glfm

glfm

Kayıtlı Üye
merhaba,ben dün gece kuzenim tarafından fal baktırmıştım.o bana falda kalbin kabarmış biri senin kalbine mızrak atmış sanki o günden beri öylesin dedi.sonra benim kafam takıldı kaldı acaba hangisi karşılığını veriyor yada karşılıklı diye düşünüp kaldım. sonra rüyamda yaşı bana yakın olanı kişiyi gördüm terminal gibi bi yerdeyiz bi bakıyorum yukarı doğru kendi isminin yazılı olduğu (lefha gibi) büyük bi cafede oturuyorlar ben köşe bucak nedenini hatırlamıyorum kaçıyorum.sonra birden evdeyim bize geliyor ben yine saklanmaya çalışıyorum halim iyi değil sakınıyorum görmesini istemiyorum.bu bahsettiğim kişi istanbulda ,ve birden kendimi başka bi şehre (sanırım istanbuldayım)taşınmış görüyorum.ama rüyamda bu kişinin beni aradığını hissediyorum.kafam karıştı şimdiden yorumunuz için teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın glfm, rüya kurallarına bir göz atmanız gerekiyor. Her rüyanız için ayrı konu açmamalısınız. Bir diğer rüyanızı da buraya yazarak klasör oluşturabilirsiniz.

Rüyanız hayır olsun…

Yüzleşmeniz ve olanları, neler hissettiğinizi o kişiye anlatmalısınız. Saklanmak, sakınmak o şeye veya kişiye yakalanmaya işarettir. Kendinizi ona karşı güçsüz hissediyor olabilirsiniz. Geçmişte kalan bir kişi ile sorunlar havada kalmış olabilir.

Sevgiler

glfm

Kayıtlı Üye
teşekkürler sevgili dumanlekesi yorumun için.:)

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
4
Görüntüleme
711
Cevaplar
4
Görüntüleme
877