

Kayıtlı Üye
herkese ayrı ayrı cok tesekkür ederim. kendimde cok büyük bir güç hissediyorum zaten günden günede artıyor bu enerjim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Allah rahmet eylesin, Size ve ailenize sabir versin.

Babanin ile irtibata girmeniz mumkun degil en azindan hayal ettiginiz sekilde.
Ama onun icin bol bol dua ederseniz Kur'an okursaniz onun ruyalariniza gelme ihtimali olusabilir Allah in izni ile...

japongülü

Kayıtlı Üye
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah..
onun için yapabileceğiniz en iyi şey "Allah babandan razı olsun" cümlesini duyabileceğiniz işler yapmaktır sadaka vermek birilerine iyilikte bulunmak gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...