Korktum !!!

Caabars

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu videoyu eminim görmüşsünüzdür. Görmemiş de olabilirsiniz. Ama önemli olan tam da benim düşüncelerim üzerine yapılmış bir video. Gerçekleşebilecek bişey mi ? video yu izleyin . izledikten sonraki sorularım:

1 - Gerçekleşebilecek bir şey mi ?
2 - Ya kaçamazsan o varlıklardan ? ( gerçekse ! )

Link (site içinde link vermek yasaktır.Yönetici Notu)

aşk1

Banlı Kullanıcı
odaklanım yapım dedim ama hiçbişi olmadı gerçi bazen etrafım puslandı bı farklı o oldu..
başka bişimi oluyor ki korkutucu bi soru sorulur gibi olmuş merak ettim lütfen izleyenler yaşadıklarını paylaşsın :(

Ori

Kayıtlı Üye
Bu video bana bir filmi hatırlattı. Filmin adı "insidious"izlemeni öneririm. Astralde varlıklarla karşılaşabiliriz gibime geliyor. Enerjimiz vücuttan çıkınca diğer enerjileri görebilir kanısındayım. Tabi zarar verebilirler mi bilemem.

aşk1

Banlı Kullanıcı
ori24 peki videoyu izledinmi izleyince neler hissetin noldu anlatırmısın :(

Ori

Kayıtlı Üye
Buna benzeyen bir film izlediğim için pek ilginç gelmedi ama görüntü kalitesi biraz bozuktu görüntüleri tam alamadım. Sen yanlış videoyu izlemişsin :) o astral videosunun hemen üstünde bir link var konuyu açan arkadaşımız o videoyu kastedmiş galiba.

aşk1

Banlı Kullanıcı
evet o linki görmemişim çok sagolya izliyorum :D

defne1

Banlı Kullanıcı
bende astral seyahat yapmak istiyorum ama yapmak istediğimde olmuyo arada sırada farklı şekilde oluyo. bilinçli şekilde bende istediğim yere gidip uçmak istiyorum umarım yapabilirim.düşünsenize yapabildiğinizi uyuyup sevdikleriniz uzak olsa bile gidip göre bilirsiniz

frdws88

Kayıtlı Üye
ben izleyemedim yardımcı olur musunuz...