Garip cisim

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Merhaba arkadaşlar ben size son bir kaç aydır devam eden sıkıntımı anlatmak istiyorum ben gündüz vakti evde siyah bir cisim görüyorum bu mesela televizyon izlerken gözümün ucuyla görüyorum mutfaktan geliyor yaklaşıyor yaklaşıyor ama odaya yaklaşır yaklaşmaz bu cisim kayboluyor bu olay bir ay falan devam etti ben de korkudan kimseye bir şey söyleyemedim son 2 haftadan beri ise mutfakta bulaşık yıkarken siyah cisim kapıdan geliyor bense korkudan olduğum yere çakılıp kalıyorum (çünkü ben panik anında kaslarım kilitlenir) siyah cisim geldiği halde bana zarar vermiyor fakat tarifi imkansız bir şekilde üşütüyor sonrada en ufak bir seste kaybolup beni korkudan ödü patlar bir şekilde bırakıyor sizce bu siyah şey nedir ve neden bana zarar vermiyor yorumlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

blasphemous

Kayıtlı Üye
Bu dediklerinizin aynısı banada oluyor.Bizim evde mutfak holün ucunda diğer ucunun yanındada oturma odası var odadan hole baktığımda bir karaltı görüyorum ama ben bunun korkulacak bir şey değil hayal gücü olduğuna inanıyorum birde bir gün boyunca annemle ışığı tv yi açmadan oturduk o zaman gözükmüyor bilgisayara televizyona baktıktan sonra ışıksız bir yere bakınca karaltı görüyorsun

flashboy11

Kayıtlı Üye
Banada oluyor takmıyorum alıştımda salonda oturuyorum bilgisayar başındayım bir anda bir şey dikkatimi çekiyor bana baktığını hissediyorum hızlıca dönünce görüyorum bakanı ama salisede yok oluyor.Psikolojik olabilir.Korkmuyorum açıkcası.Bu çok sık oluyor babamın baktığını görüyorum bir bakıyorum birşey yok anlık.Tanımadığım kişilerde oluyor.Bir korku filmi falan izlediysen etkisi altında kalmış olabilirsin yani.Ben izlemedim ama Psikolojiktir diye düşünüyorum