Hayır Cevabı Almamak İçin

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben çok uzun zamandır kendime huy edindiğim birşeyi yapıyorum bunu çok önceden halamdan öğrenmiştim. halam bu tür şeylerle çok fazla ilgili ve çok fazla şey bilen ama maalesef bunları pekde iyiye kullanmayan birisidir. neyse halam bana çekindiğim lafından sözünden bıktığım ve korktuğum insanlarla görüşeceğim zaman onun adını bir kağıda yazıp yazıp üzerinede bana öğrettiği internette vs bulunmayan bir alfabe ile ufak bir tılsım yazıp katlayıp hatta zedelenmesin diye bantlayıp ayakkabımın altına koymamı söylerdi. bende üniversitemin ilk yıllarından beri yapmayı huy edindim ve size en samimi duygularımla demeliyim ki hep işe yaradı. en son dj olan bir arkadaşım için yaptık ünlü bir şarkıcının sarkısını remix yaptı ama şarkıcının söylemesi lazımdı ve ona yaptım menajerlerinin adına kadar ve anında sormadan kabul ettiler. tuhaf bir halam var annem onun gibi olmamı istemezdi ama ben halam gibi oldum :(

halamın dediğine göre o alfabe babadan oğula geçer gibiymiş ve heryerde bulunabilecek birşey değilmiş çünkü eğer herkes bilirse çok kötü şeyler için kullanılabilirmiş bu nedenlede sır gibi saklanırmış.bilemem tek bildiğim herkesin halamdan çok korktuğu..ben bile..

halamın o şeyleri bana şimdi öğretmeyeceğini biliyorum..o alfabeyi bilen birisi varmı acaba çünkü ben alfabe ile yapılabilecek bir çok şeyi biliyorum elimde dökümanları var ama alfabe yok..

horultu

Kayıtlı Üye
yapmayı huy edindim demişsiniz elinizde alfabe yokken nasıl yaptınız anlayamadım.
sanırım halanıza yazdırdınız hep değil mi.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
yapmayı huy edindim demişsiniz elinizde alfabe yokken nasıl yaptınız anlayamadım.
sanırım halanıza yazdırdınız hep değil mi.

evet halam yazıp verir bana ve açıp bakmıştım şekillere hep aynı şeymi diye ezberleyeyim diye aynı değil bazen uzun bazen kısa şeyler..

BattleFury

Kayıtlı Üye
iyide buraya sadece yapılış şeklini yazmışsınız, yazdıgınız seylerden belirtmeyip "nedir?" sorusu kullanmışsınız... sizcede bi mantık hatası yokmudur :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
iyide buraya sadece yapılış şeklini yazmışsınız, yazdıgınız seylerden belirtmeyip "nedir?" sorusu kullanmışsınız... sizcede bi mantık hatası yokmudur :D

zaten yapılışını biliyorum sadece gerisi hakkında bi bilgim yok onu soruyorum bende :D belki bilen birileri vardır bu nedir neyin nesidir diye ki mutlaka bilen biriside vardır bu forumda. umarım ki vardır

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Hem ona benzediğiniz için üzülüyor hemde daha fazla benzeyebilmek için bilmedilerinizimi arıyorsunuz.

mandalin

Banlı Kullanıcı
dokumanları yayınlar iseniz daha kolay yardımcı olunabilir...uygulamarda bir çok farklı dil, yazı , alfabe kullanılır

ninfa

Kayıtlı Üye
karakabus halandan rica etsem benim sorunum için de bir şey yazarmı?

AJA

Elit Üye
YayınIayabiİirsiniz en azından bır fotosunu :)
Büyük ihtimal bilinen bir alfabedir.Merak ettik bak :) bekliyoruz .

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
yarın evime geçicem ve Allah tan saklamıştım hemen bir fotosunu çekip koyucam..şimdi şöyle bişe halama benzemek istediğim için üzülüyorum çünkü annem hiç istemezdi ve kemikleri sızlayacaktır :( ama içimdeki bu şeyede engel olamıyorum ne yapayım..

bu sitede olan herkes beni anlayacaktır zaten :D sizde buradasınız ve şüphesiz burası çok güzel bi yer ;)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
karakabus halandan rica etsem benim sorunum için de bir şey yazarmı?

yakın arkadaşım dediğimde yapar ama şimdi böyle sanalda bir şekilde nasıl olur bilmiyorum üstelik site adminleri belki müsade etmeyebilirler bilmiyorum tabikide..yanlış bişe yapmak istemiyorum :(

Meruh99

Kayıtlı Üye
simdi bende merak ettim.halana saygilar bana o kagit degil o hala lazim :) acaba benim icinde bir sey yaparmi.

Acaba nedir bu hayir cevabi almamak icin.... bende bilmek istiyorum bir an önce diger arkadaslar da bunu ögrensinler nedir nasildir ???

Hallada kim bilir daha neler var ??
Selam ve dua ile

zona

Kayıtlı Üye
Hakikaten çok merak ettim bende umarım ne olduğunu anlayabiliriz o zaman tam tarifini de verirsin sen :)

heyoh

Kayıtlı Üye
çok ilginç her şeyi yapıyorlar mı

canmert196

Kayıtlı Üye
arkadaslar benden tavsıye müslümansanız bunlara yonelmeyın zaten esma larımız var dualarımız var en büyük güç olan ALLAH ın kelamı bunlar onun gucu herseyın uzerınde ondan yardım ısteyın :) eger o ızın vermesse sızın yaptıgınız buyuler bır ıse yaramaz :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Yok öyle herşeyi yaptırma gibi birşey sözkonusu değil sadece niyetindeki ne ise o kişi de bunu uygun görüyo okadar. Halam da çok çok şeyler var ama maalesef bunlar iyi ve hoş şeyler değil mesela halam eve bi misafir gelsin mutlaka ama mutlaka saç telinden alır saklar ileride gerek olur diye, eniştem iyi bir firmanın müdürü kariyeri iyi herşeyi yerinde keltoş yakışıklı değil ama :D heüehüee :D Neyse maaşını olduğu gibi halama veriyo korkuyo halamdan vede tapıyo ona resmen. Diğer halamın kızı kuzenim bir çocuktan hoşlandı çocuk nişanlıydı evlilik öncesi ayırdı kuzenimle sevgili yaptı bunlar bence gerektiğinde yapılması gereken şeyler böyle heves ve nefis için olmamalı. Ve hani aktarlarda satılan ilaçlar için kocakarı ilacı denir ya işte bu büyülerde o şekilde o usülde ve biraz iğrençler. Mesela size bunlardan bir örnek yazayım ayrıntıya girmeden: sevdiğiniz bir erkeğin size deli gibi aşık olması için bir meyve alıyorsunuz kabuğunu düzgünce soyuyorsunuz, kabuğun başına kızın sonuna erkeğin işimlerini arada kalan yerede xxxxx (arapça harfler sadece) felan yazıyorsunuz bilmem kaç kez şonra bir şey okuyarak bu meyveyi tavşan idrarına sürüp doğrayıp belli olmayacak şekilde o erkeğe yediriyorsunuz! Ve her büyünün altında tuhaf tuhaf adam isimleri var yapmıştır etmiştir öğretmiştir devretmiştir meshuldür felan diye. Ben ilk bu siteye üye olurken tek amacım halamın sürekli bana yazdığı bu şeydeki etkileyici gözüken alfabenin ne olduğuydu heves ediyordum öğrenmek istiyordum ama şuanda bundan vazgeçtim. Halam gibi olmak istemiyorum. Çünkü kimse onu sevmiyor. Asıl öğrenmek istediğim şeylere yöneldim. Ve o kağıtta aklımda kalan yahudi yıldızı diye bildiğimiz üçgenler varya onlardan var 3 tane mim harfi var uzatılmış ve üzerine bir yuvarlak ve onu kesen bir doğru çizilmiş üstünde bahsettiğim lafabedeki yazılar var 3 sıra en üsttede hayır cevabı almak istemediğimiz kişinin adı var başına kırmızı birşeyle işaret koyulup isimlerin üzerine kırmızı birşeyle çizik atılmış.. Olay bu arkadaşlar.

horultu

Kayıtlı Üye
halanın yaptığı şeyin resmini buraya koyar mısın merak ettim :)

magic194

Kayıtlı Üye
Evet o resmi cekip koyarsanız gerçekten cok daha iyi olur, diller konusunda cok bilgim var eski kadim zamanlara ait olabilir. Hatta bu konuda bulduğum çok kalın ve bayağı bayağı eski bir kitap var. Resmi yakın bir zamanda koyarsanız bilgilendirebilirim.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Sanırım az çok halanın hanği alfabeyi kullandığını tahmin edebiliyorum. Üzerine fazla düşme. Bırak bilen yapsın. Öğlesine tılsımlar varki delip geçemeyecegi bir kapı tanımıyorum.

demonic

Kayıtlı Üye
Sakın tılsımı burada paylaşma!sadece yarısını yada daha azını paylaş...alfabe görülsün yeter...