Musallata Maruz Kalanlar İçin Şeytan Def etme

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Cin veya Şeytan Taslitine uğrayan bir şahısı bu gibi obsesyon durumlarından kurtarmak için Hayır hatemini obsedenin alnına yazar ve derki ; " Ya Rab. Bu esma-i Şerife hürmetine bu kimseyi ( erkeği veya kadınıda denebilir) halas buyur " diye dua ederek , Celcelütiye okursa Taslit halas bulur.

Hatem budur ;

5v0jd5.jpg

bedford

Kayıtlı Üye
sağolun bu değerli uygulama için. bu hatemde yazılı olan şifreli bir esma mı yani gizlemişler mi bir usül ile?

Morwenath

Banlı Kullanıcı
hatem nedir?

ilk görüntüde birsürü mimden oluşan bir kelime gibi görünüyor :)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
hatem nedir?

ilk görüntüde birsürü mimden oluşan bir kelime gibi görünüyor :)

Hatem Arapça bir kelimedir , Türkçeye Mühür olarak çevrilir. Bazı kaynaklar hatem için tılsım ifadesini kullanmışlardır.. ikiside aynı şeydir. Hatem mühür demiştik o sembollerde birer mühürdür.

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Cin veya Şeytan Taslitine uğrayan bir şahısı bu gibi obsesyon durumlarından kurtarmak için Hayır hatemini obsedenin alnına yazar ve derki ; " Ya Rab. Bu esma-i Şerife hürmetine bu kimseyi ( erkeği veya kadınıda denebilir) halas buyur " diye dua ederek , Celcelütiye okursa Taslit halas bulur.​

Hatem budur ;​

5v0jd5.jpg

HELYUSA kardeşim, cin musallatına dair belirtiler var ve ancak bundan emin değilsek; yani bakım yapılmışsa bu uygulama kişiye zarar verir mi sence? Cvp verirsen sevinirim. selamlar...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Helyusa artık siteye girmediği için cevap veremeyebilir.

demonic

Kayıtlı Üye
HELYUSA kardeşim, cin musallatına dair belirtiler var ve ancak bundan emin değilsek; yani bakım yapılmışsa bu uygulama kişiye zarar verir mi sence? Cvp verirsen sevinirim. selamlar...

bir zararı yoktur...üstünüzde kir var diyelim...bu kiri atmak isterseniz su dökersiniz,ancak kir yoksada su dökerseniz bir zararı olmaz...ancak okuduğum bir kaynakta bu hatemin şer hatemi olduğu yazıyordu...

şumul

Kayıtlı Üye
Cin veya Şeytan Taslitine uğrayan bir şahısı bu gibi obsesyon durumlarından kurtarmak için Hayır hatemini obsedenin alnına yazar ve derki ; " Ya Rab. Bu esma-i Şerife hürmetine bu kimseyi ( erkeği veya kadınıda denebilir) halas buyur " diye dua ederek , Celcelütiye okursa Taslit halas bulur.

Hatem budur ;

5v0jd5.jpg

Muhterem arkadaşlar, bu tür uygulamarın yüzlercesi, çeşitli kitaplarda var. Ama önemli olan netice.
Bence bunlar yeterli değil. Çünki bu musallatlık konusu üzerinde sürekli çalışmalar yapmaktayım.
Musallatlı kişilerin mağruz kaldıkları sıkıntıları, bire bir yaşayarak öğrendim.
Eğer kişi musalatlı ise, ve bu musallatlar etkin bir taife ise, çok önemli ve tesirli tertiplerde yapsanız, işe yaramayabilir.
Çünki büyü ve ilim konusunda onlarla asla boy ölçüşemeyiz.
Önceleri bende şifa vefkleri ve muskaları ile tedavi yöntemlerine başvuruyordum.
Ama gördüm ki , karşımızdaki düşmanlar, öyle hafife alınacak bir güce sahip değiller.
Onlar için ,zaman ve mekan kavramları çok daha geniş olduğundan ve yaşama süreleri de bizim 10-20 kat daha fazlamız olmalarından, bizim yaptığımız tertipler, işi bilenlerine hikaye gelir.
O yüzden bunlarla mücadele etmenin tek yolunun , onlar gibi özelliklere sahip, ve onlardan daha güçlü olan taifelerden ve ruhaniyattan yardım almakla olabileceğini gördüm ve şu an bu sistem üzerine çalışıyorum.
Tabi ki buna itiraz edenler olacak, onlara da hak vererek, musallatını göre bilen varsa sadece sesini duyarak, nerede olursa olsun, kendi gözünün önünde imha edelim ve inşeallah isbat edelim. Çok ağır dediğiniz büyüleri bile bu sistemle sadece ses irtibatı ile bir kaç dakikada çözüldüğünü görsünler.
Sizlere canlı uygulama dediğim olay zaten bu idi. Havas okulu tarzında çalışmalar yapılsın dememiz bundandı.
Gerçekten bu tür özelliği olan arkadaşlara da bu sistemi öğretmek için bu yazıları yazıyoruz. Ama şart Kur an ve sünnet üzere yaşayan olacak.