Merlinx

merlinx

Kayıtlı Üye
Konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum yanlışsa özür dilerim. Pek sık rüya görmem yani hatırlamam rüyalarımı fakat bu sabah uyandığımda çok iyi hatırlıyordum ve merak ettiğim ve unutmamak istediğim için not aldım lütfen yorumlayın anlatıyorum: Yanımda yaşlı diyebileceğimiz kişiler var bunlar tıpkı bilge insanlara benziyorlar beni ve 6-7 kişiyi daha sizi eğiteceğiz diye bir yere götürüyorlar evimin yolu üzerinde gizli bir kapı gibi biryerden geçiyoruz ve ağaçlık, yemyeşil biryere geliyoruz daha sonrasını pek hatırlamıyorum ve elimde bir tavşan var ve ben hala o götürdükleri yerdeyim yanımdada yine o bilge insanlar var. Tavşanda sanki bayıltıcı bir koku var yerlerde çalı diplerinde yatan ayılara uzatıp onu koklatmamı söylüyorlar bende yatan ayılara koklatıyorum bayılıyorlar galiba . öyle birkaç tane ayı bayılttığımı hatırlıyorum ve çalı dibinde bir ayı daha bulduk onada aynısını yapmamı söylediler fakat uzattığımda ayı bayılmadı ve bir terslik mi var falan diye sorarken uyandım. Rüyam budur. Biraz karışık ama bir türlü anlıyamadım ne olduğunu. Lütfen yorumlayınız çok merak ettim. Ve birde şu var bu şekilde olmasada birkaç kez daha tavşan gördüğümü hatırlıyorum rüyamda.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çok zor, mümkün olmayacak gibi görünen bir işi başarıyla sonuçlandıracak, işlerinizi yoluna koyacaksınız. Bu sizin belirlediğiniz hedefe ulaşmanıza, muradınız ne ise ona ulaşmanıza da yarayacak.

Bir görev alacaksınız; burada bir bayan işin yöneticisi olacak. Onun vasıfları kullanılarak, birçok kimseyi etkileyip, portföy oluşturacak olabilirsiniz. Siz bu işte, geri planda, teknik kısımda görevli olabilirsiniz. Fakat bulunduğunuz topluluk veya cemiyette sığ, önerilecek ürün veya hizmete ön yargılı yaklaşacak insanlar bulunduğundan, işiniz kolay olmayabilir.

Tavşan; Sadakatinden endişe duyulan bayanı simgeler.

Sevgiler

merlinx

Kayıtlı Üye
Yorumunuz için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

merlinx

Kayıtlı Üye
Tekrar bir rüyamı sormak için yazıyorum pek rüya görmezdim ama iyice sıklaştı rüyalarım. Dün gece eski sevgilimi gördüm rüyamda gerçekten aşık olduğum çok sevdiğim birisiydi ikimizde birbirimizi sevmiştik ama bazı nedenlerden ayrılmıştık. Rüyamda onunla yeniden beraberdik yanlış hatırlamıyorsam benim evime gelmişti ailemle beraber kahvaltı yapıp okula gidiyorduk çok mutluyduk bu rüya dün geceden beri kafamı karıştırıyor. Kendisiyle konuşmaktan kaçındığım için arkadaşlarına nasıl olduğunu sordum iyi olduğunu söylediler. Bu rüyanın açıklaması nedir bir an önce söyleyin lütfen

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzaktan alacağınız bir haber var ancak üzülebilirsiniz. Yeni bir sevgili edineceğiniz de işaretler arasında. Yeni bir konuda girişim ve araştırma yapmanız da gündemde olacak.

Sevgiler

merlinx

Kayıtlı Üye
Bir haftadır sitede yoktum kusura bakmayın şimdi okuyabildim ve şimdi yazabiliyorum. Rüyamda gördüğüm eski sevgilim bana mesaj attı ve konuşuyoruz tekrar ama bilmiyorum tekrar aramızda birşeyler olurmu. Fakat ben birşey sormak istiyorum geçen gece rüyamda birisini gördüm sanki beyaz giyimli bir adamdı rüyamda onu ne zaman görsem rüya gördüğümü söylüyordum kendi kendime ve tekrar görmüştüm rüyamda yani rüya içinde rüya görecektim neredeyse. Bu ne demektir acaba ?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Lucid rüyadan, astrale geçiş aşaması. Yani eterik bedenden astral bedene geçiş. Araştırırsanız bu konularda gelişme sağlayabilirsiniz.

merlinx

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ediyorum konuyu takip ediyordum cevap yazarsınız diye ama gözümden kaçırmışım şimdi gördüm. Araştıracağım bunu tekrar teşekkürler