Astral seyahatte ölmekle ilgili soru.

compir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci / Sporcu (Hentbol)
Öncelikle merhaba. Ben dün geceden beri astral seyahat ile ilgili bilgi edinmeye çalışıyorum. Bir kaç konuda astral seyahatte ölmez isek ruhun bedene kesinlikle geri döndüğü yazıyor. Astral seyahatte mesela öldük gerçek hayatta damı ölmüş oluyoruz ? Astral seyahatle ilgili uzman birisi cevap verebilir mi acaba ?

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Kesinlikle uzman değilim ama şöyle,
Uyku ne kadar tehlikeliyse astral seyahatte o kadar tehlikeli. Aslında biz uykuda astral seyahat yapıyoruz ama farkında değiliz. Astral seyahatta ölmek derken, astral seyahatte biz ruh olarak dolayışıyoruz ki ruh ölmez :) Ruhunuza ne yaparlarsa yapsınlar, hiç bir şey olmaz, ruh sonsuza kadar vardır. Ama siz astraldeykin biri gelir bedeninizi doğrarsa ( :D ) ölürsünüz tabi ki.

compir

Kayıtlı Üye
İş
the-imam yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim. Daha net ve kesin bir cevap verebilecek varmı acaba ?

janet

Kayıtlı Üye
Uyku ne kadar tehlikeliyse astral seyahatte o kadar tehlikeli. Aslında biz uykuda astral seyahat yapıyoruz ama farkında değiliz. Astral seyahatta ölmek derken, astral seyahatte biz ruh olarak dolayışıyoruz ki ruh ölmez :) Ruhunuza ne yaparlarsa yapsınlar, hiç bir şey olmaz, ruh sonsuza kadar vardır. Ama siz astraldeykin biri gelir bedeninizi doğrarsa ( :D ) ölürsünüz tabi ki.

en kesin ve net cevap budur:D

compir

Kayıtlı Üye
İş

compir

Kayıtlı Üye
İş

en kesin ve net cevap budur:D

Yani diyorsunuz ki Astral Seyehat sırasında birisi bedenimizi öldürürse o zaman ölmüş oluyoruz. Astral Seyahat sırasında ruhumuzun ölmesi gibi bir sorun söz konusu bile değil.

vampirgs

Kayıtlı Üye
astral seyahet yoluyla gidip sınav sorularına bakmak yada sevgilimizin yanına yatıp uyumak felan mümkünmüdür

kayabey

Kayıtlı Üye
ewet aynenn yazdğın gibi peki daha önce hiç astral deneyimin oldumu

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Hocam ölme durumu beden için geçerlidir. Ruh hiç bir zaman ölmez. Ruhun ölmesi yok olmak demektir ama öyle bir şey yok. Dediğim gibi ama siz astraldeyken biri gelir noluyo buna diyip bedeni doğrarsa ölürsünüz. :D

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Astral seyahatte ölmek söz konusu değildir ancak ecelinizin gelişi astral seyahat yapma anınıza denk gelirse olur.Arkadaşın dediği gibi uykuda ölmek gibi uyuyorsunuz diye ölmezsiniz sadece ölüm uykuda gelir.

compir

Kayıtlı Üye
İş
Hocam ölme durumu beden için geçerlidir. Ruh hiç bir zaman ölmez. Ruhun ölmesi yok olmak demektir ama öyle bir şey yok. Dediğim gibi ama siz astraldeyken biri gelir noluyo buna diyip bedeni doğrarsa ölürsünüz. :D

Astral seyahatte ölmek söz konusu değildir ancak ecelinizin gelişi astral seyahat yapma anınıza denk gelirse olur.Arkadaşın dediği gibi uykuda ölmek gibi uyuyorsunuz diye ölmezsiniz sadece ölüm uykuda gelir.

Yani biz astraldayken birisi bedenimizi öldürmedikçe sorun yok. Bide mesela birisi gelip uyandırmaya çalıştı ozaman sorun çıkarmı ?

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Büyük ihtimal ruh bedene geri dönecek ve uyanacaksınız.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Yani siz yatağınızda uyurken astral seyahat yaparken anneniz gelip sizi yatakta bıçaklamazsa sorun yok :D uyandırmada sorun çıkabilir ama o kadar büyük boyutta birşey olucanı düşünmüyorum.Tehlikeli olduğunu söyleyenler var bence çok çok bi sakıncası yok ama tabii uyandırılmamanız daha iyi.ayrıca ilk zamanlar çok heycan korku olabiliyor kalp sorununuz varsa denemeyin.Ölüm açısından bir sakıncası yoktur kısaca.Astral seyahatte dış etkenler haricinde ölmeniz mümkün değildir.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Kapıyı kitleyin kesinlikle. Astraldeyken beden biraz acayip görünebilir. Öldüğünüzü sanabilirler hatta. Sonrasını da biliyorsunuz. :D

compir

Kayıtlı Üye
İş
Büyük ihtimal ruh bedene geri dönecek ve uyanacaksınız.

Yani siz yatağınızda uyurken astral seyahat yaparken anneniz gelip sizi yatakta bıçaklamazsa sorun yok :D uyandırmada sorun çıkabilir ama o kadar büyük boyutta birşey olucanı düşünmüyorum.Tehlikeli olduğunu söyleyenler var bence çok çok bi sakıncası yok ama tabii uyandırılmamanız daha iyi.ayrıca ilk zamanlar çok heycan korku olabiliyor kalp sorununuz varsa denemeyin.Ölüm açısından bir sakıncası yoktur kısaca.Astral seyahatte dış etkenler haricinde ölmeniz mümkün değildir.

Teşekkür ederim yardımlarınız için. Kalp sorunum olup olmadığını kesin bilmiyorum. Doktora gideceğim. Sağlık raporu alırken doktor kalp kapakçığının birisi ritmsiz demişti rapor vermemişti. O zaman kalple ilgili sorunum olup olmadığını da bulayım sonra duruma göre Astral Seyahati denerim :)

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Evet katılıyorum nefes almadığınızı sanıcaklardır.Gerçi ona dikkat ediceklerini sanmam direk ittirip kalk diye bağırırlar ama rahatsız edilmemeniz lazım kilitleyin siz kapıyı.Zaten aklınıza,girerlermi uyandırırlarmı diye bir soru takılırsa konsantre olamazsınız.

compir

Kayıtlı Üye
İş
Kapıyı kitleyin kesinlikle. Astraldeyken beden biraz acayip görünebilir. Öldüğünüzü sanabilirler hatta. Sonrasını da biliyorsunuz. :D

Evet katılıyorum nefes almadığınızı sanıcaklardır.Gerçi ona dikkat ediceklerini sanmam direk ittirip kalk diye bağırırlar ama rahatsız edilmemeniz lazım kilitleyin siz kapıyı.Zaten aklınıza,girerlermi uyandırırlarmı diye bir soru takılırsa konsantre olamazsınız.

Birisi uyandırmaya geldiğinde biz bunu hissetmiyor muyuz şimdi ?

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama ben ilk denememdeki bedenimden çıkma hissini bir daha hiç yaşayamadım. Ben ettim sen eyleme ilkinde kulağın çınlayınca gözünü açma :D