demon cağırma

delena

Banlı Kullanıcı
bir demon cagirmak icin dogru yontemler:
1- cagirmaya yeltendiginiz demonu taniyin.
2- neden cagirdiginizla ilgili kesin bir kaniya varin.
3- bir demondan yardim istedigimizde karşiliginda bir şey teklif etmek dogru olan şeydir. bu, hem sizin hem de demonun kabul edecegi bir $ey olmalidir. yaşli tanrilar icin degerli olan şey durustluk, cesaret ve dogruluktur. yapamayacaginiz bir şey icin soz vermeye kalkmayin! (ciddiyim yapmayin bunu)
4- demonla iletişime gececeginiz metodu iyi bilin.
tanimadiginiz bir demonu cagirmadaki en onemli adimlardan birisi de, şeytan'in araciligiyla cagirmaktir.
bu konu hakkindaki sebepler onemlidir. butun demonlar şeytan'in demonlari olmadiklari icin insancil degillerdir (diger taraftan olanlar). dişardan birisine sorun cikartan bir demonun, kabul edilmiş bir sataniste gayet arkadaşca yaklaştigini ogrenmiştim.
toplulugumuz icinde ogrendiklerimden daha fazlasini kendi tecrubelerimle ve denemelerimle ogrenmiştim. tecrube her zaman en iyi ogretmendir.
demonla iletişime gecmek icin bir kac seviye vardir.
1- demon bize duşunce yolumuzla konuşur (telepati). başlangicta fiziksel yeterliligi olmayan insanlar icin zor olabilir fakat guc meditasyonu ve tecrubeyle bu telepatiyle goruşmeler zaman icerisinde daha da kolay bir hale gelir
2- demonu gorur ve işitiriz. bu daha guclu ve iletişime acik insanlar icin gecerlidir.
3- demonun enerjisini cagiririz. bu cok daha guclu ve manyetik bir safhadir. guclu bir aura ile cevreleniriz. bu sirada demonun bizimle surekli konuştugunu duyar, ayrica demonu goruruz.
4- cagirma esnasinda demon bir ayna yansimasinda, tutsu dumani icerisinde veya başka bir koşulda (kristal kure de olabilir bu) konuşur ve gorunur. bu metod yeniler icin daha iyidir. eger hislerimiz yeterince kuvvetliyse ve demon istiyorsa bize dokunduklarini duyabiliriz.
5- hissedilebilir kontakt: odadaki eşyalar yerinden oynarlar. demonun fiziksel kaniti tamamiyle aciktir.
metodlar
cagirmak istediginiz demonun sigilini temiz bir kagida ister cizin ister ister kopyalayin isterseniz ciktisini alin. yalniz oldugunuzdan ve rahatsiz edilmeyeceginizden emin olmaniz onemlidir. gozlerinizi kapatin ve sigili mumkun oldugu kadar birebir olarak zihninizde canlandirin. zorlaniyorsaniz gozlerinizi acip en iyi sonucu alana dek sigile bakabilirsiniz. bu esnada surekli olarak demonun adini zikredin.
aşagidaki duayi yazin:
"efendi şeytan, lutfunla zihnimde oluşturdugumu gercekleştirmen ve arzumu yerine getirmen icin sana dua ediyorum. kudretli şeytan, tek olan ve sonsuza dek yaşayacak olan. sana _______ (demonun adi)'in benimle olmasi ve bu sayede sorduklarima dogru ve guvenilir cevaplar vermesi icin yalvariyorum. boylelikle arzuladigim sonuca ulaşabilirim. tum mutevaziligimle ve saygimla bunu bana bahşetmeni diliyorum efendi şeytan." demon farkli yollarla gorunebilir. (yukarida da anlatmiştik gerci)
- aynada yansiyarak
- tutsu dumani icinde
- direkt olarak (yeterli guce sahip olan bir inisiye olmak gerekir)
alaninizi hazirlayin. ilk cagirma ayinleriniz gece yapilmalidir. bunun nedeni, geceleri daha sessiz ve rahatsiz edilmeyeceginiz bir ortamda calişabileceginiz icindir. bir kere iletişime gectiginizde, daha sonrasinda surekli olarak bu ayini yapmaniza gerek yoktur. demon bize her an telepati yoluyla ulaşabilir ve zihinsel olarak goruşebiliriz.
ihtiyaciniz olanlar:
- rahatsiz edilmeyeceginiz sessiz bir ortam
- ucuz ve dandik olmayan bir tutsu (gidip de bir iki milyonluk tutsuler almayin). ayini rezil edecek kokular sacan sacma sapan tutsuler kullanmaktan kacinin.
- bir ya da daha fazla siyah veya mavi renkte mum. siyah tercih sebebidir ama bulamadiniginiz durumlarda mavi de olabilir (bunu aciklamiştik daha onceden). ayrica edinebiliyorsaniz demonun renginde bir mum da kullanabilirsiniz.
- demonun sigilinin cizili oldugu kagit.
sigil ile işiniz bittiginde onu kişisel defterinize veya kendi ayin kitabinizin icine koyabilirsiniz. sigile her zaman saygiyla yaklaşin ve asla yakmayin! sigil yeniden kullanilabilir.
dokuz tabanli daireler cizmeyin. demonlar dairelerden nefret ederler (yine suleyman). demonlara saygiyla yanaşin ve karşiligini aldiginizi goreceksiniz.
şeytan'a ricanizdan sonra pozitif enerji ile dolacaksiniz. bu iyiye işarettir ve devam etmenizde bir sakinca yoktur. eger herhangi bir nedenden oturu demon cevap vermiyorsa başka bir zaman deneyin. cogu zaman demon gorunur fakat yeni başlayanlar fiziksel olarak hazir olamadiklari icin bunu hissedemezler. cogu insan demonu gormek icin bu ayini birden cok kez yapmişlardir. genellikle demon cevaplar fakat cogu bunun farkina varmaz. anlatilanlari sirasina gore anlamaniz gerekmez. farkindalik en onemli şeydir burada.
alintıdır..

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
- ucuz ve dandik olmayan bir tutsu (gidip de bir iki milyonluk tutsuler almayin). ayini rezil edecek kokular sacan sacma sapan tutsuler kullanmaktan kacinin.

Ucuz ve dandik olmayan bir tütsü Bir iki milyonluk bir tütsü almayın .:D :D gerçekten çok güldüm.Bu kısım güzel anlatılmış :D

sir7634

Kayıtlı Üye
insanlarin Yuce Allah i birakip da seytandan medet ummasi ne kadar buyuk acizlikdir...Boyle birsey bence insanin son sansi bile olmamalidir...Allah katindan kovulmus bir melege yuce diye hitap edip medet ummak sadece cahillikdir....Lutfen arkadaslar inancli veya inancsiz yapmayin...Su demon denilen varlik gelse veya gelmese bile....Yaradan allah beni birakip da seytana yalvariyor diye hesap sormazmi insana...

delena

Banlı Kullanıcı
insanlarin Yuce Allah i birakip da seytandan medet ummasi ne kadar buyuk acizlikdir...Boyle birsey bence insanin son sansi bile olmamalidir...Allah katindan kovulmus bir melege yuce diye hitap edip medet ummak sadece cahillikdir....Lutfen arkadaslar inancli veya inancsiz yapmayin...Su demon denilen varlik gelse veya gelmese bile....Yaradan allah beni birakip da seytana yalvariyor diye hesap sormazmi insana...

görüşünüze saygı duyuyorum :) ama bu sitede sizin gibi düşünmeyenlerinde olduğunu unutmamak gerekir ben ilgilenenler için paylaşmak istedim

kikirik

Kayıtlı Üye
sayın delena size bir demonla yaşadığınız (eğer yaşadınızsa ) unutamadığınız bir anınızı sorsam cevap verebilir misiniz?

sir7634

Kayıtlı Üye
görüşünüze saygı duyuyorum :) ama bu sitede sizin gibi düşünmeyenlerinde olduğunu unutmamak gerekir ben ilgilenenler için paylaşmak istedim

Hakli olabilirsin...Ben zaten kimse yapmasin diye itham etmiyorum...Sen yapilan yolu gosteriyorsun bende uyarida bulunarak kendimce ve muslumanlik inancinin gercegini yorumumu katarak yaziyorum...Cunku insan oglu gunumuzde bende dahil olmakla :) nefsine cok kisa zamanda yenik dusuyor...Boyle yazilari sirf meraki yuzunden irdeleyen insanlarda zarar goruyor..Bilincli veya bilincsiz de olsa sirk kosuyorlar...

Father

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu uygulama sadece ve sadece spirütel satanizm yolunda olanlar için olan bir uygulama.Eğer müslüman,hristiyan,ve hele hele yahudi iseniz bu uygulamayı yapmayın.Demonlar satanistlere karsı korumacı ve arkadas canlısı davranırken sizin davranıslarınız doğrultusunda size saldırabilirler.(bu davranıslar koruma cemberi,dua gibi şeylerdir). Koruma cemberi gibi bir şey yapmayın bu uygulamayı yapıcaksanız,saygısızlık olarak algılanır ve ceza verilirsizniz...

hasan06

Kayıtlı Üye
evet tşk mesajı yasak delena hanım ancak burası bır paylaşım formu ve sayın arkadaslarımız burda emek vermısler burda sızın bızım ve dıger arkadaslarımızın sorularına üşenmden ve maddı bir menfeatlari olmadan cvb vermışler yada cvb aramışlar bunun için bir tşk etmek bu kadar zor olmasa gerek yada bir tşk etmek bu kadar yasak olmasa gerek ki bunu zaten yönetici arkadaslar biliyor ve anlıyordur.

delena

Banlı Kullanıcı
evet tşk mesajı yasak delena hanım ancak burası bır paylaşım formu ve sayın arkadaslarımız burda emek vermısler burda sızın bızım ve dıger arkadaslarımızın sorularına üşenmden ve maddı bir menfeatlari olmadan cvb vermışler yada cvb aramışlar bunun için bir tşk etmek bu kadar zor olmasa gerek yada bir tşk etmek bu kadar yasak olmasa gerek ki bunu zaten yönetici arkadaslar biliyor ve anlıyordur.

yönetici arkadalarda sizin öylediğinz gibi bunu düşünüyorlar fakat mesajlar çok fazla yer kapladığındandır sanırım rep puanı olayına geçmişler ki bence daha iyi olmuş :)

Bullshit

Banlı Kullanıcı
İlk önce ''çağırmayı'' denedim. Haliyle ''gelmedi'' . Sonra demon işaretini düzgünce kağıda çizdim. Zippo ile de cayır cayır yaktım . Yine bir şey olmadı . ''Deneyimimi'' paylaşmak istedim.

Elfangel

Kayıtlı Üye
İlk önce ''çağırmayı'' denedim. Haliyle ''gelmedi'' . Sonra demon işaretini düzgünce kağıda çizdim. Zippo ile de cayır cayır yaktım . Yine bir şey olmadı . ''Deneyimimi'' paylaşmak istedim.

Sayın Üyemiz,
Mesajlarınızı yazarken üslubunuza dikkat ediniz. Kendinize ait düşünceleriniz olabilir, ancak bunları üyelerimizin mesajlarıyla dalga geçecek biçimde yazma hakkında sahip değilsiniz. Lütfen ifadelerinize dikkat ediniz.

İyi forumlar...

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Yok yanlış anladınız. Konuyu açan kişi çağırma metodunu anlatırken demon işaretini sakın yakmayın demiş. Ben de , eğer yakarsam belki kızdırırım diye düşündüm ve böylece bana görünür.

Sadece deneyimimi anlattım. Eğer tırnak içine almam rahatsız ediyorsa almam tabii. Sizin forumunuz, sizin kurallarınız lafım yok.

Size de.

delena

Banlı Kullanıcı
eger herhangi bir nedenden oturu demon cevap vermiyorsa başka bir zaman deneyin. cogu zaman demon gorunur fakat yeni başlayanlar fiziksel olarak hazir olamadiklari icin bunu hissedemezler. cogu insan demonu gormek icin bu ayini birden cok kez yapmişlardir. genellikle demon cevaplar fakat cogu bunun farkina varmaz. anlatilanlari sirasina gore anlamaniz gerekmez. farkindalik en onemli şeydir burada..

deneyiminizin başarısız olmasına üzüldüm ancak yukarıda yazdığı gibi görünmemiş yada siz farketmemiş olabilirsiz yada ritüel gerçekten işe yaramaz olabilir yanlız daha önceki bir yorumumdada belirttiğim gibi ben denemedim ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum belkide emin olmadan siteye koymam hataydı ama ben gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim bu arada deniyiminizi palaştığınız için teşekkürler :)

ekirek24

Kayıtlı Üye
bir demon cagirmak icin dogru yontemler:
1- cagirmaya yeltendiginiz demonu taniyin.
2- neden cagirdiginizla ilgili kesin bir kaniya varin.
3- bir demondan yardim istedigimizde karşiliginda bir şey teklif etmek dogru olan şeydir. bu, hem sizin hem de demonun kabul edecegi bir $ey olmalidir. yaşli tanrilar icin degerli olan şey durustluk, cesaret ve dogruluktur. yapamayacaginiz bir şey icin soz vermeye kalkmayin! (ciddiyim yapmayin bunu)
4- demonla iletişime gececeginiz metodu iyi bilin.
tanimadiginiz bir demonu cagirmadaki en onemli adimlardan birisi de, şeytan'in araciligiyla cagirmaktir.
bu konu hakkindaki sebepler onemlidir. butun demonlar şeytan'in demonlari olmadiklari icin insancil degillerdir (diger taraftan olanlar). dişardan birisine sorun cikartan bir demonun, kabul edilmiş bir sataniste gayet arkadaşca yaklaştigini ogrenmiştim.
toplulugumuz icinde ogrendiklerimden daha fazlasini kendi tecrubelerimle ve denemelerimle ogrenmiştim. tecrube her zaman en iyi ogretmendir.
demonla iletişime gecmek icin bir kac seviye vardir.
1- demon bize duşunce yolumuzla konuşur (telepati). başlangicta fiziksel yeterliligi olmayan insanlar icin zor olabilir fakat guc meditasyonu ve tecrubeyle bu telepatiyle goruşmeler zaman icerisinde daha da kolay bir hale gelir
2- demonu gorur ve işitiriz. bu daha guclu ve iletişime acik insanlar icin gecerlidir.
3- demonun enerjisini cagiririz. bu cok daha guclu ve manyetik bir safhadir. guclu bir aura ile cevreleniriz. bu sirada demonun bizimle surekli konuştugunu duyar, ayrica demonu goruruz.
4- cagirma esnasinda demon bir ayna yansimasinda, tutsu dumani icerisinde veya başka bir koşulda (kristal kure de olabilir bu) konuşur ve gorunur. bu metod yeniler icin daha iyidir. eger hislerimiz yeterince kuvvetliyse ve demon istiyorsa bize dokunduklarini duyabiliriz.
5- hissedilebilir kontakt: odadaki eşyalar yerinden oynarlar. demonun fiziksel kaniti tamamiyle aciktir.
metodlar
cagirmak istediginiz demonun sigilini temiz bir kagida ister cizin ister ister kopyalayin isterseniz ciktisini alin. yalniz oldugunuzdan ve rahatsiz edilmeyeceginizden emin olmaniz onemlidir. gozlerinizi kapatin ve sigili mumkun oldugu kadar birebir olarak zihninizde canlandirin. zorlaniyorsaniz gozlerinizi acip en iyi sonucu alana dek sigile bakabilirsiniz. bu esnada surekli olarak demonun adini zikredin.
aşagidaki duayi yazin:
"efendi şeytan, lutfunla zihnimde oluşturdugumu gercekleştirmen ve arzumu yerine getirmen icin sana dua ediyorum. kudretli şeytan, tek olan ve sonsuza dek yaşayacak olan. sana _______ (demonun adi)'in benimle olmasi ve bu sayede sorduklarima dogru ve guvenilir cevaplar vermesi icin yalvariyorum. boylelikle arzuladigim sonuca ulaşabilirim. tum mutevaziligimle ve saygimla bunu bana bahşetmeni diliyorum efendi şeytan." demon farkli yollarla gorunebilir. (yukarida da anlatmiştik gerci)
- aynada yansiyarak
- tutsu dumani icinde
- direkt olarak (yeterli guce sahip olan bir inisiye olmak gerekir)
alaninizi hazirlayin. ilk cagirma ayinleriniz gece yapilmalidir. bunun nedeni, geceleri daha sessiz ve rahatsiz edilmeyeceginiz bir ortamda calişabileceginiz icindir. bir kere iletişime gectiginizde, daha sonrasinda surekli olarak bu ayini yapmaniza gerek yoktur. demon bize her an telepati yoluyla ulaşabilir ve zihinsel olarak goruşebiliriz.
ihtiyaciniz olanlar:
- rahatsiz edilmeyeceginiz sessiz bir ortam
- bir ya da daha fazla siyah veya mavi renkte mum. siyah tercih sebebidir ama bulamadiniginiz durumlarda mavi de olabilir (bunu aciklamiştik daha onceden). ayrica edinebiliyorsaniz demonun renginde bir mum da kullanabilirsiniz.
- demonun sigilinin cizili oldugu kagit.
sigil ile işiniz bittiginde onu kişisel defterinize veya kendi ayin kitabinizin icine koyabilirsiniz. sigile her zaman saygiyla yaklaşin ve asla yakmayin! sigil yeniden kullanilabilir.
dokuz tabanli daireler cizmeyin. demonlar dairelerden nefret ederler (yine suleyman). demonlara saygiyla yanaşin ve karşiligini aldiginizi goreceksiniz.
şeytan'a ricanizdan sonra pozitif enerji ile dolacaksiniz. bu iyiye işarettir ve devam etmenizde bir sakinca yoktur. eger herhangi bir nedenden oturu demon cevap vermiyorsa başka bir zaman deneyin. cogu zaman demon gorunur fakat yeni başlayanlar fiziksel olarak hazir olamadiklari icin bunu hissedemezler. cogu insan demonu gormek icin bu ayini birden cok kez yapmişlardir. genellikle demon cevaplar fakat cogu bunun farkina varmaz. anlatilanlari sirasina gore anlamaniz gerekmez. farkindalik en onemli şeydir burada.
alintıdır..

gerçekten çok açıklayıcı anlaşılır üslup deneyiminiz olduğunu düşünüyorum.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Kendisi bizzat demon çağırmış olan arkadaşlarımız varsa by konu başlığı altında tecrübelerini teferruatlıca paylaşmalarnı bekliyorum.Teşekkürler.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Kendisi bizzat demon çağırmış olan arkadaşlarımız varsa by konu başlığı altında tecrübelerini teferruatlıca paylaşmalarnı bekliyorum.Teşekkürler.

Konuya yazmayacaktım;ama sizin isteğiniz üzerine yazıyorum.
Deneyimli birisinin yardımıyla ilk demon davetimi yapmış,
sonrasında da birkaç ay kadar görüşmüşlüğüm var.

Konuda delena üyemizin bahsettiği maddeler üzerine fikrimi belirteyim.
1. Demonu tanıyın.
2. Neden çağırdığınıza dair kesin bir kanıya varın.
Bu maddeler doğru.
72 demon listesi etraflıca incelenmeli.
Bize en uygun, en çok fayda getirecek ve his olarak en yakın
hissedilen bir tanesi seçilmeli.

3. Demona bir teklifte bulunulması gerektiği kısmı doğru.
Bu konuda ona değerli geleck birşey sunmalısınız.
Zaten davetinize gelirse, ne istediğini size kendi söyleyecektir.

4. Demonla iletişime geçeceğiniz metodu iyi bilin.
Bu madde konusunda da endişelenmeye gerek yok.

Daveti başarılı bir şekilde yaparsanız; karşınızda beliriyor zaten.
Görüştüğüm süre boyunca bana göründüğünde, normal gözle gördüm onu.

Siğil konusunda da birkaç eksik nokta var.
Siğlleri altın, metal, gümüş, teneke üzerine kazıcaksınız.
Krallarınki altına, prenslerinki gümüşe, markiler teneke üzerine diye hatırlıyorum.

Gezegen saati olayı var. İstediğiniz demonun aktif olduğu tarihler var.
İlk davet için o demonun aktif olduğu tarihlerde davet yapılmalı.

Gece- gündüz demonları var. Bu da ne zaman görüşmek istediğiniz
anlamına geliyor. Sonraki görüşmeler için bu da önemli bir ayrıntı.

Ama herşeyden önemlisi; burada bahsedilmeyen malzemeler var.
İlk davet için yapılması gereken okumalar var.
Yapılan davetin işe yaramasının asıl nedeni de bu.
Bu kısmları bende bilmiyorum; arkadaşım halletmişti.

Genel bilgi olması adına bunları diyebilirim.
Artık demon türünden hiçbir varlıkla da görüşmüyorum zaten.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim Dreamduality arkadaşım.