Aja

AJA

Elit Üye
Kısaca bahsetmek istiyorum, hayatımda ilk defa biri iIe aynı gece de aynı rüyayı gördüm.Bu benim kızkardeşim.
Üst komşumun aynı zamanda ev sahibimin evindeyim ve bir sürü 7-8 tane tencerede yogurt mayaIamış, şaşırıyorum esma abIa bu kadar yogurdu ne yapıcaksın diyorum ve hepsi bu.
Kız kardeşimde komşusunun evinde mayaIanmış yogurtIar görüyor kaplarda aynısını.
Şaşkınım.Ne oIdugunu merak ediyorum dumanlekesi yarımcı oIursan çok sevinecegim.Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Burada, ev sahibinizin yakın bir akrabasıyla ilgili gelişme, sizi de ilgilendireceğe benziyor. Kız kardeşinizle beraber aynı rüyayı görmeniz çok şaşırtıcı değil, bu gördüğünüz tür toplu bilinç rüyalarından. Konu sizi ilgilendireceğinden dolaylı da olsa onu da ilgilendirecek.

Mevzu ise maddi durumu kötü olan birine, taşıyabileceğinden fazla yük veya görev verilecek olması. Hayırlı da olsa, zorlanarak yapılacak bir iş olabilir. Kişi siz veya tanıdığınız biri de olabilir. Bu, hiç beklemediğiniz bir durum olabilir.

Sevgiler

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
Umuyorum iyi şeyIer oIur bu ara çok ihtiyacım var :( yüregine sagIık Duman Lekesi.

AJA

Elit Üye
Sayın dumanIekesi yine kızkardeşimIe aynı rüyayı aynı gece de gördüm bu sık oImaya başIadı sebebi nedir merak ediyorum.
Yanımda bir adam var ve tanımıyorum yoIda bir arabanın içindeyiz o kullanıyor ben yan tarafta oturuyorum.Aniden bir araba bize çarpıyor ve onun tarafına.Benim hiç birşeyim yok o anda acı yada kan gibi görüntüIerde yok.Bana birşey oImadı diye seviniyorum,arabadan inip eIimde teIefon teIaşIa ambuIansı aramaya çaIışıyorum ve o anda adamda boynundan ensesinden yaraIı kız kardeşime bak boynu çok kötü oImuş ama ona deme farkında degiI hemen hastaneye gideIim dr geIsin diyorum.Boynunda kasIarın çıkmış oIdugunu görüyorum o hisIe uyandım.Sabah kardeşime anIatırken oda beni yanında görüyor biri yoIda kaza yapmış ambuIansı aramak için koşuşturuyordum dedi .Hayır oIsun inşaIIah,şimdiden teşekkür ediyorum.SevgiIer..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Algınız eskiye oranla daha açık, çok şaşırmanıza gerek yok.:) Ama şu da var kardeşiniz alıcı, siz de verici olabilirsiniz. Kardeşinizi siz etkiliyor da olabilirsiniz.

Rüyanız hayır olsun…

Yüzüne başka arkasından başka konuşulan birini uyaracaksınız. Bu uyarı sayesinde kişinin otoritesi ve yaşam kalitesi, onuru da korunmuş olacak. Fakat sizin endişeniz karşı tarafa şaşkınlık verip, kafa karışıklığına sebebiyet verebilir.

Siz de temkinli ve sakin olmalı, çevrenizi iyi gözlemlemelisiniz.

Sevgiler

AJA

Elit Üye
Çok teşekkürler sayın dumanlekesi.Yüreginize eIinice sagIık.

HuzurIa..

AJA

Elit Üye
Rüyamda kendi fotografımı gördüm siyah beyazdı ve güzel bir fotograf diyordum üzerümde ki eIbiseye bakıyordum çok güzel olmuş diye..

Bazı rüya yorumu kitapIarına baktım eceIi yaklaşmıştır kendi fotografını gören diye okuyunca şoka girdim :D GüIüyorum ama hoşuma gitmedi o yorum :(

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Aja şimdi kızıyorum size ama. Eski üye, hele ki olumlamaları bu sitede okumuşluğunuz hatim düzeyinde, kendi rüyanızı da yormuşsunuz maşallah!:D

Neyse rüyanız hayır olsun...

Eskide kalan kötü günlerin içinde, vazgeçemediğiniz iyi bir şeyler var. Terazide eşit geliyor gibiler. Bir taraftan kötü anıların, üzüntülerin bitmesine sevinirken diğer taraftan da iyi olanlara özlem duyuyor üzülüyorsunuz.

Fotoğraf kısmına gelince, prensibinde geçmişte bir andır. Elbette geçirilen yılları ve ömrü simgeler.

Ömrünüz uzun olsun... :)

Sevgilerimle

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
Aja şimdi kızıyorum size ama. Eski üye, hele ki olumlamaları bu sitede okumuşluğunuz hatim düzeyinde, kendi rüyanızı da yormuşsunuz maşallah!:D

Neyse rüyanız hayır olsun...

Eskide kalan kötü günlerin içinde, vazgeçemediğiniz iyi bir şeyler var. Terazide eşit geliyor gibiler. Bir taraftan kötü anıların, üzüntülerin bitmesine sevinirken diğer taraftan da iyi olanlara özlem duyuyor üzülüyorsunuz.

Fotoğraf kısmına gelince, prensibinde geçmişte bir andır. Elbette geçirilen yılları ve ömrü simgeler.

Ömrünüz uzun olsun... :)

Sevgilerimle

Teşekkür ederim :)