güneşdeniz

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
merhabalar dün gece gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum izninizle,
yanımda tanımadığım bazı insanlarla gece vakti sanki birşeyden kaçıyor gibiyiz. kucağımda küçük erkek olduğunu düşündüğüm bebeğim varmış (gerçekte yok) sonra büyükçe bir bina görüyorum. içeriye girip dolu bir valizi almam gerekiyormuş. tek başıma giriyorum karanlık içerisi yalnız loş bir ışık vuruyordu.
tam valizi alıyorum bakınıyorum binada takım elbiseli bir adam yanıma geliyor ve oturup konuşuyoruz ama ne konuştugumuzu hatırlayamıyorum.
ardından çıkıyorum binadan eskiden kalma 2 kız arkadaşımla görüşüyorum, iş bulma konusunda fikir istiyorum ve buluyorum. en son uyanmadan öncede yanımda oldukca alımlı bir bayanla dolaşıp otobüse bindiğimizi filan gördüm. bu bayanı tanımıyorum gerçek yaşamda. yorumlarsanız sevinirim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir fırsat elde edeceğiniz işaret ediliyor. Gelecek bir haber, sizi korku ve sıkıntılarınızdan kurtarıp, ferah ve sevince ulaştıracak. Bu teklif doğrultusunda meslek değiştirip, hiçbir fikir sahibi olmadığınız bir iş kolunda hizmet ve eğitim alacaksınız.

Kalabalık bir toplantıya katılmak üzere yola çıkacak ve yukarıdaki gelişmeler doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ayrıca rahat ve huzurlu bir yıl geçireceğiniz de işaretler arasında.

Sevgiler

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
deyim yerindeyse ağzınızdan bal damlamış dumanlekesi. çok teşekkür ederim içimi aydınlattığınız için. evet evimi satılığa çıkardım ve satışını bekliyorum satıldığında iş kurmayı düşünüyorum herşey o habere bağlı hayırlısı artık... tekrardan teşekkür ederim