Cin Musallatı Hakkında Soru

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Merhabalar. İnternetten bulduğum cin musallatının belirtilerinden bende bulunanlarını kalınlaştırdım. Sizce bu kalın olanlar yeterli gerekçeler mi?
Geceleri evde yalnız kaldığımda çocuk gibi korkuyorum. Karanlığı hiç sevmiyorum ve banyoda aşırı uzun süre duruyorum. Evde kimse yokken pek banyoya giremiyorum geceleri. Ama evde başkası varsa banyoda çok uzun durmak istiyorum. Bir de bazen durduk yere titremeler oluyor. Şu an bunları yazarken klavye üzerinde ellerim biraz titriyor. Havada tutamıyorum.

•) Korkulu rüyalar görüyormusunuz?

•) Yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyormusunuz?

•) Derin bir suda boğulduğunu rüya aleminde gördüğünüz oluyor mu?

•) Rüya aleminde bilmediğin bir yerde yırtıcı hayvanların saldırısına uğradığınızı görüyormusunuz.?

•) Issız yerlerde dolaşırken tuhaf sesler duyduğunuz anlar oluyor mu?

•) Herhangi gayibi bir ses sizi adınızla çağırıyor mu? O sesin kimin sesi olduğunu çıkaramadığınız anlar oluyor mu?

•) Vücudunuzun herhangi bir yerinde karıncalanma hissi var mı?

•) Yalnız kalmayı ve banyoda uzun süre kalmayı seviyormusunuz?

•) Yıkanırken yani banyo yaparken biri ile konuşma ihtiyacı duyuyormusunuz?

•) Yüzünüzü sabunlu suyla yıkarken birisinin sizi seyrettiği hissine kapılarak yüzünüzdeki sabundan hemen kurtulmak istiyormusunuz?

•) Bazen banyodan hızlı dışarı çıkmak istediğiniz anlar oluyor mu?

•) Özellikle gecenin geç saatlerinde yürürken birilerinin peşinizden geldiği duygusuna kapılıyormusunuz.?

•) Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlkta bir göz belirip sana bakıyor ve giderek yaklaşıyor mu.?

•) Çevrende pis bir koku duyuyormusun.?

•) Uyurken rüya aleminde saldıran birisi oluyor mu? Ve yorganınızın hareket ettiğini hissediyormusunuz.?

•) Yalnız kalmayı seviyormusunuz ve özellikle odanızda tek başınıza uyumaktan hoşlanıyormusunuz? Bu esnada yanınıza biri yatmaya geldiği zaman korkuyla uyanıp kaçmaya tesebbüs ettiğiz anlar oluyor mu?

•) Rüya aleminde kedi, Köpek,yılan ve pis kılıklı insanlar görüyormusunuz?

•) Karanlık korkunuz oluyor mu?

•) Eşler arasında soğukluk, tiksinti ve iğrenme oluyor mu?

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
neredeyse hepsini yaşıyorum

vorden

Kayıtlı Üye
bende de dogumdan sonra acayip korkuyordum sebebsiz yere evde yanlız kalmaktan korkuyordum ısıkların hepsi acik tv. müzik acık telefonlar yanımda utanıyordumda yakınarıma söylemeye yanlız kalmaktan korktugumu söylemeye hele geceleri tuvalete girmek kabustu sanki birisi beni izliyor acayip biseyler hissediyordum.sacma sapan rüyaar görüyordum gercek gibi cok rahatsızdım bu durumdan ama sonra annem bir dua verdi korumak icin eve varlık varlık giremezmis her odaya astım o kadar rahatım ki dünyam aydınlandı birden.isterseniz size yollarım zararsız biseydir heralde burdakilere sorabiliriz uygunsa tabi böyle bir paylasım

mandalin

Banlı Kullanıcı
burada paylaşır yada ayrı konu olarak verilirse yararlı olacaktır

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Evet, çok memnun olurum. Bende geceleri evde yalnızken tuvalete gitmek işkence oluyor (çünkü tuvalette okuyamıyorum:)) Bir de uyuyamıyorum, gözlerimi kapattığımda sanki bir şeyler geziniyor içerde. Bütün kapıların kapalı olmasını rağmen içerden kedi geçiyor gibi oluyordu. Ezberimde ne varsa hepsini okuyordum, okumaktan dilim kuruyordu ama korku her şeyi yaptırıyor insana.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
561
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Üye silindi 77822