Içimdeki 2 kişi

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Merhaba arkadaşlar sanırım sizin yardımınıza ihtiyacım var öncelikle size sorunumu anlatayım ben kendi çapımda fantastik hikayeler yazan biriyim ve geçen günlerde hikaye yazarken bir ikilemde kaldım acaba hangisi olsun diye düşünürken kafamın içinde bir ses A. Şıkkı dedi çok korktum o günden beri gözüne uyku dahi girmedi lütfen yardım edin

Ori

Kayıtlı Üye
Korkmanız için hiçbir sebep yok. Örneğin ben kendimle sohbet bile ederim. Yani demek istediğim içinizdeki sese güvenin ve varlığını sürdürmeye çalışın yararını göreceksiniz. Her insanda vardır bu özellik ama bunu ortaya çıkaracak kişi yine o insanın kendisidir.

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
bende kendimle konuşurum çocukluktan beri. üvey annem bana kafadan kontaksın sen dediyse bile tınlamadım. zekam şükür üstün seviyede. 136 IQ test puanım var. içimdeki sese bende güvenirim. ve kendimi en çok seven yine benim. içimdeki sesle dertleşen de yine benim. içinizdeki sesten korkmayın,çekinmeyin. ona güvenin.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

janet

Kayıtlı Üye
içindeki ses kopya vermiş :D
onu hep dinle hiç yanıltmaz:D

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
herkez icindeki sesi dinle demiş godru demişler bana göre bende hem kendimle konusur kendimle tartışırım bu bana keyif verir.

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Bir kere duyduysanız bir şey olmaz. Ama sürekli sizi yargılayan, yöneten, eleştiren sesler duyuyorsanız şizofreni belirtisidir. Ailenızde de öykü varsa doktora gitmenizde fayda var.

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Çok teşekkür ederim arkadaşlar bir şey soracağım cadı kitapları okuyan var mi? (Harry potter serisi hariç) varsa söyleyebilir misiniz

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
hayal gücü çok zengin birisiyim ufaklığımda kendi kendime sesli sesli konuşur hikayeler bile anlatırdım.bu bi sorundan değil hayal gücünün zenginliğine bakar

• Beğendim
Tepkiler: Ori

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Merhaba arkadaşlar sanırım sizin yardımınıza ihtiyacım var öncelikle size sorunumu anlatayım ben kendi çapımda fantastik hikayeler yazan biriyim ve geçen günlerde hikaye yazarken bir ikilemde kaldım acaba hangisi olsun diye düşünürken kafamın içinde bir ses A. Şıkkı dedi çok korktum o günden beri gözüne uyku dahi girmedi lütfen yardım edin

Kendi iç sesinizden ya da kendi düşüncelerinizden korktuğunuzu düşünüyorum.Kendi kendinizi korkutmuş olabilirsiniz.Kendimize herhangi bir olayda örneğin çok içtiğimizde ya çok içtim bu kadar içmeseydim gibi iç ses olarak telkinler veririz.Konuşuruz.Bunlar gayet insani olaylar.Aykırı paranormal hayali ve gelip geçici şeyler sizin kontrolünüz dışında gelişir.Korkmanıza gerek yok :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim arkadaşlar bir şey soracağım cadı kitapları okuyan var mi? (Harry potter serisi hariç) varsa söyleyebilir misiniz

Yasmine Galenom'un kitapları var popüler kurgular raflarında,
Yabancı serisi var Diana Gabaldon'un
Cadıdan çok fantastik kurgu üzerinesiniz gibime geldi, piyasada çok kitap var esinlenebileceğiniz.
Ölüm kapısı serisi her zaman favorim olmuştur cadı hikayeleri pek olmasa da Merlin ara ara konuk olur sahneler ;)Margaret Weis & Tracy Hickman'ın tüm serileri aslında, büyücüleri cadıları eksik olmaz hiç ,oldukça fazla kitapları dilimize çevrilidir

Malleus Maleficarum'un bir kopyasını edinebilrsiniz ayrıca, kendisi kurgu değil gerçektir. Site kütüphanesinde olacak, kurgular yanında biraz yavan kalabilir ama okurken açınızı değiştirirseniz insaları belki anlamak icin iyi gelebilir.