Pleiades Öğretileri Tanrılarınız Kimdir

wiktor

Kayıtlı Üye
paylaşım için tşkler 0:29 saniyede duvar çizimlerinde yılana benzer olan şey solda ortada yılan sağda insan resmedilmiş şu soldaki yılana benzer dikkatimi çekti daha önce duvar çizimlerinde hiç görmedim bilginiz var mi BeLiaL ?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
paylaşım için tşkler 0:29 saniyede duvar çizimlerinde yılana benzer olan şey solda ortada yılan sağda insan resmedilmiş şu soldaki yılana benzer dikkatimi çekti daha önce duvar çizimlerinde hiç görmedim bilginiz var mi BeLiaL ?
Bende sizin sayenizde şimdi dikkat ettim bilgim yok olan arkadaşlar bi bakarsa sevinirim.

miedit

Kayıtlı Üye
etkileyici bir çalışma.Gerçekten çok beğendim.

dreamy

Kayıtlı Üye
''DNA'mız değiştirilmiş,12 sarmaldan 2 sarmala indirilmiş,sonra tekrar eski haline döndürülecek. ''

madem DNA tekrar eski haline getirilicekse neden dağıtıldı ? bunun açıklaması yapılmamış videoda.

Ayrıca Kryon öğretileri ile benzerlik taşıyor..

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
''DNA'mız değiştirilmiş,12 sarmaldan 2 sarmala indirilmiş,sonra tekrar eski haline döndürülecek. ''

madem DNA tekrar eski haline getirilicekse neden dağıtıldı ? bunun açıklaması yapılmamış videoda.

Ayrıca Kryon öğretileri ile benzerlik taşıyor..
Dnaların ikiye düşürülmesinin sebebi o tanrı olarak kendi kabul ettirmek isteyen varlıkların bizden beslenmesi için yani bizim cahillliğimiz vs bazı duygularımız bilinç frekanslarımız onları besliyor o yüzden bizim bilinçsiz cahil ve gelişmemizi istemedikleri için bu böyle anlatabildim mi videodada geçmesi lazım..