Nişanlım beni terk etti geri gelmesi için bir büyü var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xoser

Kayıtlı Üye
arkadaşlar nişanlım beni terk etti onun geri dönmesini istiyorum bunun için bir büyü varmı acaba

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Arkadaşim o seni terkedip gitmişse boşver umursama bence onun kaybi diyeceksinki seviyorum saygi duyarim ama unutmaki büyüyle bir insani yaninda tutmak çok saçma değilmi sencede seni sevmediğini bilerek sadece senin yaptiklarinla yaninda urduğunu bilerek yaşamak onun gitmesinin verdiği acidan daha kötü acitir canini.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Büyü yapsan bile tutana kadar unutacaksın ama bu çaresizlikte sığına bileceğin tek şey olduğu için kendini rahatlatmak adına denemekte fayda var ancak ya evliyken terk etseydi daha kötü olacaktı neyse umarım her şey düzelir.

mehmet970

Kayıtlı Üye
Büyü ile yapacaksın o kendiliğinden sevgiyle geri gelmeyecek .. Büyünün etkisiyle gelecek .. Bence nasıl desem geri kendi isteğiyle dönsün sevgi besleyerek ..

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
arkadaşlar nişanlım beni terk etti onun geri dönmesini istiyorum bunun için bir büyü varmı acaba

Inan bana cok üzüldüm,güzelim geri dönmesi icin bir dolu uygulama bulabilirsin.Ama inan bana,terste teper,bu sefer o yaptiklarin,dönmekte istese,dönemez yolu baglanir,sen en iyisi DUA ederek YÜCE RABBIMIZE birak,eger hayirliysa,ALLAH ona yolunu gösterir,hayirsiz ise ne yapacaksin onu??SUNU UNUTMA MEVLAM NEYLERSE GÜZEL EYLER;her sey gönlüünce olsun,PS,sana sahmeran duasini bir ablan olarak tavsiye ederim:driving::driving::driving::driving:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...