Maji Uygulamalarına Nereden ve Nasıl Başlanmalı?

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Merhaba sevgili arkadaşlar, forumu yıllardır zaman zaman takip ediyorum ancak çok katılımcı olamadım bu dönem içerisinde, benim şöyle bir sorum olacak; Bu bölümde maji üzerine bir çok bilgi var ancak bu konuda yeni başlayanlar ve çok fazla fikri olmayanlar için,
Bu işin temelinde ne yatar? tanrıya yönelik bir uygulama mıdır?
Bir din midir? Neye İnanılır? yapılır?
Nasıl uygulamalarla başlanmalıdır? Neler yapılmalıdır?
Kimler nasıl uygulamaları yapabilir, getirileri götürüleri nelerdir?

Bu gibi temel soruları cevaplayan bir başlangıç rehberinin bölüm adına faydalı olacağına inanıyorum, böylece hem eksik giderilmiş hem de konuların altında artan 'müslümanlar yapabilir mi?' 'nasıl yapılır?' gibi cevapsız kalan ve aslında ilgisiz soruların da önüne geçilmiş olur. Saygılar :)

hasan06

Kayıtlı Üye
Maji en yüce, en mutlak ve en ilahi doğa felsefesinin bilgisidir. Uygulama ve harika çalışmalarında ilerleyerek, her şeyin içsel ve okült erdemlerinin üzerine doğru bir anlayışla gidilir, uygun nesnelere doğru araçlar uygulanır, böylece olağanüstü ve hayret verici sonuçlar elde edilir. Dolayısıyla, Majisyenler doğa sırlarını inceleyen engin ve azimli araştırmacılardır ve yeteneklerinden dolayı basit insanların mucize gözüyle baktığı etkenleri önceden belirleme gücüne sahiptirler