smurfette

smurfette

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 6 aydır ayrı olduğum sevgilim geçen rüyama girdi ki hiç aklımda bile yoktu. Rüyamda ilk önce telefonum çalıyor arayan sevgilimin yakın arkadaşı olan bir kız ama ben bunu konuşurken anlamıyorum. Kız bana o geri döncek diyor ama ben şakaya alıyorum yok canım nereye dönüyor falan gibisinden o da ben böyle diyince bekle ve gör oraya gelcek diyor ve telefonu kapıyoruz o arada annemle babamın konuşmalarını duyuyorum kapıda babam anneme ne olursa olsun o salonda yatar kızın yanına yaklaşamaz bile diyor ben ne dediklerini anlamıyorum kapıyı açıyorum daha çalmadan ilk annem sonra babam en son da o duruyor kapının önünde ama dimdik gözümün içine bakıyor sonra annemler içeri girerken babam kötü bir bakış atıyor bana sonra onunla tokalaşır gibi bişi yapıyoruz ama sonra elimi tutuyorbırakmıyor ve sonra bende resmen kabus görmüş gibi uyandım ama o kadar gerçekçiydi ki o bakışları falan ve elimde elinin sıcaklığını hissettim sizce neden böyle bir rüya görmüş olabilirim bunun açıklaması nedir ?