Giden sevgiliyi eri getirmek için yardım

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 4 seneden beri beraber olduğum biri vardı.Maddiyat yüzünden ilişki biteli 8 ay oldu.onu tekrar geri istiyorum...Bir hocaya sorduğumda üzerinde büyü var 5000 tlye bu işi cözeriz dedi aklım karıştı..Önerebileceğiz uyada evde yapabileceğim bir büyü varmı acaba ne yapabilirim

mandalin

Banlı Kullanıcı
5000 tl mi bu ne ya:D sitede bu alanda bir çok çalışma var inceleminizi öneririm

mandalin

Banlı Kullanıcı
sitede sevgili geri getirme ile ilgil bir cok başlıkta yazı ve uygulama var yapabileceğiniz birini seçip uygulayın

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
hangisi en etkili bir türlü anlayamadım tonla yazı var ve ene etkilisi hangisi ise onu denemek istiyorum sarmısak majizi deneyeceğim olmazsa

mandalin

Banlı Kullanıcı
en etkili diye bir şey yok etkili büyü değil etkili büyücü vardır...

mandalin

Banlı Kullanıcı
birşey değil amaç bilgilenmek ve yardımlaşmak ...site içinde bir çok konuda ve ekolde çalışma var ama uyarıyorum bilginiz yok ise korunma davet işlem konusunda ilk olarak biraz hazırlık yapın...

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
korunma davet işlem konusunda nasıl hazırlık yapabilirim

mandalin

Banlı Kullanıcı
sitede doğu maji uygulamaları bolumunde arayabilirsiniz

jelo

Kayıtlı Üye
eğer gerçekten üzerinde büyü varsa büyüye büyü ile karşılık verme derim çünkü senin yapacağın büyü sana yapılandan daha güçlü olmalıki etki etsin onu da nerden bileceksin

AJA

Elit Üye
Arkadaşlar 4 seneden beri beraber olduğum biri vardı.Maddiyat yüzünden ilişki biteli 8 ay oldu.onu tekrar geri istiyorum...Bir hocaya sorduğumda üzerinde büyü var 5000 tlye bu işi cözeriz dedi aklım karıştı..Önerebileceğiz uyada evde yapabileceğim bir büyü varmı acaba ne yapabilirim

Büyü öyIesine basit degiIdir, size şuan ki manevi üzüntünüzden de o medyum yada hoca dediginiz kişinin istedigi saçma rakamlardan da fazla şey götürebilir sizden.Müslümanmısınız biImiyorum ama şunu asla unutmayın, insan kendi kararlarını kendi alır, eger bu ilişkide siz hata yaptıysanız cezasıda size ait demektir , diyelim ki tam tersi, sizi istemeyen birini ayagınıza getirtmek sizi ne kadar mutIu eder?Çok diyorsanız burası büyü okuludur araştırıp size uygun bir uyguIama buIursunuz tabi herkes büyü yapamaz bunu unutmayın..

İyi forumIar.

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
ben acı cekecesemde gene gelsin istiyorum sorun değil ömrüm boyunca ondan gelecek herşeye hazırım..

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
5000 tl ile sadece o büyüyü yaparsın ama 5000 tl cebinde dursun bu sitedekilerle dünyayı satın alırsın :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
ben acı cekecesemde gene gelsin istiyorum sorun değil ömrüm boyunca ondan gelecek herşeye hazırım..

séni çok iyi anlıyorum :( éğér sén daha érkén birşéy yapıp sonuç alırsan bana habér vérirmisin?? bén sonuç alırsam sana bildirécéğim..

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
séni çok iyi anlıyorum :( éğér sén daha érkén birşéy yapıp sonuç alırsan bana habér vérirmisin?? bén sonuç alırsam sana bildirécéğim..
tabiiki kardeşim ne demek haber veririm cok acı cekmek istemiyorum yaşımda ilerledi bu saatten sonra kimseye şans vermek istemiyorum sadece onu istiyorum.Sevmek adına yapılacak işlem günahsa bunu cekmeye razıyım...Yaşım ilerledi.Kimseyi bu saatten sonra baştan tanıyıp sevip aşık olmak yorar beni...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
tabiiki kardeşim ne demek haber veririm cok acı cekmek istemiyorum yaşımda ilerledi bu saatten sonra kimseye şans vermek istemiyorum sadece onu istiyorum.Sevmek adına yapılacak işlem günahsa bunu cekmeye razıyım...Yaşım ilerledi.Kimseyi bu saatten sonra baştan tanıyıp sevip aşık olmak yorar beni...

ben şunu kabullendim ''bizler büyücü değiliz..bazı şeyleri işin ehli insanlara yaptırmakta fayda var..bu nedenle ben bilen birinden bedeli karşılığında yardım almaya karar verdim..ben kendim bilmeden kötü şeyler yapabilirim. ve bu beni daha da üzebilir.''

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
herşey daha kötüye bindi....hatun gitmiş faceime bakmış eski fotğraflarımızı görmüş ve kuzenine haber vermiş...eleman aradı beni tehdit etti bende sert cıktım ... bana diyorki her gece önünü kesip duruyormuşum mahallesinde..artık sevmiyormuş ve bir sürü tehdit savurdu bana.daha sonra bir daha konuştuk..dedim ben sadece onu bir kere görmeye gittim daha gelme görmek istemiyorum dedi gitmedim...face deki foto cok eski ve ben faceimi kullanmıyorum bile dedim..peki neden bana geceleri önümü kesiyor dedi bilmiyorum dedim...doğrusuda bu ben bayağdır gitmiyorum görmeye...bu sitedeki yad şeddidel batşiyi uyguladım ve bir hafta sonra oldu bu olay acaba onunla bir alakası olabilirmi acaba...benimle konuşmak istemeyen insan ne diye benim facebook profilimi kurcalayıp resimleri gördüğünde cıldırsın ve gece 11-12 lerde önümü kesiyor desinki...ben o saatte evde pc başında oturuyorum....