Tossico Rose

Tossico Rose

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri,

Burda çok yeni bir üyeyim. Dün gördüğüm bir rüyanın tabirini öğrenmek istiyorum. Birçok sitede araştırdım ama hepsi kalıplaşmış ifadeler ve ayrıntıları yok. Burda gerçekten rüya yorumlamayı bilen birileri bu iki rüyamı yorumlarsa çok mutlu olurum.

İlk rüyamda halamla kendimi sokakta yürürken görüyorum. O sırada bir dizi oyuncusunu görüyorum ve boynuna atlıyorum, o sırada bunun gerçek olmadığının farkındayım. Halama da hâyâl gibi bir şey gördüm diyorum, rüya içinde rüya gibi bir şey yani. Daha sonra halamla birlikte enişteme gidiyoruz. Enişteme, "X'i arayıp (?) onun sesini taklit etsene, ses tonlarınız çok benziyor." diyorum. Ama benzediği falan yok, hatta çok alâkasız.

İkinci rüyamda ablamla orman gibi yemyeşil bir yerde yürüyoruz. Daha sonra çiftliğe benzeyen bir yere gidiyoruz, "Bak ne kadar doğal bir yer." diyor ve biz geri dönerken kısa boylu, yaşlı bir adam elinde sopayla beni kovalamaya başlıyor. Kalbim küt küt atarak uyandım. Kovalamanın anlamı, sizi seven biri tarafından fark edilmek istenmekmiş. Emin değilim tabii ki, internetten araştırınca bunu gördüm.

Şimdiden teşekkür ederim. :)