semous

semous

Kayıtlı Üye
Genellikle rüyalarım bilim kurgu filmi gibi oluyor. İşin acayipliği çok netler. Beni yoruyorlar da. Örnek vermem gerekirse, yazdığım bir kitap vardı. Yazmaktan vazgeçtim. Aradan sürede geçti, lakin rüyamda ne erkek ne de kadın olan bir varlık belirdi ve bana yazmam gerektiğini anlatıp, kitabımda takıldığım noktaları da söyledi. Ayrıca 2 kitap düşünürken 3 kitap gösterdi ve aradan yaklaşık 1 sene geçti.3 kitabımın da konusu belirdi. Genellikle bu kadar net ve yorucu oluyorlar. Artık uyumak istemiyorum. Çünkü normalden fazla yoruluyorum. Kimi zaman gördüğüm şeyler gerçekte olabiliyor. Hiç olmaz ise arada dinlene bilme şansım olabilir mi? Özellikle de süleymanın yüzüğünün bana rüyamda verilmesi ne anlama gelmektedir. Rüyamda yüzüğü buluyor ve İzin ile parmağıma takıyorum ve bir sürü hayvan, rüzgar yağmur yanıma geliyor. Bunu çok merak ediyorum.

GANİ

Kayıtlı Üye
genellikle rüyalarım bilim kurgu filmi gibi oluyor. Işin acayipliği çok netler. Beni yoruyorlar da. örnek vermem gerekirse, yazdığım bir kitap vardı. Yazmaktan vazgeçtim. Aradan sürede geçti, lakin rüyamda ne erkek ne de kadın olan bir varlık belirdi ve bana yazmam gerektiğini anlatıp, kitabımda takıldığım noktaları da söyledi. Ayrıca 2 kitap düşünürken 3 kitap gösterdi ve aradan yaklaşık 1 sene geçti.3 kitabımın da konusu belirdi. Genellikle bu kadar net ve yorucu oluyorlar. Artık uyumak istemiyorum. çünkü normalden fazla yoruluyorum. Kimi zaman gördüğüm şeyler gerçekte olabiliyor. Hiç olmaz ise arada dinlene bilme şansım olabilir mi? özellikle de süleymanın yüzüğünün bana rüyamda verilmesi ne anlama gelmektedir. Rüyamda yüzüğü buluyor ve izin ile parmağıma takıyorum ve bir sürü hayvan, rüzgar yağmur yanıma geliyor. Bunu çok merak ediyorum.

rüyaniz çok alakaya değerdir hangi usul üzere ve hangi konularda kitap yazdiğinizi belirtmemişsiniz son kisimdaki süleyman peygambere ait yüzüğü bulup parmağiniza müsadeyle takmaniz hepten ilgi konusu benim kalbime gelen ilk mana kalemdir yani yazmaniz sizin parmağinizin tutuğu kaleme işarettir diye anladim yazdiklariniz tüm aleme şümül olabilecek ilimde olabilir bu rüyayi islami manada görüyorum ve rüyanizi bu işin ehlini bulabilirseniz yorumlatin yoksa ehli olmayanlara yorum yaptirmamanizi tavsiye ederim

semous

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ediyorum. 3 kitap ta dünyanın varoluşundan yok oluşuna dek insan ile ilgili neden yaşamaya değer? ''İnsanlara verilen nefs meleklere verilseydi çatlarlardı''

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın semous, rüya yorumu alabilmeniz için gerekli şartları aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

Sayın GANİ, rüya yorumu forum kuralları gereği, yetki verilmiş kişi tarafından yapılıyor. Aksi halde cezaya tabidir. Umarım rüya kurallarını okur ve siz de riayet edersiniz.

İyi forumlar,

Tüm üyelerin dikkatine! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Haberci Rüya Konu Açılması Hakkında - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Haberci Rüya Yorumlama - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Yazım Kuralları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"