Astral denerken yanımda gördüğüm kişi sizce neydi?

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bir kaç yıl önce astral seyahati nette okumuş ve hemen denemeye karar vermiştim ilk ve son denemem de o olmuştu

ayaklarda başlayan karıncalanma ruhun çıkma belirtisi diye yazıyordu
belli bir süre sonra o karıncalanma ayaklarımda oluştu dikatimi dağıttığı için bilinç altına yerleşti bana öyle geliyor dur diyip önemsemedim ve devam ettim

kısa bir süre sonra bir kopukluk yaşadım bir film şeridi kesin yapar ya yada boyut değiştirme gibi birşeydi o an başımın ucunda birisi dikilmişti gölge gibi simsah
korktum ve kendime korkma eğer cin ise konuşacam onunla dedim o an beynimdeki korku gitti ama kalbim ayrı beden deymiş gibi hükmedemiyordum
sanki şişiyor ve çok hızlı atıyordu kalbimin patlayacağını bile düşündüm ellimle göğsümü bastırıp fazla şişmesini engellemeye bile çalıştım şidetli bir şekilde uzun süre attı ve o gölge hala baş ucumdaydı yandan yandan görüyordum ama kalbimin atışı ile uğraşmaktan uralı olamıyordum, yavaş yavaş kalp atışları hafifledi normale dönmeye başladığı anda yine o gölgeye takıldı gözlerim ve kalp atışlarım tekrar hızlandı o sırada o gölge bir ışık hızı ile kapıdan çıktı gitti mükemmel bir hızda gitti ama
bende kendimi yan çeviip tekrar kalp atışlarını dindirmeye çalıştım ve o korkuyla bir daha yapmayı denemedim.

sizce neydi o ben astral seyahati başarmışmıydım?

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
astral girmeden önce bu oluyor zaten kalp filan atma olsun senin görüdügn o gölge %99 cin

AJA

Elit Üye
Astrali denemeyi çok istiyordum fakat nabzın yükseliyor oIdugunu duydugum ve deneyimIerde okudugum için vazgeçtim.Nabzım normaIde 90-120 arası heyecanIa 130 gibi.eee birde asrtaI yaparsam tamam artık :) cesaret edemedim anIayacagınız, astraI yapacagım derken hastanelik olmak istemiyorum :D

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Astrali denemeyi çok istiyordum fakat nabzın yükseliyor oIdugunu duydugum ve deneyimIerde okudugum için vazgeçtim.Nabzım normaIde 90-120 arası heyecanIa 130 gibi.eee birde asrtaI yaparsam tamam artık :) cesaret edemedim anIayacagınız, astraI yapacagım derken hastanelik olmak istemiyorum :D

Bendede Ritm bozukluğu var ilk denemelerimde hep ölüceğimi sanırdım ve
bir süre sonra alıştırmalarla insan alışıyor.. ve aç karnına çıkışı hızlandırıyor... onada şahşt oldum... en ilgincide kendini uyurken görmen ...

alimon

Kayıtlı Üye
O Şiştiğini Düşündüğün Şey Astral Beden,Çok Hızlı Atan Şey de Kalp Çakrası.Bunları Pek Önemseme Bİrşey OLmuyor :) Ve BEnce O siyah Şey de Bilinçaltında Yarattığın Bişey Bir Varlık Yada Cin İhtimal Vermiyorum.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Astral seyahatte çok uzaklaşıp bağı hafifletmeyip daha az yoğun boyutlara yaklaşamadıkça CİN FALAN GÖRÜNMEZ ARKADAŞLAR.
Gözünün önünden film şeridi gibi geçen o görüntüler senin bilinçaltın.
Astrale çıkarken beyin, uyuyacağını sanıyor ve rüya hazırlıyor.
İşte bu rüyalar senin gözünün önünden geçiyor. Onlara aldırma, geçip gitsinler. Aldırırsan astral seyahat iptal olur. Başına dikilen şey de emin ol cin değil, bilinçaltından çıkan, sahte bir varlık. Onu sen çizdin.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
çok ilginç ve tatmin edici bilgiler
inşallah bir daha denemeyi düşünüyorum bakalım yine başara bilecekmiyim :)

Kont Drakula

Kayıtlı Üye
İş
Gündüzleri Voyvodalık, Geceleri Vampirlik
Arkadaşa katılıyorum bencede gördğü bilinçaltının bir oyunuydu. Yıllar öncede ben sanırım uyanıkken hortlak gördüğümü sanmıştım o şey duvardan geçip kaybolmuştu mor, parlak bir şeydi. Cin falan yazmayın korkutuyorsunuz adamı benim gii bir vampir bile korktu. :p İnsanlar ne yapsın.

crx11

Kayıtlı Üye
selam ben araniza yeni katildim pek bilgim yok ama o dediginiz varlik cin degil bedensiz boş dolasan bir ruh. aslinda herseye cin diyoruz bilmedigimizden dolayi. sizler şimdi astral seyahate o bag kopmaz diyorsunuz dogrudur ama suda var ruhunuzu bilincinizi hapis altında tutacak kimselerde var. işte sizin benliginizi esir alırlarsa bu basında bekleyen varlik bedenine sahip olabiliyor. metaryalis bir yapım var ve görmedigim seyleri asla yazmam. bizat bu olaylara sahit oldum. astralde saga sola fazla takılıpta uzaklasmamak lazım . unutmayın aldıgımız nefes kadar yasıyoruz.
bu arada formda biryerleri okurken gözüme takıldı bir arkadas demiş ögleden sonra 4-5 gibi astral denemsi yapılsa faydalı olur diye. sakınnn.
o saatlerd adını koyamadıgım bir nesne varlık gökten bir kancayla cenenizden tutuveir mazallah. o zaman sarada olmus derler cinde carpmış derler. benden demesi. kolay gelsin.