Antiess

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Birkaç ay önce bir rüya gördüm.Çok merak ediyorum.Yorumlarsanız çok memnun olurum.Benim için çok önemli...Rüyamda Annemle bir yerde oturuyoruz.Annem siyah bir kazak giyiyordu.Gülümsüyordu.Karşımızda şömine ateşi yanıyor.Ve eski bir kaset içi yılan şeklini almış kıvrılıyor.Ben çok korkuyorum.Korkma diyor annem o eski bir kaset .ve içi çıkmış yılan değil diyor .Ben titriyorum.Bak diyor. Bakıyorum.Gökyüzünden bir ses geliyor.''Sen 13 yıl mutlu ve huzurlu yaşayacaksın diyen bir erkek sesi gülümsüyor birde.Ne 13 sene çok az diyorum.Daha ne istiyorsun 13 sene mutlu ve huzurlu yaşayacaksın diyor.Şimdiden teşekkür ederim.:hurray:

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim . :)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Rüya ile amel olmayacağını biliyorum.Fakat rüya konusunda fikir verebilecek,bu sitede alana düşkün biri yok mu ?fikrinizi söylerseniz çok memnun olurum.:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Anneniz ve siz geçmişte yaşanmış bir takım acı olayların etkisinde olabilirsiniz. Bazı yenilikler konusunda korkaklık veya çaresizlik hissedip, atılım yapmada atıl duruyorsunuz. İmkan ve olanaklarınız mevcut olmasına rağmen, bunları kullanmakta imtina ediyor veya çekiniyorsunuz gibi.

Korkularınızdan kurtulacağınız işaret ediliyor. Yaşamınızda yenilik yapacak, farklı ilgi alanları ve yaşam tarzı benimseyeceksiniz.

13 yıl sizin yükseliş ve sıçrama yapmanız için oldukça uzun bir süre. Bu sürede yapacaklarınız, kalan yaşantınızın zeminini oluşturacak.

Sevgiler

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Çok doğru bir tespit.Yorum tarzınızın doğruluğundan çok etkilendim.Teşekkür ederim

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Rüyanız hayır olsun…

Korkularınızdan kurtulacağınız işaret ediliyor. Yaşamınızda yenilik yapacak, farklı ilgi alanları ve yaşam tarzı benimseyeceksiniz.

13 yıl sizin yükseliş ve sıçrama yapmanız için oldukça uzun bir süre. Bu sürede yapacaklarınız, kalan yaşantınızın zeminini oluşturacak.

Sevgiler

Yorumun bu kısmı çok rahatlatıcı... Farklı açıdan baktığımızda ; 13 yıl Mutlu ve huzurlu yaşayacağımın bir mesajı olabilir mi bu rüya...:(

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Bu rüyaya yorum yapmak isteyen varsa yapabilir arkadaşlar

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın essanti, rüya kurallarını okumuş olsaydınız, forum yönetimince belirlenmiş yetkilinin dışında, üyelerin yorum yapmasının yasak olduğunu öğrenmiş olurdunuz.:) Lütfen size önerilen linkleri okuyup daha hassas hareket edin.

Sorunuza gelince, evet 13 yıl boyunca mutlu ve huzurlu yaşamak da denebilir buna.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
:):):) Rüya kurallarını okumayı unuttum .Kusura bakmayın :) Rüyamı buraya tekrar yazıyorum.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Bu rüyayı benim çok sıkıntılı bir dönemim kardeşim gördü.Ve rüyayı bana anlattı.Büyüden yeni kurtulduğum zaman gördü.O günden bu yana kimseye bu rüyayı yordurmadım.İlk defa buraya yazıyorum ;

Kızkardeşim şöyle anlatıyor.

Sen ve ben ikimiz bir yolda yürüyorduk.Karşımıza eski erkek arkadaşın çıkıyor.Ve seninle konuşmak istiyor.Senin üzerinde krem rengi çok şık bir ceket var.Yüzün o kadar güzel ki.Saçlarında öyle.Ağlıyorsun ama makyajın akmıyor :) (kardeş işte) Sen eski erkek arkadaşına üzgün üzgün bakıyorsun.Ben onu elimin tersiyle itiyorum .Ve hafif itiyorum.Çok uzağa doğru gidiyor.Yüzü kapkara .Eski erkek arkadaşının annesini görüyorum.Kendi evindeler.Kadının arkasında uçan siyah varlıklar var .Kadının yüzü buruşuk bir nine gibi.Mutfakta birşeylerle uğraşıyor.Yüzü iki şekilde sanırım iki yüzlü gibi birşey.Ve bakıyorum eski erkek arkadaşında orda.Onunda üzerinde uçuşan varlıklar var .Siyah gölge gibi .Ürküttü beni diyor.Ve devam ediyor.Sonra biz aynı yolda yürüyoruz.Senin gözlerinden damla damla yaşlar geliyor.Tek şunu söylüyorsun .Ben çok acı çektim.Ben çok acı çektim diyorsun.Ve bir erkek çıkıyor .O kadar neşeli biri ki annesi var yanında .Seni çok beğeniyorlar ve tanışmak için yanına geliyorlar .Konuşuyorlar.Sende üzgün olsanda onlarla konuşuyor cevap veriyorsun.Annesi de çocuğun da gözleri gülüyor.Aradığım bu der gibi çocuk...

Rüyayı tam olarak bu şekilde anlattı.

Yorumlarsanız çok sevinirim.Benim için çok önemli.Hala etkisindeyim.Özellikle sıkıntı anlarında senin ya da yakınlarının gördüğü rüyalarda gelecek hakkında büyük izler var.Yaşadığım olay üzerinden 8 ay geçti.Sadece şu lafı söylüyorum Çok acı çektim.Mutlaka bir bağlantısı vardır.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Sevgili Duman Lekesi Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.Bu rüya benim için çok önemli ...

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
''Rüyanıza gelince 13 yıl mutlu huzurlu yaşamak denilebilir buna''

Şeklinde yorum yaptınız.Bildiğim kadarıyla rüyalar nasıl yorumlanırsa hayatınızda o derece büyük rol oynar.Bu yorumunuz beni çok mutlu etti.Umarım öyle olur.

Rüyada gaybten gelen sesler birebir çıkar derler.Bu yorum bunu doğruluyor.Annem rüyasında komşusunun sesini duyuyor gel kahvaltı yapalım şeklinde ... ardından uyan kalk komşun kapıda sesini duyuyor .Gaybten...Sonra uyanıyor.Kalkıyor telefon çalıyor .Arkadaşı gerçek hayatta kahvaltıya çağırıyor.Yani gaybten duyulan sesler rüyada birebir doğru çıkıyor olmalı değil mi ?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kardeşinizinde bahsettiği üzere, size kötülük yapan düşmanlarınızın kimliği ortada.

Her şeyden önce siz ve aile mensuplarınız doğru, güvenilir, hayırlı, adaletli işler yapan insanlarsınız. Bu rüyada, yapılanların arka yüzü ve selamete, emniyete kavuşacağınız işaret ediliyor.

Uzun ve mutlu bir yaşantıya olan özleminiz, kötü insanların iştahını kabartıp, bir takım olanaklarını süsleyip püsleyerek size, oymuş gibi lanse etmelerine neden olmuş.

Farketmişsiniz, şüphelenmiş ve sunulanın o olmadığını hissetmişsiniz. Bunun neticesinde asıl rahatsızlık veren ise, naif duygularınızın sömürülmesi, insanlara olan güveninizi yitirmeniz, hatta hayalkırıklığı ile biten aşk hikayeniz olabilir.

Şunu da belirteceğim, eski erkek arkadaşınızın ileride bir kız çocuğu olacak ve aynı olaylar kızının da başına gelecek. Bu da kendisinin, ders ve sınavı olacak.

Bundan sonraki kısımda ise, muradınıza erecek hadise ve gelişmeler işaret ediliyor. Kurtulmuş olmanıza içten sevindim:)

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Evet, gaybden gelen mesajlar konusunda haklısınız. Ayrıca rüya yorumu hassas bir konudur. İlk yorum gerçeğe dönüşendir. Daha sonraki yorumlar etkisizleşir.

Bu yüzden rüyalarımızı niyetinden emin olmadığımız, bilinçsiz ve kulaktan dolma, flash bellek bilgilerle bezenmiş kimselere anlatmamalıyız.

Sevgiler

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Şuan tüylerim diken diken oldu.Çok kötü oldum.Şahane bir rüya yorumu.

Onun kız çocuğu olacak.Aynı olaylar kızının başına da gelecek.Bu olaylar onu sınavı olacak.

Anneme anlattım.O da çok etkilendi.

Duman lekesi favorimsiniz.Ne söyleyebilirim .Şahanesiniz.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu en son yorumunuzdan sonra bir açıklama yapma gereği doğdu.

Yanlış anlaşılmaması adına, o cümleyi kullanma sebebim kehanet değildir. Tamamen rüyanız içerisindeki simgelere ve mesajlara dayanarak yazıldı. Kimseye bu tip bir niyet besleyemem, en büyük kötülükleri yapmış dahi olsa. Kaldı ki rüyayı bile siz değil, kardeşiniz görmüş.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Kesinlikle.Benim de ümidim bahsettiğiniz şekilde ...Bir kız çocuğu olsun ve aynı şeyler onun da başına gelsin şeklindeydi.Bu bir düşünceydi.Hiç bir zaman dua bazında dile getirmedim.İstekti sadece.Sonuçta bu rüyayı ben görmedim.Kız kardeşim gördü.Eğer ben görmüş olsaydım,bilinçaltı diyebilirdim.Bunu düşünüyorum ve ondan görüyorum diyebilirdim.
Benim bu şahsi düşüncemi kız kardeşimin rüyasının içerisinde dile getirmeniz , çok kuvvetli hissiyatınızın ve yorum kabiliyetinizi gösteriyor.
Beni şaşırtan bu nokta oldu.
Çok başarılısınız.Devamını diliyorum :)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Bu rüyamı 17 yaşında başımdan geçen olay sonrasında annemle beraber aynı anda, istihareye yatarak gördüm.Amacımız şuydu;Beni çok zorlayan bir erkek vardı .Bu erkeğin hayatıma girip girmeyeceğini merak ediyorduk.Eğer kaderimde o çıkarsa annem bana yaşattığı o büyük darbeye rağmen susacaktı.Ve o büyük olaydan kurtulduktan birkaç gün sonra istihareye yattık .Annemle rüyamızın son kısmı aynı... Bu rüyanın bir kısmının gerçekleşmesi de beni hayatım boyunca etkileyecen bir olaydır.

Gerekli işlemleri yaptıktan sonra şöyle bir rüya gördüm ;

Rüyamda 11 yaşına kadar oturduğum deniz kenarına yakın ,yeşilliklerle dolu ilçedeyim.
Bir ceviz ağacı var.Benim üzerimde beyaz renkte,dallardan oluşan deseni olan değişik bir elbise var.20 li yaşlardayım rüyamda.Yanımda biri var.Göremediğim halde neşeli gülerek ona birşeyler anlatıyor.Karşı çimenlikte bir erkek görüyorum.Bağdaş kurup oturuyor.Başında bordo bere var.Kolunda büyük siyah bir saat var.Esmer ,iri yapılı biri ...Gözleri çok güzel bir erkek.Hemen yanımdaki görünmeyen birine Keşke bununla tanışsaydım diyorum.O erkek saatine vurmaya başlıyor.Zaman var der gibi...Sonra ilerliyorum.İlerideki çimenlikte bir kadın namaz kılıyor.Beyaz eşarplı ve bembeyaz giyimli.Yanımdakine annesi diyorum.Sonra bir erkek görüyorum.Kumral sportif biri.Koşu yapıyor.Aynı erkek bana bu büyük darbeyi yaşatan erkekle kıyaslanırcasına yan yana duruyor.Kumral erkek bu kez takım elbise giymiş.Bir anda büyük bir cami var.Babanemlerin oturduğu yer.Kumral erkek elinde bir çiçek ve çikolata ile benimle evlenmek için babanemlerin ordaki caminin orda duruyor.Arkasında o çimenlikteki namaz kılan kadın var.O kadının arkasında su dolu bakraç var onu taşıyor.

Annem ise aynı günde yattığımız , çok zor bir durumdayken gördüğümüz rüyasında şunları gördüğünü söylüyor.'' Rüyamda Kumral ,hafif alnı açık takım elbiseli bir erkek gördüm.elinde çiçek çikolata var . Yeşillerin arasında duruyordu ''Kariyeri olan biri galiba diyor. başımıza bela açan çocuğu görmedim diye sabah uyanınca bana anlattı.Bende rüyamı anneme anlattım.Aynı rüyayı görmüşüz içim rahatladı dedi annem ...

Benim rüyamın şaşkınlık yaratacak bir yanı benim 20 li yaşlarda tanıştığım erkek arkadaşım Esmer,iri yapılı ve çok güzel gözlü biriydi.Bordo şapka dahi yaşadığı bölgenin temsili rengi.Ayrıca onu gördüğümde ne kadar güzel gözleri var dedim içimden...Ve tanışmaya gittim .Ben tanıştım.Sonra bana arkadaşlık teklif etti.Ve aramızda bunun muhabbeti geçti.Ben seni daha önce gördüm, seni bir yerde gördüm ya da bir yerden tanıyorum devamlı bunu diyordum. Sonra rüyamda olduğu aklıma geldiğinde söyledim.Rüyalarının erkeğiyim muhabbeti (!) dönse de rüyamda gördüğüm kişi birebir aynıydı.O saatli çocuk oydu .Göz yapısı dahi benziyordu.Rüyamın yarısı gerçekleştiğine göre ;

Benim rüyamdaki kumral erkek ile ilgili olan bölümlerdeki rüya sürecini nasıl yorumlayabiliriz ? Bu rüyanın sonu annemin rüyasıyla aynı,rüyanın başı da çıktı.

Bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum :)

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Bu arada annemde elinde çiçek çikolata olan o erkeği aynı caminin orda gördüğünü söyledi.Babası yok dedi.Bunu söyledi.Sanırım annesini o da gördü.