Lütfen İçeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melankolik

Kayıtlı Üye
Selam

Arkadaşlar benim platonik olarak sevdiğim birisi var bu kişi benim ismimi cismimi hiçbirşeymi bilmez daha önce sitede konu felan açmıştım bununla ilgili olarak buradan bakabilirsiniz.Platonik Olarak Aşık Olunan Kişiye Aşk Majisi - Sayfa 3 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

o konumda adminler kaderinde olmayan birini getiremessin vs gibi şeyler söylediler. Ama bu ünlü medyum heryede reklamları felan çıkıyor isim vermeyecğeim. o maiime cevap vermiş işte beni tanımayan yüzümü,ismimi,cismimi varlığımdan dahi haberi olmayan birini bana getirebileceğini ve kör kötük aşık edebileceğini söylüyor ve 400 tl istiyor. 250 tl peşin 150 uygulama sonuçlanıncaymış %80 %90 başarılı olacağını söylüyor siz ne diyorsunuz böyle birşey mümkünmü dolandırılmayayım . Birde bu kişi resmi ve ruhsatlıymış sitede vergi levhaları felan var ne diyorsunuz ? yaptırayımmı ?

glsn2512

Kayıtlı Üye
mrb ben sana söyleyim gelir gelmez değil ama kalıcı olmaz bu yaptıgın sen sürekli bu işe bagımlı olursun her gittiginde yeni birşey yaptırırsın paranı boşa harcarsın para bi yana bırakalım kendini boşa harcarsın, üstüne altından kalkamıycagın bir günaha girersin , onunlayken için rahat edermi bilmem çünkü o seni gerçekten kendi iradesi ile istemiycek düşün bu seni ne kadar mutlu eder.

melankolik

Kayıtlı Üye
mrb ben sana söyleyim gelir gelmez değil ama kalıcı olmaz bu yaptıgın sen sürekli bu işe bagımlı olursun her gittiginde yeni birşey yaptırırsın paranı boşa harcarsın para bi yana bırakalım kendini boşa harcarsın, üstüne altından kalkamıycagın bir günaha girersin , onunlayken için rahat edermi bilmem çünkü o seni gerçekten kendi iradesi ile istemiycek düşün bu seni ne kadar mutlu eder.

Bana attığı mesajda şöyle diyor, ömürlüktür .. yani bir kere yapılsa yeter . Günahını bende biliyorum ama herşeyi göze aldım . Sorum acaba tutarmı dolandırılırmıyım gibiylerindendi

Bana attığı mail şöyle arkadaşlar aynen aktarıyorum iletişim bilgilerini ve adını reklama girmesin diye sansurluyorm;

Bağlama;birleştirme;aşık etme;gözü sizden başkasını görmesin ve arada engel olanlar var ise çekilsin amacıyla yapılabilicek en etkili şey vefkir bu uygulama bilinen en etkili yöntem ve başarı oranı en yüksek olanıdır yüzde 80-90 civarı başarı sağlıyoruz http://www.xxx.com/vefk.html konu ile alakalı yazım linkte mevcut.Ayrıca yine bana ait olan ve içerik olarak sırf vefkin anlatıldığı bir başka sitemden daha ayrıntı bilgide alabilirsiniz. http://www.xxx.co.uk Bu uygulama bir muska şekilinde olur ve sizin taşımanız yeterlidir yedirilecek içirilecek bir şey yok yani;bunun hazırlanması için isim soyisimler;anne adları;doğum yerleri ve doğum tarihleri bilgileri lazım eğer bilgilerden şüpheniz varsa resim göndermelisiniz ayrıca engel olabilecke kişilerinde isim ve yakınlık derecelerini bildireceksiniz.Vereceğiniz kargo adresine vefkinizi hazırladıktan sonra gönderirim hazırlanması 3-7 gün arasında olur ömürlük bir muskadır biz bu uygulamada etkiyi sıklıkla 15-40 günler arasında görüyoruz.Bu uygulamada amaç her anı sizinle geçirmesini sağlamak yani rüyada siz gösterilceksiniz gündelik hayatta sürekli isminiz kulağına fısıldanıcak ve gözünün önüne görüntü olarak geliceksiniz bu belli bir zamandan sonra direnç kırar.Bağlamada amaç sizden başkasını gözünün görmemesini sağlamakdır.Ayrıca bu işin önünde engel olanlarında bu işe karşı çıkmamaları için içine telkin hazırlanacak karşı olanlarında sadece isimleri ve yakınlık dereceleri yeterlidir.Bu uygulamanın fiyatı 400 ytl'dir.Bu ücretin 250 tl’si peşin 150 tl’side işi başardıktan sonra ödenecektir.Saygılarımla... Telefon numaram 0-538-xxxxxxx (telefonla hafta içi sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasında ulaşabilirsiniz.)

mandalin

Banlı Kullanıcı
hahhaha o ünlü medyum dediğin 20 30 tane sitesi olan ve heryerde sitesinin reklamı olan mı :D

ona para kaptıran çok oldu ve birşey yapmadığı için başarı yuzdesi vermesi normal...yine sen bilirsin:D vergi levhası olsa ne olur olmasa ne olur işlemi tutmadıktan sonra isteren bakanlar ile resmi olsun bu başarılı olduğu anlamına gelmez ben sadece kişisel araştırmalarım ile 10dan fazla sitesini buldum gerisini sen düşün...

mandalin

Banlı Kullanıcı
kendisini bilmeyen yoktur diyeceğim ki yoktur nerden bu kanıya vardım çünkü gönderilen mail çok tanıdık geldi çevremden bir kaç kişi iyi paralar kaybettiler ve gelen mail virgüle kadar aynı

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
internetteki medyumlara inanmayın, bu kişiyle bende mailleşmiştim ve arkadaşın dediği gibi virgüle kadar aynıydı. sonra internetten başkasına yaptırmıştım ve 2000tl kaybettim,üstelik geri dönmedi. cahillik işte... sakın inanıp kaptırmayın paranızı değişen hiçbirşey olmuyor

aşk1

Banlı Kullanıcı
tanışsana sen erkeksin sanırım erkek daha kolay tanışır kızla benim bildiğim
git kızla tanış hiç mi ortak arkadaşınız yok olmadı bu kızı takip et yardım isteme bahanesi ile tanış sonra hep takip ederek karşısına cık bişeyler yap büyüyü düşünme

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
arkadaşların hepsi doğru söylüyor sakın sen knedin dua et içten iste hayırlı ise olacaktır zaten

zuhre

Kayıtlı Üye
hayır arkadasım sakın kanma.

BattleFury

Kayıtlı Üye
KANMAYIN KANMAYIN, Medyum Memiş isimli kişinin araştırmaları iyiydi bu konuda muhtemelen o da size aynı şeyi söylerdi ancak genede bir sorabilirsiniz (?) Onun haricinde internette olan bircok *medyum* sıfatlı kişinin Majsiyen bile olmadıgını biliyoruz...

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Günahının ne olduğunu sonucunu düşünüp göze aldığınızı belirtmişsiniz.O zaman bununda sonucunu göze alın para dahamı değerli kaybetsenizde denemiş olursunuz töbe töbe.Gidip tanışmanız çok daha kolay bence ne gerek var daha tanımadan isteyip istemediğini bilmeden günaha girmeye veya paranızı kaptırmaya.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Nasıl her şeyi göze alırsınız? İki günlük dünya için değer mi. Sevdiğiniz kişi sizi sevecek, bir süre mutlu olacaksınız ve her şey gibi sevgi de bitecek. Buna değmez. Pilotonik aşklar da zaten bir süre sonra biter, bekleyin ve bitsin.

Sonsuz azap çekmeye değer mi? Boşverin. 70-80 yaşlarına gelince öleceğiz, belki o kadar da sürmeyecek, şimdi bir deprem olacak ya da araba çarpacak ve öleceğiz. Sonsuz cehennem ateşini nasıl göze alabiliriz? Vazgeçmenizi tavsiye ederim. Ki büyü yaptırdığınızda, o da sizi sevince mutlu olacak mısınız? Kendi duygularıyla sizi sevmedikçe bu neye yarayacak? Hem dünyada hiç bir zaman sizi gerçekten sevemeyecek, hem de sonsuz azap..
Tercih sizin tabi.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Konu kişiisel muhabbete döndüğü için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...