İş görüşmesi için yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

desire

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yarın bir iş görüşmesine gidiceğim ve işi çok istiyorum. Ayrıca ihtiyacım da var. Olması için büyü de yapmak istemiyorum. Hem sakinleşmek hem karşımdakini etkilemek hem de işi almak için ne önerirsiniz? Şimdiden dua edin bana :Angel_anim: Sevgiler.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Ori

Kayıtlı Üye
Heyecanlanmanıza pek gerek yok çevrenizdeki tek iş o değil :) bulabilene iş çok ve karşınızdakini etkilemek istiyorsanız güleryüzlü olun ve dürüst davranın. Başarılar herşey gönlünüzce olsun. :)

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Görüştüğünüz kisinin gözünün ıçıne bakın net kısa cevaplar verin. İşe sızın uygun olduğunuzu kelimelerınızle vücut dilinizle hissettirin. Kısa sürede karşınızdakini vücut dilinden mımıklerınden algılayarak sizin hakkınızda fıkır oluşturmaya çalışırken, görüşmeyı siz yönlendirin. Nasibiniz ise olur zaten bence. Sakin olun yeter. :) Dunyadaki son iş o değil. Kolay gelsin.

desire

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iş görüşmem gayet başarılıydı. Bir de test yaptı profesörün biri. Gayet rahattım. Bu sitede öğrendiğim yöntemleri kullandım. 51 kere besmele, 3 felak, 3 nas, 7 ihlas ve 3 ayetel kürsi ile bombardıman yaptım :) Darısı 2.görüşmenin başına...

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
:) Maşallah ALLAH nazardan korusun cümlesiyle .

desire

Kayıtlı Üye
Amin...Allah olmayanlara da versin. Sevgiyle kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...