arkadaşlar astral seyahat hakkında

isa

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar astral seyahat hakkında ince ayrıtılı bilgi verebilirmisiniz
şimdi bazı çok bilmiş arkadaşlarımız şöyle diyece ( sitede bu konu hakkında bir çok bilgi mevcut) biliyoruz herhalde :D benim demek istediğim ayrıntılı sanki baştan sona yapılış tarifi ve puf noktaları ayrıca deneyimleri olan arkadaşlar da paylaşırlarsa sevinirim ve son olarak ne kadar zamanda başarabilirim asrtal seyahati ben aşırı hayalperest bir insanım çok hayal kurarım belki kolaylık sağlar lütfen yardımcı olursanız sevinirim ilginize teşekkürler
dip not: sayın moderatörler fırça atmaya gelince peş peşe yazıyorsunuz rica etsem aynı performansı yardım talebimdede gösterirmisiniz

E

ExcLusive

Astral Seyahatı gerçekten başarmak istiyosan en başta 2 şey çok önemli hiç değilse bana göre. Bunlar Motivasyon veya Konsantre VE Sabır ! Bende senin gibi merak sardım bu konuya 4-5 gündür araştırıyorum ve deniyorum. Araştırmalarımda bulduğum değişik belirtiler bende oluyor az da olsa. Fakat daha başarmış değilim :) Meditasyonumu sağlayıp tekrar deneyeceğim. Başarırsam size bildiririm. İyi Forumlar iyi denemeler :)

angellucy

Kayıtlı Üye
ben yapıyorum ama bilinçli olarak değil özellikle yüzüstü yattığımda oluyor kalp atışlarım yavaşlıyor çok net hissediyorum yükselme anı mükemmel bir duygu ama ben bu kadar zamandır korkumdan gözlerimi açmayı başaramadım birde ilk olduğu zamanlarda korktuğumda bedenime hemen dönebiliyordum sıklaşmaya başladığından beri istesemde dönüşüm zor oluyor nasıl yapıldığını bilmediğimden uğraşıp duruyorum anca dua edebiliyorum ama uyandığımda inanılmaz yorgun oluyorum yardımcı olamam ama deneyimimi anlatmak istedim..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
arkadaşlar astral seyahat hakkında ince ayrıtılı bilgi verebilirmisiniz
şimdi bazı çok bilmiş arkadaşlarımız şöyle diyece ( sitede bu konu hakkında bir çok bilgi mevcut) biliyoruz herhalde :D benim demek istediğim ayrıntılı sanki baştan sona yapılış tarifi ve puf noktaları ayrıca deneyimleri olan arkadaşlar da paylaşırlarsa sevinirim ve son olarak ne kadar zamanda başarabilirim asrtal seyahati ben aşırı hayalperest bir insanım çok hayal kurarım belki kolaylık sağlar lütfen yardımcı olursanız sevinirim ilginize teşekkürler
dip not: sayın moderatörler fırça atmaya gelince peş peşe yazıyorsunuz rica etsem aynı performansı yardım talebimdede gösterirmisiniz

Şifa, yoga, meditasyon, enerji, kişisel gelişim, çakralarla ilgili konularında elimden geldiğince yardımcı olurum, ancak astral deneyimim ve ilgim olmadığı için size yardımcı olamayacağım.

Ukalaca bir tavır takınmanıza gerek yok, moderatörler olmasa bile bu konularda deneyim sahibi üyelerimiz size yol gösterecektir.

Dikkat ederseniz forumların moderatörleri ayrı. Tüm moderatörler her bölüme cevap vermek durumunda değiller. Sorumlu olduğumuz forumlarda sorusu olan biri olursa, bilgimiz ve deneyimlerimiz dahilinde cevap alması için sitem etmesine gerek yoktur.

İyi ve kaliteli forumlar :)