Büyüden ölene kadar etkilenmemek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Büyü; insan iradesine hükmeden, kötü niyetle ve kötü kişilerin elinde çok tehlikeli olabilen bir olgudur.Büyü gerçektir ve biri size büyü yapmak istediğinde pekte fazla seçeneğiniz yoktur.Büyünün etkisi altına girdiğinizi siz hissetmezsiniz ”ben büyülendim” diyemezsiniz.Ancak çevrenizdekiler sizde ki bu değişikliği çok belirgin bir şekilde farkederler.Büyü yapıldıktan sonra büyüden kurtulmanızda biraz zordur.Hatta çeşidine göre bazı büyülerin bozulması çok zahmetli bazılarının ise bozulması imkansızdır. Aşağıdaki tılsımı hayırlı bir gün ve saatte gümüş bir levha üzerine veya kağıda misk ve safran mürekkebi ile yazıp devamlı üzerinizde taşırsanız, ölene kadar sihir büyü sizi etkilemez Allah’ın izni ile.

Alıntı

Arkadaşlar resmi yükleyemedim sanırım benim pc de bir sorun var şuan sorunu gideremiyorum sorunu giderdikten sonra paylaşacağım.

canmert196

Kayıtlı Üye
ben müslümanım bu uygulamanın dinimde yeri varmıdır gunah mıdır

blasphemous

Kayıtlı Üye
arkadaş allahın izniyle dediğine göre günah değildir heralde ama bilemem

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
arkadaş allahın izniyle dediğine göre günah değildir heralde ama bilemem

Bu biraz düz mantık dostum. Biri, bir cümlede "Allah" kelimesini kullanınca onu dürüst, dine saygılı bir insan olarak algılarsanız bu sizi bir çok konuda yanılgıya sokabilir. Yanlış anlaşılmasın konuyu açan arkadaş için demiyorum bunu, onun inancı beni alakadar etmez sadece algı meselesine değinmek istedim.

Ayrıca illayim dinen caiz bişey yapmak istiyorsanız Kuran'ı Kerim okuyun orada aradığınız cevabı bulursunuz.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Bu büyüden korunmak için kimsenin iradesini etkileyen kimseye zarar veren birşey değildir.Tabiikide sakıncası yoktur.burda büyü yapmıyoruz büyüden korunmaya çalışıyoruz.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Sadece başlığı okudum böyle bir şey yok.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Ben şahsen denemedim fakat başkaları tarafından denenmiş birşey.Kendim denemediğim için çok kesin konuşmak istemiyorum.

Meruh99

Kayıtlı Üye
yüklendigi zaman arkadas lütfen bana mesaj atarmisin.... bu korunmaya gercekten cok ihtiyacim var!!!Simdidenn Tesekkürler

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Böyle birşey var mı ? Şaşırdım şuan.Eğer öyle birşey varsa,bende en kısa zamanda kendime uygulatmayı düşünüyorum.Sormam gerek bu yazılanı ;) Teşekkür ederim paylaşım için ...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Lütfen günah-sevap konusundaki görüşlerinizi kendinize saklayınız. Sitede bulunan konularla ilgili günah-sevap polemiğine girilmemesi gerektiği site yönetimi tarafından defalarca yazıldı. Üyelerin yazılanlarla ilgili alaycı üslup takınmaması ve birbiri ile ikili tartışmalara girmemesi de site kurallarımız arasındadır. Daha kaliteli bir forum için lütfen kurallara uyalım ve gerekli özeni gösterelim.
İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...