Olağanüstü olay yaşadım.Yorumlarınız?

Kraliçe*

Kayıtlı Üye
Evimiz 2 katlı. Alt katta ailecek oturuyoduk. Yukarda kimse yoktu. Koltuk çekme sesi geldi. yukarı çıktığımızda koltuk yer değiştirmişti.. bu neydi böyle..

defne1

Banlı Kullanıcı
koltuğun yerini tekrar değiştirdin mi yani yeniden eski yerine koydunmu.tekrardan yer değiştirir belki yada dekoru beğenmemiş bir varlıktır.:Devini düzenlemek istiyordur.

defne1

Banlı Kullanıcı
peki eviniz yenimi yapıldı,yoksa daha önce birileri oturdumu

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Ben Bİr Varlık Olduğunu Düşünmüyorum Çünkü Her Varlık Bir Koltuğu Yerinden Oynatamaz Sonuçta Fiziksel Olmayan Varlıklar ...

defne1

Banlı Kullanıcı
kesinlikle bir varlık sizden önce oturan birileri öldüyse evden bağı kopamaya biliyor.ID kanalında hayalet hikayeleri diye bir program var.internetten bulabilirsin orda bu tür olaylar yaşayan insanların konuşmaları ve birer bölümlük film olarak aynen olayı tekrarlıyolar.izlemeni tavsiye ederim tam olarak söylicem ama reklama girer:D
ama zararsızdır. ama bu tür olaylar ilerlerse bazen saldırganlaşa biliyorlar.hele yanlarında şeytani varlık varsa.sırtlarına tırmık yiyenler tokat veya karna yumruk merdivenden itme gibi şeyler yapa biliyorlar.korkma yazdıklarımdan ama rüyalarına dikkat et işaret bulabilirsin.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Panik yapmanıza hiç gerek yok. Ben şahsen benim bulundugum evin içinde bazen, koridorda arkası donuk veya mutfakta (gene arkası donuk) bir sekilde gordugum oluyor. O sırada hareket ettigim için birkaç saniyeden fazla goremiyorum. sabah olunca devam edicem (uykuuu uykuuuu basım agrıyooo :( ) :D

defne1

Banlı Kullanıcı
evde kötü rahatsız enerji hissediyomusun .biliyomusun eğerr gerçekse ve size şöyle söylüyodur burası benim evim siz kimsiniz gibi sorular soruyodur ama korkma şeytani varlık değil.ruhsa ve tekse sorun yaşamazsınız.iki arada sıkışmış bir ruh uygun dualar bulup bütün eve su püskürtmen en doğrusu ama hangi dualar bilmiyorum zor değil öğreniriz evden gitmesini söylersin burasının sizin eviniz ona öldüğünü söylersin muhtemelen öldüğünü bilmiyodur.bu tür olaylar okadar fazlaki.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Söylediğim şeye gülmezsen, sadece bir öneri yapmak istiyorum.Hareket eden koltuğun üstüne büyük bir kağıda yazılmış (eğer bir varlık varsa ) ona bu evin size ait olduğunu açıklayan bir not bırakabilirsin...sana kalmış,sonuçta hiç bir şey yapmadan korkmaktan iyidir:)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Bence koltuğun üzerine tapuyu koy :)
Yok yok tapu fotokopisini yok, aslını alır götürür falan, yaş iş.

Neyse şaka bir yana, ben aslında sizin dediğiniz gibi ölen birinin ruhu olacağını sanmıyorum. Ölenler başka boyuta giderler, bizim boyutumuza gelemezler. Gerçe hiç ölmedim ama :) Cindir desek, cinlerin fiziksel bedenleri yok, koltuğu nasıl iktirecekler ki.
Bilmiyorum, çok ilginç bir durum.

canmert196

Kayıtlı Üye
eger müslümansan kardesım ayetal kürsi oku ve deki Allahım cevremde olan butun varlıklardan herseyın kötülüğünden sana sığınırım onları benden uzaklastır benı korkutmalarına zarar vermelerıne ızın verme herseyden sana sıgınırım sen benı koru yarrabim de ise yarar

La-edri

Kayıtlı Üye
Ilginc gecmis olsun diyyeyim, cok üstünde durmayin, en nihayetinde yalniz degiliz, ve bir evin icinde gördüklerimiz gibi göremediklerimizde vardir.

Ruh olma ihtimali cidden cok düsük, ama cinler böyle koltuk itebilirmi ? Bilmiyorum ama Belkisin taht olayi var her ne kadar tahti bir cin getirmemissede olayda, bir cinin bunu yapabilecegine dair sözü vardi...